Jump to content

Κοπή Της Πίτας 2013 (Αθήνα)


Aiolos

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 266
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και στις δυο εκδηλώσεις θα διατεθούν λαχνοί με την συμβολική τιμή των 2.00 ευρώ ο καθένας και η κλήρωση θα γίνει ζωντανά μέσω skype.

Ευχαριστούμε όλα τα καταστήματα που μας υποστήριξαν.
Τα δώρα που θα κληρωθούν είναι:

1) Άβυσσος : 3 δωροεπιταγές των 30€ για αγορές ψαριών


2) Aqualife:1 Ενυδρείο ιδιοκατασκευή 150χ60χ60 με 15χλ τζαμί και υπερχείλιση.

3) Animalstation : 1 Ενυδρείο Aquael nano reef 30L

4) aquario : 1Ενυδρείο ιδιοκατασκευή 60χ60χ50, 15 δωροεπιταγές αξίας 20ευρω (με αγορές άνω των 100 ευρώ)

5) aquascape creation:1 σετ της aquascape Lily pipe

6) Cosmozoo:1 Εξωτερικό φίλτρο multicani της Aquael αξιας 70 ευρω, ένα πλήρες εξοπλισμένο ενυδρείο 60 λίτρων της Aquael

7) Discus.gr : Δωροεπιταγή αξίας 100 Ευρώ που αγορά αγορά ψαριών

8) Fish & Pet & R/C Planet: Βράχος 10kg άξιας 150 ευρώ, Δωροεπιταγή αξίας 70 ευρώ, Ένας δίσκος Stendker αξίας 80 ευρώ, Ένα τηλεκατευθυνόμενο ελικόπτερο αξίας 150 ευρώ,1 ACHILLES TANG αξιας 250 ευρώ

9) Ηouse of led : 2 εκπτωτικά κουπόνια έκπτωσης 20% για ενυδρειακό φωτισμό γενικά, 2 εκπτωτικά κουπόνια έκπτωσης 30% για ενυδρειακά προϊόντα, 1 εκπτωτικό κουπόνι έκπτωσης 35% για αγορά του Aqualum Celio.

10) Ζοο area (Ζωωφιλια περιστερι) : 2 δωροεπιταγες των 30 ευρώ

11) Reptilia Nostra: 2 δωροεπιταγές των 50 ευρώ για αγορά ερπετού ή αμφίβιου, 2 αμφίβια ζωάκια Axolotl (Ambystoma mexicanum)

12) ReeFish Business : 1 unifilter 750uv , 1 circulator 1500, 1 turbofilter 500, 1 MoonLight LED, 1 NeoHeater 150w, 1 orca superglue gel, 1orca construct, 1 Dr Bassleer Biofishfood acai 150g, 1 Dr Bassleer Biofishfood herbai 150g, 1 Dr Bassleer Biofishfood aloe 150g,1 DiscusVit 135g, 1 Acti Torture 47g, 1 ActiMin 46g, 1 GoldVit 46g, 1 ArteMin 17g, 3 tropical sanital 120g

13) Petcumulus : ένα πλήρες εξοπλισμένο ενυδρείο 60 λίτρων.

14) Pet supermarket: 3 εσωτερικά φίλτρα Fluval plus 4 αξίας 40 ευρώ έκαστο.

15) PAP.KO.Iks-aqua Hellas :1 IKS Computer basic system.

16) Waterinn : 5 εκπτωτικά κουπόνια 15% γα οποιαδήποτε αγορά από το κατάστημα

17)PETLine : 1 ενυδρειο siecce Mobydick 25L,1 Seachem αλατι salinity
450L,Sera aquatest box marine,Sera aquatest set,Tropica Co2
system,seachem stress quard 250ml,seachem reef zooplankton 250ml

18)10 συμμετοχές Paintball αξίας 15ευρο η μια από το www.pbvillage.gr για ένα παιχνίδι που θα σας μείνει αξέχαστο

19)Η εταιρια Beluga προσφαιρει για την κοπή της πιτας

α) 1 σετ γλυκού-θαλασσινού (separator) αξίας 70 ευρώ + 1 T-Shirt
β) 2 σετ γλυκού νερού με προιόντα Ocean Nutricion Tropic marine Boyd αξίας 20 ευρώ + 1 T-Shirt

γ) 4 σετ θαλασσινού νερού με προιόντα Ocean Nutricion Tropic Marine αξίας 25 ευρώ + 1 T-Shirt



20) Η συντονιστική ομάδα του Aquazone αγόρασε και προσφέρει στην κοπή της πίτας μας για το 2013 ένα 80αρι ενυδρείο 115
λίτρων της Aquael πλήρως εξοπλισμένο.



Επίσης στις εκδηλώσεις θα παραβρίσκονται εταιρίες και καταστήματα για να μοιράσουν (εκτός κλήρωσης) στους παρευρισκόμενους διάφορα προϊόντα (τροφές κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για πολλά και ακριβά δώρα!!!!! Πολλά συγχαρητήρια στους συντονιστές για τη διοργάνωση και στα καταστήματα που προσφέρονται!

Link to comment
Share on other sites

+3!!!!

Link to comment
Share on other sites

....νομίζω ότι θα τα καταφέρω κι εγώ να έρθω....παρέα με μιά φίλη που έχει ένα 60λιτρο....αλλά στο παρελθόν είχε και μεγαλύτερα.

....αν υπάρχουν 2 + 2 σαλιγκαράκια ....θα τα παίρναμε με πολλά ευχαριστώ.

....για εμένα 2 μεγάλα.......για τη φίλη δύο πιτσιρίκια.

.

.

.

τα άλλα από κοντά....!

....εγώ θα έρθω ....απλά θα είμαι μόνος.... :sarcasm:

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή του λαχνού είναι 2.00 ευρώ και όχι 2.50 όπως αρχικά γράφτηκε από λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Εγω που ερχομαι στις συναντησεις,τελικα λεω να μην ερθω στην πιτα......................

Τέτοια λές και δίνεις θάρρος ..... και γράφει ο άλλος ανεξέλεγκτα !!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω που ερχομαι στις συναντησεις,τελικα λεω να μην ερθω στην πιτα......................

Στρατεεεε δεν θελω να ακουω τετοια φιλε!

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ερθω και εγω για πρωτη φορα απο τοτε που εγινα μελος για να σας γνωρισω και απο κοντα .θα ηθελα να ρωτησω μονο αν θα ειναι προβλημα να ερθουν μαζι μου η γυναικα και η κορη μου.αν οχι τοτε τρεις θεσεις και για μενα

Link to comment
Share on other sites

Λαμόγιο John... Διαβάζεις αλλά δε γράφεις!Κανόνισε να λείπεις αύριο,να τη χάσεις τη θέση!!! :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...