Jump to content

crocea clam


komis

Recommended Posts

Το είχα ακουμπήσει ανάμεσα σε δύο βράχους. Αλλά το βραχάκι στο οποίο

ήταν κολλημένο απ΄ότι φαίνεται βρέθηκε στο κενό και αποκολλήθηκε.

Το clam προς το παρόν φαίνεται καλά , έχει μετακινηθεί από το κενό

και βρίσκεται όλο σε άλλο βράχο. Θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Δέν νομίζω ότι χρειάζεται να ανυσυχείς.Σύντομα θα ξανασχηματίσει 'πέτρωμα' στο κάτω μέρος και θα κολλήσει ξανά.

Απλά παρατήρησε το. :)

Link to comment
Share on other sites

Οπως τα λες δεν πιστευω να εγινε καποιος σοβαρος τραυματισμος στο "ποδι" του...

Μια χαρα θα παει...

Link to comment
Share on other sites

Πιθανά να αποκολλήθηκε, γιατί δεν της άρεσε το σημείο, που την τοποθέτησες, με σκοπό να μεταναστεύσει κάπου αλλού, για αναζήτηση καλύτερων συνθηκών.

Ο Φίλος Husky_Jim, απ' ότι κατάλαβα, εννοεί ότι όταν βρεθεί σε κάποιο σημείο, που την ικανοποιεί, θα κολλήσει και πάλι σε κάποια πέτρα.

Link to comment
Share on other sites

Και για την ιστορία. Το clam έχει κολλήσει στο βράχο αλλά όχι με τον προσανατολισμό

που θα επιθυμούσα. Μην τα θέλουμε όλα... :)

Link to comment
Share on other sites

Και για την ιστορία. Το clam έχει κολλήσει στο βράχο αλλά όχι με τον προσανατολισμό

που θα επιθυμούσα. Μην τα θέλουμε όλα... :)

Ο προσανατολισμός που επέλεξε, ο οργανισμός, είναι ο ιδανικότερος γι' αυτόν, σύμφωνα με τις απαιτήσεις του, ώστε να εκμεταλλεύεται καλύτερα τη ροή του νερού και το φως, στην περιοχή, που το τοποθέτησες.

Δυστυχώς, όμως δεν είναι ο ιδανικότερος, σύμφωνα με τις δικές σου, αισθητικές ανάγκες.

Με την πάροδο του χρόνου, κάποιες μικρές, βελτιωτικές, μετακινήσεις θα γίνουν, που πιθανά να σε ικανοποιήσουν καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον κόλλησε πάνω στον βράχο μην ανησυχείς. :)

Πρέπει όλοι μας να προσέχουμε εάν θέλουμε να ξεκολλήσουμε κάποιο από τα clam μας και να το τοποθετήσουμε σε άλλο σημείο. Η βίαιη αποκόλληση του από κάποιο σημείο μπορεί να προκαλέσει μέχρι και θάνατο στο clam αν γίνει άγαρμπα. :D

Link to comment
Share on other sites

Και για την ιστορία. Το clam έχει κολλήσει στο βράχο αλλά όχι με τον προσανατολισμό

που θα επιθυμούσα. Μην τα θέλουμε όλα... :D

Η μεγαλη derasa μου εχει κανει στροφη σχεδον 180 μοιρες σε σχεση με το πως την ειχα βαλει εγω :)

Δικαιωμα της :D

Link to comment
Share on other sites

Η μεγαλη derasa μου εχει κανει στροφη σχεδον 180 μοιρες σε σχεση με το πως την ειχα βαλει εγω :)

Δικαιωμα της :D

Εμενα που εχει μετακηνηθει και 20 ποντους προς τα δεξια τι να πω??

Δικαιωμα της :P:D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...