Jump to content

Manolisreef


manolisreef

Recommended Posts

Εισαι απαραδεκτος που δεν εμαθες,οχι πολλα,εστω 1-2 πραγματακια στον γκουρου για να κανει εστω το 1% και αυτος το κακομοιρης,να μοιαζει το ενυδρειο του με το δικο σου!!!!

Δεν θα τον γλεντησω αλλο.....το κανουν οι φωτο σου αν και ο σατυρος θα λεει πως αυτος εκανε το ενυδρειο σου ετσι :bigemo_harabe_net-163:  :bigemo_harabe_net-163:  :jig:  :jig:  :jig:

 

Μανωλαρε τι εχεις κανει ρε φιλε!!! :bow:  :bow:  :bow:  :bow:

Απιστευτο ενυδρειο!Απο που να το πιασω και που να τελειωσω!

Τα ζωντανα σου ειναι ολα ενα και ενα,εχωντας απιστευτη εικονα και χρωματα,μεγαλα μεγεθη,πανεμορφα ψαρια....δεν ξερω τι μου αρεσει περισσοτερο!

Μπραβο ρε μαγκα και ευχαριστουμε που μας εμπνεεις :bow:

ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 517
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

12193692_1667865206762681_67135998005668

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τρομερα όμορφα, διαλεγμενα ένα και ένα Κοραλία και ψάρια, υγιεστατα και μεγάλα. Πολλά μπράβο. Τι τάιζεις και ποσό συχνά;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

θελω ρεπορτο στο θεμα αναπτυξης των ράστα παρακαλω

λοιπον φιλε τα ζοα(μαλλον το ζοα)τα αγορασα καπου το μαιο και το πλαγκ ειχε μολις ενα πολυποδα.τωρα εχει περισσοτερα απο 10 μιλαω για τα ραστα,τωρα ακριβως διπλα εχω τα μπλουχορνετ δε φαινονται καλα εχει πεσει πανω το φλας τα ειχα καπου 2 κεφαλια τωρα ειναι καμια 10αρια αλλα μεσα σε 3μηνες εφτασαν τοσα,τωρα δε ξερω αν εχουν γενικα διαφορες στην αναπτυξη. κατα καιρους εχω απολεσει ποικιλιες απο ζοα πολλες για διαφορους λογους ητε απο αστερινες ητε απο κυανο αλλα και απο περιτωση που απο μονα τους δε τραβηξαν.

Link to comment
Share on other sites

Εισαι απαραδεκτος που δεν εμαθες,οχι πολλα,εστω 1-2 πραγματακια στον γκουρου για να κανει εστω το 1% και αυτος το κακομοιρης,να μοιαζει το ενυδρειο του με το δικο σου!!!!

Δεν θα τον γλεντησω αλλο.....το κανουν οι φωτο σου αν και ο σατυρος θα λεει πως αυτος εκανε το ενυδρειο σου ετσι :bigemo_harabe_net-163:  :bigemo_harabe_net-163:  :jig:  :jig:  :jig:

 

Μανωλαρε τι εχεις κανει ρε φιλε!!! :bow:  :bow:  :bow:  :bow:

Απιστευτο ενυδρειο!Απο που να το πιασω και που να τελειωσω!

Τα ζωντανα σου ειναι ολα ενα και ενα,εχωντας απιστευτη εικονα και χρωματα,μεγαλα μεγεθη,πανεμορφα ψαρια....δεν ξερω τι μου αρεσει περισσοτερο!

Μπραβο ρε μαγκα και ευχαριστουμε που μας εμπνεεις :bow:

ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ!

μιχαλη σ ευχαριστω φιλε να σαι καλα να χαιρεσαι και το δικο σου στολιδι που δε παει καθολου πισω. :bigemo_harabe_net-117:  :bigemo_harabe_net-117: .εγωω ??? :bigemo_harabe_net-78: που να τολμησω να μαθω κατι στο γκουρου αφου ειναι  πρωτεργατης του χομπυ στην ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

Τρομερα όμορφα, διαλεγμενα ένα και ένα Κοραλία και ψάρια, υγιεστατα και μεγάλα. Πολλά μπράβο. Τι τάιζεις και ποσό συχνά;

ευχαριστω φιλε να σαι καλα,για κοραλια ριχνω reefplus και acropower 2 φορες τη βδομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά Μανώλη το έχεις πάει σε άλλο επίπεδο

Τι να πρωτοπω για την υπέροχη συλλογή calm

,για τα χρώματα!! Όλα είναι φοβερά!!

Μήπως παίζει καμιά φώτο από όταν το έστησες μόνο με βράχο?

Το frag με μια μπλε acropora πως και το έβαλες πάνω στην seriatopora?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αφου επαθα ενα εγκεφαλικο με αυτο που εγραψες.το ραστα ειναι απο τα πιο βραχυπροσθεσμα σε αναπτυξη ζωανθους.σε λογικα επιπεδα πεταει 1 κεφαλι ανα δυο μηνες.γιαυτο και ειναι καπως τσιμπημενο.οχι τοσο σε σχεση με αλλα,αλλα οκ.περα απο την αναπτυξη,θα ηθελα αμα μπορουσες μια πιο κοντινη φωτο στο ραστα γιατι αν δεν κανω λαθος βλεπω και οτι εχουν μεγαλωσει και οι πολυποδες αρκετα,που και αυτο δεν συνιθιζεται ευκολα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά Μανώλη το έχεις πάει σε άλλο επίπεδο

Τι να πρωτοπω για την υπέροχη συλλογή calm

,για τα χρώματα!! Όλα είναι φοβερά!!

Μήπως παίζει καμιά φώτο από όταν το έστησες μόνο με βράχο?

Το frag με μια μπλε acropora πως και το έβαλες πάνω στην seriatopora?

ευχαριστω φιλε παυλο να σαι καλα.θα κοιταξω να βρω κατι απο πιο παλια.τωρα εχω βαλει κανα δυο φραγκ αναμεσα στη σεριατοπορα γιατι δεν ειχα χωρο.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις φτιάξει ενυδρειαρα φιλαράκι μου τι να πρώτο δεις απο sps κλαμαρες και zoa....

Συνέχισε ετσι δυνατά.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχεις φτιάξει ενυδρειαρα φιλαράκι μου τι να πρώτο δεις απο sps κλαμαρες και zoa....

Συνέχισε ετσι δυνατά.....

ευχαριστω φιλε θαναση να σαι καλα να χαιρεσαι και εσυ την ενυδρειαρα σου.θα δουμε τιποτα υλικο και απο το δικο σου :ooh2:

Link to comment
Share on other sites

αφου επαθα ενα εγκεφαλικο με αυτο που εγραψες.το ραστα ειναι απο τα πιο βραχυπροσθεσμα σε αναπτυξη ζωανθους.σε λογικα επιπεδα πεταει 1 κεφαλι ανα δυο μηνες.γιαυτο και ειναι καπως τσιμπημενο.οχι τοσο σε σχεση με αλλα,αλλα οκ.περα απο την αναπτυξη,θα ηθελα αμα μπορουσες μια πιο κοντινη φωτο στο ραστα γιατι αν δεν κανω λαθος βλεπω και οτι εχουν μεγαλωσει και οι πολυποδες αρκετα,που και αυτο δεν συνιθιζεται ευκολα.

να σου πω την αληθεια ετσι ξερω και γω οτι πανε πολυ αργα αλλα εδω βλεπω μια σταθερη πορεια και δε μπορω να πω οτι εχουν στεριωσει και πολλες απο τις ποικιλιες που ειχα κατα καιρους.γενικα εχω χασει αρκετες για διαφορους λογους.θα ανεβασω φωτο 

Link to comment
Share on other sites

καπως ετσι εγινε η αρχη,στη πορεια προστεθηκε λιγος βραχος στο δεξι μερος του πυργου υπερχειλσης για συμπληρωμα στο aquascape.

Link to comment
Share on other sites

Η εξέλιξη του ενυδρείου είναι το λιγότερο εντυπωσιακή από τότε που ήταν καινούργιο. Σου εύχομαι να το χαίρεσαι για πολλά πολλά χρόνια!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι λες τωρααα!!

Ουτε που ειχα προσεξει πως εχεις πυργο 

 

Το νερο απο το sump απο που ανεβαινει?

Έγινε επεξεργασία - paul.asty
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι λες τωρααα!!

Ουτε που ειχα προσεξει πως εχεις πυργο 

 

Το νερο απο το sump απο που ανεβαινει?

 

Απο τον ΟΥΡΑΝΟ :angel: !!!!!

 

Δεν εξηγείτε αλλιως να εχει φτιάξει τετοιο Reef σε τόσο λιγο χρόνο :bow: !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτική εξέλιξη. Να το χαίρεσαι 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο!!!Απίστευτη η εξέλιξη του!!!

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...