Jump to content

Αυτό είναι ενυδρείο.


Recommended Posts

Σαν μεγεθος και εξοπλισμο ειναι ιδιαιτερα εντυπωσιακο... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρκετα εντυπωσιακο και σε μεγεθος και σε εξολπισμο αληθεια πολλα λιτρα να ειναι;Το μεγαλυτερο ενυδρειο που εχω δει ειναι 5500λ του waterinn

Link to comment
Share on other sites

Ελα μωρε με το ενυδρειακι του ;) Σιγα το πραγμα.Ετσι ηταν το

δικο μου οταν πρωτοασχοληθηκα B):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

η τριτη φωτογραφια με τον τυπο μεσα,ειναι ολα τα λεφτα!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

Χωρος να υπαρχει και με γεματη τσεπη ολα γινονται!!

Πανεμορφο παντος.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ποσο κανει να το παρω!!!!! :thumbup::thumbup:

Θα παρω και το σπιτι ολοκληρο αν χρειαστει και θα παω να μεινω εκει! Ειναι απιστευτα ωραιο....!!!!! ;)

Έγινε επεξεργασία - blackghost7
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί τα ενυδρεία να είναι πανέμορφα, αλλά δεν συμφωνώ ότι τα δικά μας δεν είναι ... ενυδρεία.Καθένας από μας κάνει την προσπάθειά του και έχει το όποιο αποτέλεσμα.Προσωπικά εγώ , αν και δεν συγκρίνεται το ενυδρείο μου με αυτά, το βλέπω πιο όμορφο γιατί είναι δική μου προσπάθεια και όχι κάποιου σχεδιαστή που δεν του καίγεται καρφί αν ψοφήσει π.χ. κάποιο ψαράκι.Εξάλου οι κάτοχοι τέτοιων ενυδρείων ,συνήθως δεν ασχολούνται μαζί τους. Το έχουν μόνο σαν ένα πίνακα ζωγραφικής , άψυχο και μόνο για επίδειξη. Εγώ αν ήθελα πίνακα ζωγραφικής θα πήγαινα σε γκαλερί και όχι σε πετ σοπ.

Link to comment
Share on other sites

Εξάλου οι κάτοχοι τέτοιων ενυδρείων ,συνήθως δεν ασχολούνται μαζί τους. Το έχουν μόνο σαν ένα πίνακα ζωγραφικής , άψυχο και μόνο για επίδειξη. ........................................................................................................οι πιθανοτητες να συμβαινει αυτο που λες ειναι αντιστροφως αναλογες με το μεγεθος,τα μικρα ενυδρεια ειναι αυτα που αφηνονται συχνα στο ελεος της αγνοιας.

Link to comment
Share on other sites

οι πιθανοτητες να συμβαινει αυτο που λες ειναι αντιστροφως αναλογες με το μεγεθος,τα μικρα ενυδρεια ειναι αυτα που αφηνονται συχνα στο ελεος της αγνοιας.

Δεν εννοούσα ότι δεν χρειάζεται να ασχολείσαι ,ίσα- ίσα μάλιστα. Απλά οι κάτοχοι αυτών των ενυδρείων, οι περισσότεροι, δεν ασχολούνται οι ίδιοι αλλά κάποιος εργάτης για 3 και 60 συνήθως.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...