Jump to content

Επιλογή Αεραντλίας


ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

Recommended Posts

Παίδες καλημέρα. 

Έστω ότι θέλω να χρησιμοποιήσω αεραντλία για τα λίτρα του ενυδρείου μου (240, πχ σε μια κατάσταση θεραπείας σε όλο το ενυδρείο), θα πάρω ακόμη και μια μικρή; Η πρέπει να κοιτάξω κάποια που να κάνει για τα λίτρα μου; Μια μικρή δεν θα δουλέψει στο ενυδρείο ή απλά δεν θα αρκεί η οξυγόνωση που θα προσφέρει;

Link to comment
Share on other sites

τη μεγαλη(δυνατη),εχεις παντα τη δυνατοτητα να τη χαμηλωσεις αν κρινεις οτι προκαλει μεγαλη αναταραξη!απο εκει και περα οτι πληρωνεις περνεις!μια ακριβουτσικη θα εχει καλυτερη αποδοση και λιγοτερο θορυβο απο μια φθηνοτερη κατα πολυ!για τα λιτρα σου σου προτεινω αυτη σε κατι οικονομικο η αυτη σε κατι πολυ καλυτερο!

Link to comment
Share on other sites

Απλα ενημερωτικα την πρωτη την εχω παρει για παραγωγη αρτεμιας και σηκωνει τον τοπο! Συν οτι εχει τρελη δονηση,αν δεν ακουμπουν καλα τα ποδαρακια της που ειναι λαστιχενια περπαταει.Κατα τα αλλα λειτουργει μια χαρα και αρκετα δυνατα για τα λεφτα της θα ελεγα.Αν ηθελα να λειτουργει σε μονιμη βαση θα επαιρνα κατι καλυτερο αλλα στην επιλογη του καλυτερου δεν εχω να προτεινω κατι μιας και εχω δουλεψει μονο αυτη προς το παρων.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ρε παιδια. Σκοπος ειναι να μη σηκωνει και ολο το σπιτι απο τη φασαρια....

Link to comment
Share on other sites

http://www.sera.de/gr/sera-servicewelt/newsarchiv/sera-air-plus-membranpumpen.html

Εγω εχω αυτη πολλα χρονια τωρα. Οικονομικη στο ρευμα και σχεδον αθορυβη. Στην προτεινο με κλειστα τα ματια.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ρε παιδια. Σκοπος ειναι να μη σηκωνει και ολο το σπιτι απο τη φασαρια....

 

http://www.youtube.com/watch?v=ItJfl6XzVxA

 

 

 

 

 

 

 

 

αν θελεις την ησυχια σου και αποδοση ο μονοδρομος οδηγει στην παραπανω εταιρια!

Link to comment
Share on other sites

Συστήνω ανεπιφύλακτα schego. Ακόμα και η μεγάλη Μ2Κ3, ακούγεται πολύ λίγο. Μακράν καλύτερη απ'όσες επώνυμες έχω δοκιμάσει στην αθόρυβη λειτουργία αλλά και στη διάρκεια ζωής.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...