Jump to content

SPS ανάπτυξη


antesco

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και πλέον αρχίζει το αναγκαστικό κλάδεμα....

και πλέον αρχίζει το αναγκαστικό κλάδεμα....

Με μεγαλη μας χαρα Θανο :excl::)

Κοψε! Κοψε!

Link to comment
Share on other sites

Μόνος μου βαριέμαι ! Ναρθείτε για καφέ , να κλαδέψουμε , να φυτέψουμε στην φραγκόφαρμα ,

να με βοηθήσετε να καθαρίσω το sump , και να πάρετε και αναμνηστικά :):excl::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

To ενυδρείο σου Θάνο πρέπει να είναι σπάνιο. Είμαι σίγουρος ότι απόψε θα το δω πάλι στον

ύπνο μου.

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια κοράλλια, τέλειες φωτογραφίες!!!!

Όπως πάντα.

Τις θαυμάσαμε και στο Reef Central.

Link to comment
Share on other sites

Μόνος μου βαριέμαι ! Ναρθείτε για καφέ , να κλαδέψουμε , να φυτέψουμε στην φραγκόφαρμα ,

να με βοηθήσετε να καθαρίσω το sump , και να πάρετε και αναμνηστικά :):excl::thumbup:

Χώρο γνωρίζω, δεν μένει παρά να προσδιορίσεις το χρόνο, ώστε να συμπληρωθεί ο "Χωρόχρονος".

Θα σου φέρω και δικά μου "αναμνηστικά" για πάχυνση στη φραγκοφάρμα.

Link to comment
Share on other sites

Πώ!Πώ!

Έχω μείνει άφωνος!Μπράβο Θάνο! ΤΡΟΜΕΡΑ ζωντανά!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Για όποιον ενδιαφέρεται για την εξέλιξη των ζωντανών, και δεν βαριέται το βαρύ downloading,

ακολουθούν μερικές σημερινές φωτό. Μακάρι να αποτελούν έναυσμα για νέα παιδιά να ασχοληθούν

με το θαλασσινό ενυδρείο και μακάρι να αποτελούν φραγμό σε φίλους που βίωσαν ατυχήματα στο

ενυδρείο τους, να μην εγκαταλείψουν.

antesco_reef_061007_1.jpg

antesco_reef_061007_2.jpg

antesco_reef_061007_3.jpg

antesco_reef_061007_4.jpg

antesco_reef_061007_5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ουτε το download βαριωμαστε ουτε τις φωτο αν ειναι απο το ενυδρειο σου. :thumbup::bowdown::lmao: δεν εχω λογια για να περιγραψω αυτο που βλεπω!!Βλεπωντας τετοια ξεκινισα το Reef που εχω τρεχωντας στο δευτερο μηνα και παιρνω ελπιδες στο να συνεχισω αυτο που ξεκινησα.Μπραβο antesco Μπραβο!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικός ύφαλος.. :bowdown:

Η ανάπτυξη και τα χρώματα είναι μοναδικά :thumbup:

Ένα μεγάλο μπράβο για την συνεχή προσπάθεια..

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφέρουσες και διδακτικές οι φωτογραφίες Θάνο …

είμαι σίγουρος ότι σύντομα θα είναι μόνο μια κακία ανάμνηση η ατυχία που σε βρήκε .. γιατί έχεις δύναμη και κοράλλια που θέλουν να ζήσουν ..

καλή συνέχεια :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

νάσαι καλά Τάσο. Ευτυχώς δεν έχασα κανένα ψάρι, μόνο μερικά SPS που μάλλον έπρεπε να δώσουν χώρο τελικά στα υπόλοιπα....

Βλέπεις μεγέθη ;

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι να τα βλέπουν οι νεότεροι και να μαθαίνουν και να τα βλέπουν οι παλαιότεροι και να τρίβουν τα μάτια τους.

Καταπληκτικά Χρώματα. United colors of Antesco :thumbup: Μπράβο Θάνο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η συνολική εικόνα, μιλάει από μόνη της.

Και σε εμένα, τουλάχιστον, δεν μου δείχνει την εικόνα ενός συστήματος, που έμεινε για τέσσερις μήνες, χωρίς "αγάπη και στοργή".

Αντίθετα, είναι σαν μου λέει, "καλά περάσαμε, τέσσερις μήνες, χωρίς αυτόν τον ενοχλητικό τύπο".

Δεν μπόρεσα να καταλάβω το περιεχόμενο δύο φωτογραφιών. Στη μία βλέπω κάτι σαν κόκκινο cucumber και στην άλλη, ένα χέλι ή ένα.... νερόφιδο????

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα, τουλάχιστον, δεν μου δείχνει την εικόνα ενός συστήματος, που έμεινε για τέσσερις μήνες, χωρίς "αγάπη και στοργή".

Αντίθετα, είναι σαν μου λέει, "καλά περάσαμε, τέσσερις μήνες, χωρίς αυτόν τον ενοχλητικό τύπο".

:lmao::blink::thumbup::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Και μετά άντε να πεις ότι έχεις ενυδρείο...............................ΜΠΡΑΒΟ σου Θάνο :hysterical::rasp::rasp::rasp:

:thumbup::bowdown::lmao::blink::blink::buttrock::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπόρεσα να καταλάβω το περιεχόμενο δύο φωτογραφιών. Στη μία βλέπω κάτι σαν κόκκινο cucumber και στην άλλη, ένα χέλι ή ένα.... νερόφιδο????

Αυτός είναι, ο παλιός μου ο [0)τ$0$..... που σήμερα πρώτη φορά, αποφάσισε να κρεμαστεί από το στόμα του βεντουζόνοντας στο ταβάνι του ενυδρείου. Λικνιζόταν έτσι, στο κενό, επί περίπου μισή ώρα.... και μία φίλη της γυναίκας μου που πέρασε και τον είδε είπε ότι "αυτή η μαλαπέρδα είναι απαίσια...." !!!!!

Το χέλι είναι σαν του Στάθη - Λατινικά μην με ρωτάς..... και μη μου βάζεις δύσκολα. :thumbup::bowdown::lmao:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...