Jump to content

Καταλαβαινεις Οτι Εισαι Εθισμενος Οταν....:-)


Recommended Posts

Μεσα στα αγρια χαραματα και στο βαθυ υπνο μου λεει η γυναικα μου.Σταθη τι ειναι αυτο το νζι,νζι που ακουγετε συνεχεια.Ποσο συνεχεια δηλαδη της απανταω μεσα στον βαθυ υπνο.Καθε μισο λεπτο μου λεει.Αααα θα πλημμυρησαμε παλι της απαντω(αυτοματη αναπληρωση).Συμπερασμα:Οταν γνωριζεις τι δουλεια κανουν ολα τα νζιιιι πανω στο ενυδρειο σου εισαι στο τελευταιο σταδιο εθισμου... :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

οταν παιρνεις τα κιτακια με τα τεστακια σου στην θαλασσα παρεα με το ρεφρακτομετρο και κανεις μετρησεις οταν οι γυρω σου παιζουν ρακετες,ταβλι και τα συναφη και εσυ σκεφτεσαι,,,,χμμμμ 7 το κη στη θαλασσα,εγω γιατι προσπαθω να επιτυχω το 8-10,γιατι αν πεσει να εχω μια δικλειδα ασφαλειας και μπλα μπλα μπλα με το μυαλο σου..........

Link to comment
Share on other sites

Οταν περιμενεις καθε μερα μπροστα απο το τζαμι με την ιδια αγωνια ασχετα αν εχουν περασει χρονια να ανοιξουν τα φωτα ωστε να θαυμασεις αυτο το μοναδικο κομματι βυθου που εσυ εφτιαξες!!

Link to comment
Share on other sites

ππσσσ τι ειπα παλι ο βασιλιας... :bigemo_harabe_net-65:

:hysterical: :hysterical:

Μαλλον ξερω ποιον θα θες να ψηφισεις βασιλη... :D :D

κριμα που δεν θα μπορεις να τον ψηφισεις! :P

Η ψηφοφορια θα ξεκινησει την επομενη τεταρτη παδια οποτε μεχρι τοτε βαλτε τα δυνατα σας!!

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα εισαι εθισμενος οταν αφου πριν μια ωρα εχεις βγάλει περίπου 80 φωτογραφίες το ενυδρειο του κολλητού σου και κάθεσαι αυπνος μεχρι τις 1:00 για να τις ξαναδεις μολις τις ανεβασει στο θεμα του.....

:)

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα εισαι εθισμενος οταν αφου πριν μια ωρα εχεις βγάλει περίπου 80 φωτογραφίες το ενυδρειο του κολλητού σου και κάθεσαι αυπνος μεχρι τις 1:00 για να τις ξαναδεις μολις τις ανεβασει στο θεμα του.....

:)

και ενώ τις έχεις σε κάρτα μνήμης,,,,,, εσύ θες να τις δεις στο aquazone

ΚΆΨΙΜΟ ΛΈΜΕΕΕΕΕ

Link to comment
Share on other sites

και ενώ τις έχεις σε κάρτα μνήμης,,,,,, εσύ θες να τις δεις στο aquazone

ΚΆΨΙΜΟ ΛΈΜΕΕΕΕΕ

Αντε να ανοίγω το κινητο...να πηγαίνω στο φάκελο με τις φωτογραφίες...και να τις βλέπω σε 4" οθόνη.... Έχω καθαρίσει τη ρετίνα με άζαξ και κάνω refresh στον safari κάθε 30"...

Link to comment
Share on other sites

και ενώ τις έχεις σε κάρτα μνήμης,,,,,, εσύ θες να τις δεις στο aquazone

ΚΆΨΙΜΟ ΛΈΜΕΕΕΕΕ

Εχει αλλη αξια να βλεπεις τον φιλο σου να ανεβαζει ολο καμαρι τις φωτο που του εβγαλες εσυ... :-*

Link to comment
Share on other sites

Εχει αλλη αξια να βλεπεις τον φιλο σου να ανεβαζει ολο καμαρι τις φωτο που του εβγαλες εσυ... :-*

Τιιιιι είπες παλι ρε μεγάλε!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τιιιιι είπες παλι ρε μεγάλε!!!!!!!!!!!!!

Τι είπα? Την αλήθεια.

Link to comment
Share on other sites

εθισμος ειναι να μην εχεις μια στη τσεπη και χωρις καμμια βασιμη προυποθεση στησιματος reef ενυδρειου αλλα ολη μερα να σκεφτεσαι και να αγχωνεσε τι χρειαζεσε απο εξοπλισμο,τι στησιμο να κανεις,αν θα πανε καλα τα κοραλια και τι μπουρδα θα ξεφουρνισεις στη γυναικα σου για να την ψησεις.

δραμα λεμε. :bigemo_harabe_net-111:

Link to comment
Share on other sites

Nαι ομως οταν θα το στησεις με το καλο,θα εχει 2πλασια αξια! :bigemo_harabe_net-146:

Οσο για σας πανω απο το ποστ του κωστα εισαστε οντως καμμενοι :hysterical: :hysterical: ....αλλα γι'αυτο σας γουσταρω! :D

Link to comment
Share on other sites

εθισμός είναι να μην έχεις reef αλλα κάθε μέρα να αγχώνεσε να γυρίσεις σπίτι να ψάξεις για αλάτι που διαλύεται καλύτερα απο αυτό που ειχες καταλήξει οτι θα αγοράσεις οταν και αν θα φτιάξεις reef γιατι κάποιος είπε οτι δεν διαλύεται καλα. OK το κάψαμε....

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα οτι ειμαι εθισμένος οταν μετα από εναν χρόνο αποχή από το ψαροντουφεκο, στη πρώτη βουτιά αντί να κυνηγαω ψάρια σαν στερημενος κολυμπουσα σαν τουρίστας, με full gear apnea όμως, απολαμβάνοντας το βυθό κ σκεπτόμενος τι ωραίο πράγμα ειναι τελικά η αλμύρα και ποσο τυχεροί όσοι έχουμε ενα κομμάτι της στο σαλόνι μας!

Link to comment
Share on other sites

κυριακος:εισαι εθισμενος οταν κανεις σεξ με τη γυναικα σου και συνεχως σκεφτεσαι αυτη τη γαματη euphyllia που ειδες το απογευμα στο φιλο σου το σπυρο και ποσο θα πηγαινε στο δικο σου ενυδρειο και σαν να μην φτανει αυτο της λες εκεινη την ωρα(που αλλα πρεπει να λες),σου αρεσε η euphyllia του σπυρου και αντι να σε πλακωσει στο μπινελικι σου απανταει πωωωω τελεια ηταν,θελω κι εγω και βαζουμε τα γελια γιατι εχουμε καταλαβει οτι καηκαμε!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

κυριακος:εισαι εθισμενος οταν κανεις σεξ με τη γυναικα σου και συνεχως σκεφτεσαι αυτη τη γαματη euphyllia που ειδες το απογευμα στο φιλο σου το σπυρο και ποσο θα πηγαινε στο δικο σου ενυδρειο και σαν να μην φτανει αυτο της λες εκεινη την ωρα(που αλλα πρεπει να λες),σου αρεσε η euphyllia του σπυρου και αντι να σε πλακωσει στο μπινελικι σου απανταει πωωωω τελεια ηταν,θελω κι εγω και βαζουμε τα γελια γιατι εχουμε καταλαβει οτι καηκαμε!!!

Τελειως καμμενος Κυριακο :hysterical:. :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

κυριακος:εισαι εθισμενος οταν κανεις σεξ με τη γυναικα σου και συνεχως σκεφτεσαι αυτη τη γαματη euphyllia που ειδες το απογευμα στο φιλο σου το σπυρο και ποσο θα πηγαινε στο δικο σου ενυδρειο και σαν να μην φτανει αυτο της λες εκεινη την ωρα(που αλλα πρεπει να λες),σου αρεσε η euphyllia του σπυρου και αντι να σε πλακωσει στο μπινελικι σου απανταει πωωωω τελεια ηταν,θελω κι εγω και βαζουμε τα γελια γιατι εχουμε καταλαβει οτι καηκαμε!!!

δεν χρειαζεται ψηφοφορία....

Link to comment
Share on other sites

κυριακος:εισαι εθισμενος οταν κανεις σεξ με τη γυναικα σου και συνεχως σκεφτεσαι αυτη τη γαματη euphyllia που ειδες το απογευμα στο φιλο σου το σπυρο και ποσο θα πηγαινε στο δικο σου ενυδρειο και σαν να μην φτανει αυτο της λες εκεινη την ωρα(που αλλα πρεπει να λες),σου αρεσε η euphyllia του σπυρου και αντι να σε πλακωσει στο μπινελικι σου απανταει πωωωω τελεια ηταν,θελω κι εγω και βαζουμε τα γελια γιατι εχουμε καταλαβει οτι καηκαμε!!!

Αντε γεια.... :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...