Jump to content

Καταλαβαινεις Οτι Εισαι Εθισμενος Οταν....:-)


Recommended Posts

Εκτός συναγωνισμού φυσικά μιας και τέλειωσε ο διαγωνισμός, αλλά συνέβει σήμερα.

Αγόρασε ένα φίλος μου 40" 3D τηλεόραση, και μην έχοντας κάτι να δει μου ζήτησε να του δώσω καμιά ταινία.

Του πήγα λοιπόν ένα usb stick με 3D ντοκιμαντερ από θαλάσσια τοπία.... ξέρετε κοράλλια και τέτοιες αηδίες !!!

Ταυτόχρονα με την προβολή μπλέκαμε την συζήτηση, μια για τα ψαράκια που έχω και εγώ στο ενυδρείο, μια για τις δυνατότητες της τηλεόρασης.....

Μαγεμένος από την ομορφιά του 3D βυθού μου λέει.."πω πω σαν να έχεις ενυδρείο στο σπίτι είναι.., η δικιά σου TV πόσων λίτρων είναι?"

Καλά θα ήταν βρε Αίολε! Να είχαμε και το ανάλογο τηλεκοντρόλ, να καθόμαστε στον καναπέ με τη φραπεδούμπα στο χέρι και με ενα "κλίκ"....αλλαγή νερού, με ενα άλλο "κλικ" τάισμα....καθάρισμα άλγης......κλάδεμα......τι; Λάθος φυτό κλάδεψα;...."κλικ" ....Γυρίζω μερικά λεπτά πισω και το ξανακάνω σωστά αυτή τη φορα...."κλικ" καθάρισμα το σπίτι, σφουγγάρισμα και η γυναίκα ικανοποιημένη με όλα!

Αντε, που ειναι ο Mr Πατέντας, ο Delta66 να το υλοποιήσει;

Link to comment
Share on other sites

Καλά θα ήταν βρε Αίολε! Να είχαμε και το ανάλογο τηλεκοντρόλ, να καθόμαστε στον καναπέ με τη φραπεδούμπα στο χέρι και με ενα "κλίκ"....αλλαγή νερού, με ενα άλλο "κλικ" τάισμα....καθάρισμα άλγης......κλάδεμα......τι; Λάθος φυτό κλάδεψα;...."κλικ" ....Γυρίζω μερικά λεπτά πισω και το ξανακάνω σωστά αυτή τη φορα...."κλικ" καθάρισμα το σπίτι, σφουγγάρισμα και η γυναίκα ικανοποιημένη με όλα!

Αντε, που ειναι ο Mr Πατέντας, ο Delta66 να το υλοποιήσει;

:hysterical: ..πολυ θα το ηθελα αυτο!!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

1)όταν έχεις καταφέρει στην παρέα σου χωρίς να ασχολούνται όλοι με το ενυδρειο να έχουν μια σφαιρική ιδέα του χόμπι..

2)να βρίσκεστε σε διακοπές και κάθε λίγες ώρες να βλέπεις online το ενυδρειο σου από το κηνιτο σου...

Link to comment
Share on other sites

...όταν ακυρώνεις επαγγελματικό ραντεβού για να πας να ψωνίσεις για το ενυδρείο σου. (Μου συνέβη χτες, ήμουν στο δρόμο και έπρεπε να επιλέξω τί θα ακυρώσω :whistling: )

Link to comment
Share on other sites

...όταν ακυρώνεις επαγγελματικό ραντεβού για να πας να ψωνίσεις για το ενυδρείο σου. (Μου συνέβη χτες, ήμουν στο δρόμο και έπρεπε να επιλέξω τί θα ακυρώσω :whistling: )

εισαι σε σωστο δρομο.
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...