Jump to content

Καλώς Σας Βρήκα


Recommended Posts

Χαιρετώ την παρέα, νέος στο φόρουμ, με λένε Κώστα, μένω Περιστέρι, έχω ένα ενυδρείο 120 λίτρων εδώ και 10 χρόνια, με lemon tetra (8) cherry barb (6) red gourami (2) κι ένα πλακόστομο. 

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα , παρουσίαση μας έκανες ; :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα , παρουσίαση μας έκανες ; :)

Καλώς σε βρήκα, όταν λες παρουσίαση; 

Link to comment
Share on other sites

Του ενυδρείου σου.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ένα σύνδεσμο με παρόμοια παρουσίαση να πάρω μια ιδέα τι ακριβώς να κάνω θα σου ήμουν ευγνώμων, σ ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Link to comment
Share on other sites

Α  μάλιστα και μόλις ήμουν και κοίταγα μερικές παρουσιάσεις, θα το κάνω από βδομάδα γιατί μόλις χθες έμεινα από οθόνη υπολογιστή και τώρα γράφω απ το λάπτοπ των παιδιών και δυστυχώς δεν έχω τον απαραίτητο χρόνο γι αυτό ούτε αποθηκευμένες φωτό εκτός από μία παλιά που ξέμεινε στο λάπτοπ  και την έβαλα και στο πρώτο μου ποστ στο θέμα που άνοιξα. Επί τη ευκαιρία είδα στη λίστα ότι έχει και τιμές του νερού, είναι υποχρεωτικό; Εχω πολύ καιρό να ασχοληθώ με τεστάκια ποιότητας νερού. 

Link to comment
Share on other sites

:welcomeXL:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην ενυδρειοπαρέα μας Κώστα :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες συνχομπιστα... :thumbsu:  :thumbsu: 

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες! Ελα στην συνάντηση αν εχεις χρονο μαζευόμαστε πολυυυυ ψαροκαμμενοι

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες  :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες! Ελα στην συνάντηση αν εχεις χρονο μαζευόμαστε πολυυυυ ψαροκαμμενοι

Πότε και που είναι; Δεν υπόσχομαι τίποτα γιατί δουλιά απρόβλεπτη χωρίς σταθερό ωράριο, (πάλι καλά που έχω και δουλιά να λέμε) 2 παιδιά το ένα προπονήσεις κι αγώνες 4 μέρες τη βδομάδα με ΣΚ, δε μένει και πολύ χρόνος αλλά αν βολέψει ευχαρίστως.  

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειναι στα flocafe φαληρου εκει που ειναι και τα village cinema σίγουρα τωρα ειναι κάποιο εκει και καθόμαστε εως αργά

Link to comment
Share on other sites

Ωχ δυστυχώς αδύνατον με πιάσατε απροετοίμαστο, σίγουρα όμως στο μέλλον θα παρευρεθώ σε κάποια συνάντηση. 

Link to comment
Share on other sites

:welcomeXL:

Link to comment
Share on other sites

:welcomeXL:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...