Jump to content

Αρχαριος Ζητα Βοηθεια


Recommended Posts

Γεια σας. Εχω ενα ενυδρειο elite aguarium 60×58×36. Θελω να το κανω φυτεμενο. Θα βαλω για αρχη γκαπυ κανα δυο πλεκο και κανα δυο σαλιγκαρια. Μπορειτε να μου πειτε κανα αξιοπιστο καταστημα στην θεσσαλονικη για να παρω ολον τον εξοπλισμο? Το ενυδρειο αυτην την στιγμη εχει μονο δυο λαμπες τ8 10w η μια λεει tropical red και η αλλη fresh water. Κανουν αυτες για φυτεμενο?

Link to comment
Share on other sites

μην παρεις πλεκο ...για τα υπολοιπα θα σου πουν οι εξειδικευμενοι στο φυτεμενο...

εξοπλισμο παντως σε καλυτερες τιμες μπορεις να βρει και απο ηλεκτρονικα καταστηματα που και βημα στο φορουμ οπως και απο e bay η αγγελιες στο φορουμ ...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για καταστημα δεν ξερω να σου πω.

Για να δουμε αν κανουν οι λαμπες,θα πρεπει να μας πεις ποσα κελβιν ειναι.

Link to comment
Share on other sites

μην παρεις πλεκο ...για τα υπολοιπα θα σου πουν οι εξειδικευμενοι στο φυτεμενο...

εξοπλισμο παντως σε καλυτερες τιμες μπορεις να βρει και απο ηλεκτρονικα καταστηματα που και βημα στο φορουμ οπως και απο e bay η αγγελιες στο φορουμ ...

Για καταστημα δεν ξερω να σου πω.

Για να δουμε αν κανουν οι λαμπες,θα πρεπει να μας πεις ποσα κελβιν ειναι.

Δεν γραφουν ποσα κελβιν ειναι. Η μια βγαζει ασπροκιτρινο φως και η αλλη ροζ μωβ πολυ απαλο και ασθενες. Σαν λαμπα νυκτος Έγινε επεξεργασία - basili76
Link to comment
Share on other sites

μην παρεις πλεκο ...για τα υπολοιπα θα σου πουν οι εξειδικευμενοι στο φυτεμενο...

εξοπλισμο παντως σε καλυτερες τιμες μπορεις να βρει και απο ηλεκτρονικα καταστηματα που και βημα στο φορουμ οπως και απο e bay η αγγελιες στο φορουμ ...

Για ποιο λογο να μην παρω πλεκο? Δεν συμβιωνουν με τα γκαπυ?

Link to comment
Share on other sites

ο λογος ειναι αυτος!!!!

Link to comment
Share on other sites

μια ματια εδω θα σε βοηθησει πιστευω!

Link to comment
Share on other sites

Δες λιγο για anubies και εχινωδορες ειναι αρκετα ευκολα φυτα εγω που τα εχω τα πανε μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...