Jump to content

Καταλαβαινεις Οτι Εισαι Εθισμενος Οταν....:-)


Recommended Posts

θα τον πλακωσω στο ξυλο,ρεζιλι γιναμε δημοσιως..... :P

Αστα,αστα...Τουλαχιστον ηταν χαμερ η euphyllia ? :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

θα τον πλακωσω στο ξυλο,ρεζιλι γιναμε δημοσιως.....:P

Τι ρεζιλι βρε Μαργαρίτα.... μια χαρα ... :)

$@&@τε γιατι χανόμαστε! :D

Link to comment
Share on other sites

κυριακος:εισαι εθισμενος οταν κανεις σεξ με τη γυναικα σου και συνεχως σκεφτεσαι αυτη τη γαματη euphyllia που ειδες το απογευμα στο φιλο σου το σπυρο και ποσο θα πηγαινε στο δικο σου ενυδρειο και σαν να μην φτανει αυτο της λες εκεινη την ωρα(που αλλα πρεπει να λες),σου αρεσε η euphyllia του σπυρου και αντι να σε πλακωσει στο μπινελικι σου απανταει πωωωω τελεια ηταν,θελω κι εγω και βαζουμε τα γελια γιατι εχουμε καταλαβει οτι καηκαμε!!!

νομιζω οτι κερδισατε δεν υπαρχει ανταγωνισμος πλεον!!!!!!!!!χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κυριακος:εισαι εθισμενος οταν κανεις σεξ με τη γυναικα σου και συνεχως σκεφτεσαι αυτη τη γαματη euphyllia που ειδες το απογευμα στο φιλο σου το σπυρο και ποσο θα πηγαινε στο δικο σου ενυδρειο και σαν να μην φτανει αυτο της λες εκεινη την ωρα(που αλλα πρεπει να λες),σου αρεσε η euphyllia του σπυρου και αντι να σε πλακωσει στο μπινελικι σου απανταει πωωωω τελεια ηταν,θελω κι εγω και βαζουμε τα γελια γιατι εχουμε καταλαβει οτι καηκαμε!!!

χαχαχα καλο !!

εχω και εγω ενα περιστατικο ....για πολυ εθισμενο ατομο μιλαμε !!

Καθομαστε στην καφετερια και παρακολουθουμε το τελικο μπασκετ .... η καφετερια φυσκα στον κοσμο δεν χωρας να κατσεις !! εντομεταξυ ειναι γνωστο στεκι Παναθηναικων και ολο το μαγαζι ειναι πρασινο ... καθοστε μερικοι στην μια πλευρα και ο φιλος μου ο Αντρεας απο την απεναντι μαζι με κατι αλλα παιδια ....

σε μια δοση εκει που βλεπαμε βαζει τριποντο ο ολυμπιακος και περναει μπροστα .... και ακουγεται στο βαθος(τι σου ειναι η ρυμαδα η στιγμη) ( ενω ολοι εχουν απογοητευτει όντας παναθηναικοι )ο φιλος μου Αντρεας :

-Ναι ρε π@υστη μου στο λεγα δεν στο λεγα !! και αρχισει να σκαρφαλωνει πανω απο τα τραπεζια για να ερθει σε εμενα

εγω: - τι ειναι ρε εισαι σοβαρος κατσε κατω ! ( μας εβλεπε ολη η καφετερια με ενα υφος ... αλλο να σας λεω και αλλο να φανταζεστε ! )

- ρε εεεεφαγε !! ( καπου εκει χαλαρωσα ! )

- ποιος εφαγε ρε Αντρεα

- η ανθια μου ρε εεεεφαγε !!

:hysterical: :hysterical:

καλα γελοιο που ρυξαμε δεν φαντάζεστε ! εκεινη την ωρα τον ειχε παρει η αδελφη του και του ειχε πει οτι η ανθια οταν τα ταισε εφαγε !! :D:D

Link to comment
Share on other sites

Όταν προσπαθείς να πείσεις τους φίλους σου να τους κάνεις ενυδρείο γιατί εσύ δεν έχεις άλλο χώρο και προσφέρεσαι να κάνεις όλη την συντήρηση αρκεί να βάλουν αυτοί τα λεφτά μιας και εσύ είσαι άνεργος και στην τελική τους πείθεις.

Όταν βλέπεις όνειρα με ψάρια να πετάνε και εσύ να τα πιάνεις στο αέρα και να τα βάζεις στο ενυδρείο και όταν ξυπνάς και το λες στους γνωστούς σου να σου λένε τα ψάρια δεν είναι καλό είναι λαχτάρα......πω πω τι λαχτάρα όλο το βράδυ εγώ τα έπιανα και αυτά ξαναέβγαιναν από το ενυδρείο και πετούσαν στον αέρα.

Link to comment
Share on other sites

Όταν βλέπεις όνειρα με ψάρια να πετάνε και εσύ να τα πιάνεις στο αέρα και να τα βάζεις στο ενυδρείο και όταν ξυπνάς και το λες στους γνωστούς σου να σου λένε τα ψάρια δεν είναι καλό είναι λαχτάρα......πω πω τι λαχτάρα όλο το βράδυ εγώ τα έπιανα και αυτά ξαναέβγαιναν από το ενυδρείο και πετούσαν στον αέρα.

Πρόσεχε τι πίνεις πριν πας για ύπνο. :) χαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

εντάξει! δεν έβλεπα και κύκλους! :bigemo_harabe_net-134::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνεις ότι είσαι εθισμένος οταν..... κατα τη διάρκεια της ερωτικής πραξης, ρίχνεις χαστουκάκια στο κορμάκι της και της λες : "Ωραίο κοραλάκι"!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνεις ότι είσαι εθισμένος οταν..... κατα τη διάρκεια της ερωτικής πραξης, ρίχνεις χαστουκάκια στο κορμάκι της και της λες : "Ωραίο κοραλάκι"!

:thaman::thaman::thaman:

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνεις ότι είσαι εθισμένος οταν..... κατα τη διάρκεια της ερωτικής πραξης, ρίχνεις χαστουκάκια στο κορμάκι της και της λες : "Ωραίο κοραλάκι"!

χαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε ολους παιδια! :bigemo_harabe_net-146:

Απο σημερα και μεχρι την επομενη δευτερα,μπορουμε να ψηφιζουμε την κατα τη γνωμη μας καλυτερη-αστεια-ενδιαφερουσα απαντηση ωστε καποιος απο εμας να παρει την δωροεπιταγη των 30 ευρω.Μπορουμε να κανουμε οποιαδηποτε επιλογη επιθυμουμε(εκτος απο τον εαυτο μας φυσικα :P ).

Ισως να επαναληφθει καποια στιγμη το συγκεκριμενο παιχνιδι :thumbup:

Προσωπικα ψηφιζω την απαντηση του φιλου odis

"2) ενω ολοι οι φιλοι σου που εχουν μαζευτει σπιτι σου βλεπουν ταινια εσυ βλεπεις το ενυδρειο και εχεις χασει ολο το εργο και μετα σε δουλευουν!!! :P"

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνεις ότι είσαι εθισμένος οταν..... κατα τη διάρκεια της ερωτικής πραξης, ρίχνεις χαστουκάκια στο κορμάκι της και της λες : "Ωραίο κοραλάκι"!

H δικιά μου ψήφος πάει εδώ !!!

Link to comment
Share on other sites

ψήφος εδώ.

Νομίζω ότι εχω το καλύτερο.........
Όταν έχεις ξεχάσει την οσμωση όλο το βράδυ να τρέχει στην κουζίνα κ ξυπναs κ πας να κατέβεις απο το κρεβάτι σου κ πατάς νερα.....όταν ενα σπίτι 85 τετραγωνικά ειναι 1 ένα δάκτυλο το νερο ειναι 8 το πρωι Σαββάτου 10 το πρωι δουλεύεις σε οποίο σημείο του σπίτι κ να κοιτάξεις έχεις νερα κ εσυ αντι να αρχίσεις με την σφουγγαριστρα να μαζευεις πας κ ζυγηζεις το αλατι κ βάζεις το βάζεις στο βαρέλι με κυκλοφορητες γιατι την κυριακη έχεις αλλαγη κ πρέπει να σπάσει το αλατι.......νομίζω τα λέει όλα....5 κουβαδες σφουγγάρισματος 3 μεγάλες λεκάνες κ 10 πετσετες στο πάτωμα να μαζεύουν νερα.....
Δεν υπήρχε μέρος του σπιτιού να μην είχε νερο.ευτυχως που δεν εχω παρκέ....κ το αποκορύφωμα αφου δεν έχεις μαζέψει τα πάντα κ η γυναίκα σε περιμένει κατα τις 20:00 που σχολαω να μάζαψεις ότι έχει μείνει εσυ ρίχνεις άκυρο γιατι έχει συγκέντρωση το aquazone........

Link to comment
Share on other sites

κυριακος:εισαι εθισμενος οταν κανεις σεξ με τη γυναικα σου και συνεχως σκεφτεσαι αυτη τη γαματη euphyllia που ειδες το απογευμα στο φιλο σου το σπυρο και ποσο θα πηγαινε στο δικο σου ενυδρειο και σαν να μην φτανει αυτο της λες εκεινη την ωρα(που αλλα πρεπει να λες),σου αρεσε η euphyllia του σπυρου και αντι να σε πλακωσει στο μπινελικι σου απανταει πωωωω τελεια ηταν,θελω κι εγω και βαζουμε τα γελια γιατι εχουμε καταλαβει οτι καηκαμε!!!

+1 εδω καλα δεν υπάρχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι,κυριακο-μαργαριτα δεν μπορουμε να ψηφισουμε τους εαυτους μας:-(

Στη διαδικασια της ψηφοφοριας ομως μπορουν να παρουν μερος και παιδια που δεν εχουν ποσταρει

απαντηση στο θεμα;-)

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνεις ότι είσαι εθισμένος οταν..... κατα τη διάρκεια της ερωτικής πραξης, ρίχνεις χαστουκάκια στο κορμάκι της και της λες : "Ωραίο κοραλάκι"!

Μια συν και απο εμένα... :)

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνεις ότι είσαι εθισμένος οταν..... κατα τη διάρκεια της ερωτικής πραξης, ρίχνεις χαστουκάκια στο κορμάκι της και της λες : "Ωραίο κοραλάκι"!

και εγω εδω ψηφιζω αχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνεις ότι είσαι εθισμένος οταν..... κατα τη διάρκεια της ερωτικής πραξης, ρίχνεις χαστουκάκια στο κορμάκι της και της λες : "Ωραίο κοραλάκι"!

+1 και απο εμενα, δεν χανεις :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Οταν μαζι με το αφρολουτρο στη μπανιερα,ριχνεις και καμια 20αρια σταγονες Coral RX Pro...........

Δαγκωτό στον ΔΙΑ ..!!!!

Link to comment
Share on other sites

Οταν μαζι με το αφρολουτρο στη μπανιερα,ριχνεις και καμια 20αρια σταγονες Coral RX Pro...........

+ 1 και εγω !

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...