Jump to content

Κοπή Της Πίτας 2013 (Αθήνα)


Aiolos

Recommended Posts

κλείνοντας το κομμάτι των φωτογραφιών μου, να δούμε και μία με τον μεγάλο τυχερό του φλουριού της πίτας

IMG_7593_zpsf4b94564.jpg

και με μια φωτο τριών ιδρυτικών (από την ομάδα των 5) μελών του φόρουμ μας

IMG_7594_zpsb789d0c4.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 266
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

.....μπραβο σας ρε παιδια...πολυ ωραια πρεπει να ηταν...καλα να παθουμε οσοι δεν τα καταφεραμε...χαχαχαχ να ρωτησω ο φιλος μου ο prince ηταν?δεν τον προσεξα σε καποια φωτο...ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!

Μας έλειψε ο Πρίγκηπας !!!

οντως κυριε Σταματη που ειναι οεο?που εξαφανιστηκε???

Εδώ είμαι.....δεν εξαφανίστηκα! :)

Δυστυχώς δεν μπορεσα να παω στην κοπή και γενικά τελευταια οι υποχρεωσεις στην δουλειά δεν με αφήνουν να ασχοληθώ οσο θέλω....!!!

Link to comment
Share on other sites

Ήταν μια ενυδρειακή εκδήλωση όπου ζήσαμε χαρούμενες και τυχερές στιγμές με ανθρώπους που μας έκαναν να αισθανθούμε οικεία και φιλικά από την πρώτη στιγμή! Ευχαριστούμε για την εγκάρδια υποδοχή, τα χαμόγελα και τη θετική αύρα όλων των παρευρισκομένων..Συγχαρητήρια και στην ομάδα συντονισμού για την οργάνωση..Εις το επανειδειν!

Link to comment
Share on other sites

Ήταν μια ενυδρειακή εκδήλωση όπου ζήσαμε χαρούμενες και τυχερές στιγμές με ανθρώπους που μας έκαναν να αισθανθούμε οικεία και φιλικά από την πρώτη στιγμή! Ευχαριστούμε για την εγκάρδια υποδοχή, τα χαμόγελα και τη θετική αύρα όλων των παρευρισκομένων..Συγχαρητήρια και στην ομάδα συντονισμού για την οργάνωση..Εις το επανειδειν!

Σας περιμενουμε και στην επομενη εκδηλωση του φορουμ μας!:)

Link to comment
Share on other sites

Ναι το παλεύουν για να βάλουν τη μάσκα του Μπάτμαν σε κάποιον !!!! :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Αναμένουμε με αγωνία και ανυπομονησία!! :bigemo_harabe_net-146:

Έγινε επεξεργασία - nospanos
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όσους δούλεψαν για την όμορφη βραδιά!!! :bigemo_harabe_net-64:

Εύχομαι του χρόνου να είμαστε περισσότεροι!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όσους δούλεψαν για την όμορφη βραδιά!!! :bigemo_harabe_net-64:

Εύχομαι του χρόνου να είμαστε περισσότεροι!!!

Εσενα σε ειδα μια στιγμη και μετα σε εχασα,εξαφανιζολ?P

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όσους δούλεψαν για την όμορφη βραδιά!!! :bigemo_harabe_net-64:

Εύχομαι του χρόνου να είμαστε περισσότεροι!!!

Τα συγχαρητήρια πάνε σε αυτούς που με-μας μάθανε πως πρέπει να τρέξουμε για να οργανώσουμε μια τέτοια βραδιά..... :bigemo_harabe_net-92:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι αυτονόητο το οτι θα περνάγαμε ωραία αλλά καμία αναφορά για το μαγαζί δεν βλέπω το οποίο παρεπιπτώντως ήταν πανάκριβο.Το φρέσκο γάλα ...φρέσκο όμως είχε 4 ευρώ πόσο μάλλον το μιλκσεικ ....το μόνο κακό γιατι όλα τα άλλα ήταν απλα άψογα και να ευχαριστήσουμε και το παλικάρι που είχε πάρει όλους τους λαχνούς κέρδιζε και παρ όλα αυτά τα έδινε πίσω να κερδίσει και κάποιος άλλος μπράβο σε όλους και όλες

Θα συμφωνήσω με τον Elkarnasos!

Από πλευράς οργάνωσης του event, ήταν άψογο και 1000 συγχαρητήρια! Όμως από πλευράς μαγαζιού ήταν απλά χαλια... Οι τιμές πανάκριβες και το μαγαζί έσταζε! Στην κυριολεξία!!! Βεβαια, καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο να βρεθεί ένα μεγάλο μαγαζί που να μας χωρέσει όλους (Ήμασταν και πολλοί!!). Κατά τα αλλα, συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που έτρεξαν για την σωστή οργάνωση και για την υπεροχη βραδια που μας χάρισαν.

:bigemo_harabe_net-88::bigemo_harabe_net-88::bigemo_harabe_net-88::bigemo_harabe_net-88::bigemo_harabe_net-134::bigemo_harabe_net-134::bigemo_harabe_net-134::bigemo_harabe_net-134::bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Όλα σικέ είναι ..................... αφου δεν κέρδισα εγω !!!!

Link to comment
Share on other sites

Όλα σικέ είναι ..................... αφου δεν κέρδισα εγω !!!!

Φταίει μάλλον που ξέχασες να πάρεις λαχνούς…… :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Όλα σικέ είναι ..................... αφου δεν κέρδισα εγω !!!!

xaxaxaxaxa κι εγώ κουβά πήγα!!

Ο κουβας με τα συκα ε;;;Δικος μου ειναι :D

Link to comment
Share on other sites

το βιντεακι βρε πεδια να δουμε και εμησ που δεν μπορεσαμε να ερ8ουμε :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...