Jump to content

Έχουμε και άλλα ζωάκια ???


ΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΖΩΑ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕ  

316 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

εγω εχω ενα τσομπανοσκυλο τον Σπίθα, 3 ενηλικες γατες(2αρσ./1θηλ.) και 2 μικρα γατακια μερικων εβδομαδων! αυτα στην αυλη! :D

το σπιτι ειναι αγροκτημα οποτε εχουμε και στο χωραφι κανα 100 κοτες! καποτε που ειχε τρελα ο πατερας μου ειχαμε και χηνες, γαλοπουλες, περιστερια, 1 γουρουνακι και 2 κατσικες! μεχρι και λιμνη ειχε φτιαξει!! τελικα εμεινε μονο με τις κοτες, τον σκυλο και τις γατες αν και δεν νομιζω να αντεξει και πολυ.... :P

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω 7 πουλια ολα αρσενικα και ειναι 1 καναρινι, 1καρδερινα, 1φανετο, 1λουγαρο, 1 σκαρθακι, 1 φλωρο και 1 σπινο... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ααααααχχχχχ πριν παντρευτω ειχα κι εγω ενα σκυλο! Και μακαρι να μπορουσα να ξαναπαρω!

post-51924-0-67695400-1357139665_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - Sturm
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σας παρουσιάζω τον βασιλικό Πύθωνα που έχω!!!
Είναι τρία μηνών και βάρος έχει 140 γραμμάρια ορίστε μερικές φωτογραφίες

dsc01422rw.jpg

dsc01423ps.jpg

dsc01399iy.jpg

dsc01404cb.jpg

dsc01426ux.jpg

Link to comment
Share on other sites

ωραιο ο πυθωνας για αρκετα χρονια ειχα ενα βοα αλπινο

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο πύθωνας,αλλά με κάτι τέτοια δεν τα πάω και τόσο καλά!!

Link to comment
Share on other sites

Γάτος παίζει τον… «παπά»!

Ο άσπρος γατούλης εγκαταλείφθηκε δύο φορές πριν γίνει έξι μηνών, όμως σήμερα έχει το δικό του σπίτι και είναι και «πρωταθλητής» στο εν λόγω παιχνίδι

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω τρεις κοπέλες

Η Μπιζού (5.5 μηνών)

DSC01368.jpg

Η Κλαίρη (13 χρονών)

2013-01-16174325_zps32fae785.jpg

Και η Τζίνα (14 χρονών)

ABCD00042_zpsf7b5d6f4.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 καναρίνια όλα ράτσας, 3 σκυλιά καθαρόαιμα, 9 παπαγαλάκια lovebird και το καμάρι μου COKATOO!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εγω εχω ενα τσομπανοσκυλο τον Σπίθα, 3 ενηλικες γατες(2αρσ./1θηλ.) και 2 μικρα γατακια μερικων εβδομαδων! αυτα στην αυλη! http://www.aquazone.gr/forums/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/biggrin.png

το σπιτι ειναι αγροκτημα οποτε εχουμε και στο χωραφι κανα 100 κοτες! καποτε που ειχε τρελα ο πατερας μου ειχαμε και χηνες, γαλοπουλες, περιστερια, 1 γουρουνακι και 2 κατσικες! μεχρι και λιμνη ειχε φτιαξει!! τελικα εμεινε μονο με τις κοτες, τον σκυλο και τις γατες αν και δεν νομιζω να αντεξει και πολυ.... http://www.aquazone.gr/forums/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/tongue.png

πρέπει να διώξεις την μια αρσενική γάτα και να πάρεις άλλες 2 με 3 θηλυκες για να φτιάξεις ένα σωστό χαρέμι!

Ελάτε ρε παιδιά μην λέμε τα ίδια και τα ίδια ...

Link to comment
Share on other sites

μια γατα την Ζωζω, και ενα σκυλο ημιαιμο απο λυκο την Κορα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Λοιπόν... 4 αρσενικα καναρίνια (2 κοινα, 1 τιμπραντο και 1 αχάτη μαυρο-κοκκινο) και ένα κουνέλι...

Link to comment
Share on other sites

Αν καταπολεμεί η συμβίωση με ζωάκια το άγχος; Φυσικά. Τι καλύτερο από την επαφή με την φύση (σε όλες τις μορφές της)... Σου δίνει απόχερα χωρίς να ζητάει ανταλάγματα....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Link to comment
Share on other sites

Σαν σκάστρα Turbosmart κάνει :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

να και ο δικος μας ουτε που ασχολειτε με το ενυδρειο! καμια φορα αραζει πανω το χειμωνα που ειναι ζεστο το καπακι!

post-49783-0-90577300-1364936076_thumb.jpg

post-49783-0-05198800-1364936264_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα! ο κυριος λεγεται alexandro!ευτυχως που υπαρχουν τα ζωακια σε κοιτανε στα ματια και σε καταλαβαινουν!!!!!με τους ανθρωπους τι γινεται?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...