Jump to content

θελω Tanganyika


alexmao64

Recommended Posts

Καλημερα παιδια. Θελω να βαλω tropheus ikola.Εχω τρελαθη με τα χρωματα τους.Εχω 1 ενυδρειο 240lt με αφρικανες malawi.Tiς βαρεθηκα και θελω να τα αλλαξω.Θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήλθες στην Αφρικη φιλε μου.

Εξαιρετικα ψαρια τα τροφεους.Εχουν αρκετες απαιτησεις επισης.Θα ελεγα οτι τα 240 λιτρα ειναι λιγα.Ποσο ειναι αληθεια το μηκος του ενυδρειου;1,20;

:(

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήλθες στην Αφρικη φιλε μου.

Εξαιρετικα ψαρια τα τροφεους.Εχουν αρκετες απαιτησεις επισης.Θα ελεγα οτι τα 240 λιτρα ειναι λιγα.Ποσο ειναι αληθεια το μηκος του ενυδρειου;1,20;

:(

Ειναι 1.22 το μηκος.Φιλε μου θα ηθελα την συμβουλη σου.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι 1.22 το μηκος.Φιλε μου θα ηθελα την συμβουλη σου.

Δεν θα εβαζα τροφεους σε 240 λιτρα,ειναι πολυ λιγα.Θα προτιμουσα να παω σε κοινωνικο τανγκανικα. :(

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα εβαζα τροφεους σε 240 λιτρα,ειναι πολυ λιγα.Θα προτιμουσα να παω σε κοινωνικο τανγκανικα. :(

Με τα ψαρια που εχω τι φορμουλα υπαρχη για να τα δωσω.

Link to comment
Share on other sites

Με τα ψαρια που εχω τι φορμουλα υπαρχη για να τα δωσω.

Ποια ψαρια εχεις τωρα;Θα μπορουσες να δεις στις αγγελιες,μηπως ενδιαφερεται καποιος. :(

Link to comment
Share on other sites

Για να εχουμε επισης ολοκληρωμενη εικονα του ενυδρειου σου και να συζητησουμε σε πιο καλη βαση,δωσε μας ακριβεις διαστασεις,καθως και τα φιλτρα που χρησιμοποιεις.

Link to comment
Share on other sites

Για να εχουμε επισης ολοκληρωμενη εικονα του ενυδρειου σου και να συζητησουμε σε πιο καλη βαση,δωσε μας ακριβεις διαστασεις,καθως και τα φιλτρα που χρησιμοποιεις.

Το ενυδρειο ειναι 1.22 - 50- 60. Εχω εξωτερικο φιλτρο fluval 405

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μας τα αλλάζεις, οπότε τα δεδομένα είναι διαφορετικά.

Το ενυδρείο σου δεν είναι 240 λίτρα, αλλά κοντά στα 360. Στο συγκεκριμένο ενυδρείο μπορείς να φιλοξενήσεις μια ομάδα 12-15 ατόμων από τα ψάρια που σ'αρέσουν.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...