Jump to content

Έχουμε και άλλα ζωάκια ???


ΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΖΩΑ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕ  

316 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Το τελευταίο αντίο ενός σκύλου στο αφεντικό του

http://www.newsbeast.gr/environment/arthro/540129/to-teleutaio-adio-enos-skulou-sto-afediko-tou/

Ο αστυνομικός στο Κεντάκι, Jason Ellis δολοφονήθηκε σε ηλικία 33 ετών σε ενέδρα κακοποιών.

Στην κηδεία του, όπου και παρευρέθηκαν πλήθος ένστολων, ξεχωριστή θέση είχε ο Figo, ο τετράποδος συνεργάτης του άτυχου άντρα. Ο σκύλος δούλευε στην ομάδα δίωξης ναρκωτικών, και όταν βρέθηκε μπροστά στο φέρετρο, ακούμπησε το πόδι του, σαν να θέλει να χαιρετήσει για τελευταία φορά το αφεντικό του.

1861BF01F325917023C4E0BE55C92DFC.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σκύλος.

Ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου!

Link to comment
Share on other sites

Βίντεο: Γατάκι βρίσκει στοργή στην αγκαλιά Γορίλα!

http://www.newsbomb.gr/blogs/story/314717/vinteo-gataki-vriskei-storgi-stin-agkalia-gorila

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εχω δυο σκυλους,ενα παπαγαλο,τεσσερις γατες,δυο αλογα,και πολλες κοτες,!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ένα χάμστεερ το Σαγανακι

Και μια γατα

zct7.png1amr.jpg

Link to comment
Share on other sites

μερικες φωτο απο τα κατοικιδια μου post-50906-0-20415200-1374312625_thumb.jpgpost-50906-0-63583600-1374312713_thumb.jpg post-50906-0-87356800-1374312798_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - AngelinaA
Link to comment
Share on other sites

ουαου αυτα ειναι δικα σου;;;ψυχουλες,,,, το σκυλακι ειναι westie ??που το βρηκες ειναι πανεμορφο να σ ζησει

Link to comment
Share on other sites

ουαου αυτα ειναι δικα σου;;;ψυχουλες,,,, το σκυλακι ειναι westie ??που το βρηκες ειναι πανεμορφο να σ ζησει

ευχαριστω !δεν μπορω να πω οτι ειναι αποκλειστικα δικα μου τις οικογενειας ειναι εχουμε φαρμα ! και εχω και αλλα ζωακια 5 γατες και αλλα 2 σκυλια 1 παπαγαλο αλλα αμα αρχισω να βαζω φωτο δεν θα τελειωνω :P το σκυλακι δεν ειναι westie ειναι griffon terrier εκει ειναι μικρουλις κουταβακι για αυτο δεν μοιαζει πολυ..και μου το εκανε δωρο η μαμα μου τα χρηστούγεννα!

Link to comment
Share on other sites

είναι όντως πανέμορφο!!! συγχαρητηρια εισαι πολυ τυχερη!!!

Link to comment
Share on other sites

είναι όντως πανέμορφο!!! συγχαρητηρια εισαι πολυ τυχερη!!!

οτι ειμι τυχερη ειμαι :P απο πολυ μικρη απο μωρο δλδ ειχαμε ζωα και μεγαλωσα στην εξοχη ευχαριστω πολυ σου ευχομαι οταν μεγαλωσεις να αποκτησεις και εσυ πολλα ζωακια :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι ασε, εξοχη εμεις ακριβως το αντιθετο, τα μονα ζωα που ειχα οταν ημουν μικρη ήταν:

4αρων είχα 2 χρυσόψαρα σε γυάλα, τι να πεις οι καημενοι οι γονεις μου δεν ηξεραν τπτ και ο πετσοπας δεν ειχε πει καν μια συμβουλη.

10 πηρα τα χρυσοψαρα μου με αρκετα λαθη, αλλα τωρα ειναι μια χαρα.

12 πηρα το χάμστερ που είναι η ζωή μου

Από όταν γεννήθηκα έχω την γάτα στο χωρίο μου, και πρόσφατα πέθανε :9/

Θα ηθελα πολυ ενα σκυλο, αλλα μενω σε πολυκατοικιαααα

Link to comment
Share on other sites

Ναι ασε, εξοχη εμεις ακριβως το αντιθετο, τα μονα ζωα που ειχα οταν ημουν μικρη ήταν:

4αρων είχα 2 χρυσόψαρα σε γυάλα, τι να πεις οι καημενοι οι γονεις μου δεν ηξεραν τπτ και ο πετσοπας δεν ειχε πει καν μια συμβουλη.

10 πηρα τα χρυσοψαρα μου με αρκετα λαθη, αλλα τωρα ειναι μια χαρα.

12 πηρα το χάμστερ που είναι η ζωή μου

Από όταν γεννήθηκα έχω την γάτα στο χωρίο μου, και πρόσφατα πέθανε :9/

Θα ηθελα πολυ ενα σκυλο, αλλα μενω σε πολυκατοικιαααα

σε καταλαβαινω και παλυ ομως ειχες αλλα παιδια δεν εχουν καθολου και εγω σε πολυκατοικια μενω και ειναι πολυ δυσκολο να εχεις σκυλο δεν θα σου το προτεινα ευτιχως εχω και αλλα σπιτια σε 2 χωρια και τον αφηνω να τρεχει ελευθερο και να παιζει γτ μεσ στην πολυ δεν εχει χωρο..και εγω εκανα λαθη με τα χρυσοψαρα σε γυαλες οταν ημουν μικρη παρα πολλα εχουν ψωφισει απο τα χερια μου ειχα πριν λιγο καιρο αλλα τα εδωσα και ζουν σε λιμνη τωρα εχω ενα γερικο μονομαχο στο σπιτι την καινουρια χελωνα μου και ενα σκυλο τα αλλα ειναι εξω στο χωριο που παω καθε σαββατοκυριακο! αλλα γενικα δεν μπορω να σου πω ποσα ζωα ειχα γτ δεν θυμαμαι καν γτ παντα εχαμε σκυλους γατες αλογα γαιδουρακια γουρουνακια παλια 6 κατσικες και παπιες χηνες και περιστερια γαλοπουλες και αλλα πολλα ,,!

Link to comment
Share on other sites

Η μεγάλη μου τρέλα είναι ο σκύλος...αισθάνομαι να είναι το καλυτερο μου όνειρο!!!μα δεν μπορώ να το πραγματοποιήσω γκρρρρρρρρρρρρ

Link to comment
Share on other sites

Η μεγάλη μου τρέλα είναι ο σκύλος...αισθάνομαι να είναι το καλυτερο μου όνειρο!!!μα δεν μπορώ να το πραγματοποιήσω γκρρρρρρρρρρρρ

εμενα ηταν το αλογο και μετα ο σκυλος τελικα πραγματοποιηθηκαν οταν μεγαλωσα λιγο στα 4 μου το αλογο ....σκυλους ειχαμε αλλα εγω ηθελα εναν αποκλειστικα δικο μου οποτε μου χαρισαν εναν στα 10 γιατι νωριτερα δεν γινοταν να τον φροντιζω !

Link to comment
Share on other sites

post-50906-0-86264100-1374317301_thumb.jpgαυτη ηταν η πρωτη σκυλιτσα μου η lady( το καφε μικρο σκυλακι) πεθανε πριν λιγους μηνες στα 7 της γιατι ενα μ******** εριξε φολα ποσο στεναχωρια περασα δεν λεγετε !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οι φόλες είναι ότι χειρότερο, λες και χρωστάνε τίποτα τα καημένα

Link to comment
Share on other sites

Eγω έχω ενα γατο αγκύρας, ενα πιτ μπουλ αρσενικό και εναν αλεξανδρινό παπαγάλο (Psittacula eypatria). Τα ζώα είναι οτι καλυτερο. Μακάρι να το καταλαβαινανε όλοι αυτό....

Link to comment
Share on other sites

ειναι απιστευτο το ποσο σου δινουν τα ζωα χωρις καποιο αντικρυσμα,για ποιον ανθρωπο μπορουμε να το πουμε αυτο???

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους-ες , εμεις - ειναι και το εταιρο ημισυ - περα απο τους 6 δισκους μας , εχουμε τον spaidi 5 χρονων καναρινι σουπερ , και την λιαν προσφατως αφιχθεισα ryby dobie , την πηραμε 5 ημερων ετσι post-51359-0-76244900-1374749919_thumb.jpg και αισιως σημερα 8 μηνων post-51359-0-26253900-1374750176_thumb.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Το πιο τρελό γατάκι που έχω δει ποτέ και το κράτησα!(το έχω στην γιαγιά μου)

Τι όνειρο εβλεπε ενας θεος ξερει! :bigemo_harabe_net-74:post-54877-0-62957600-1378312949_thumb.jpg (ετσι κοιμάτε οσο παράξενο και αν σας φένεται!)

Έγινε επεξεργασία - Giorgos Kk
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Να και ο δικός μου φιλαράκος

,african grey περίπου 2,5 ετών ταϊσμένος στο χέρι κτλ κτλ...
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...