Jump to content

Βρωμια Στην Επιφανεια Του Ενυδρειου


Recommended Posts

μπορει καποιος να μου πει τι ειναι αυτη η σκονη

 

το ενυδρειο ειναι 120 λιτρα

φιλτρο eheim pickup 160

 

μετα απο 1 χρονο λειτουργιας 1η φορα εμφανιζεται αυτη η σκονη..το μονο που αλλαξα ηταν η τροφη..αλλα δεν νομιζω να φταιει αυτο.

 

 

 

post-60962-0-28381700-1431304421_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το ενυδρειο σου ειναι 120 'η 240;

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το ενυδρειο σου ειναι 120 'η 240;

 

afto einai to 120

.alla afto einai to thema

Link to comment
Share on other sites

afto einai to 120

.alla afto einai to thema

 

Παρακαλω γραφουμε μονο με πεζους Ελληνικους χαρακτηρες,τα greeklish απαγορευονται!

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

2 απαντισεις ασχετες με το θεμα. ευχαριστω

 

Αυτη την απαντηση σου δεν θα την σχολιασω...

Για διαβασε εδω

Κατα πασα πιθανοτητα φταιει η τροφη η δεν εχεις πολυ αναταραξη στην επιφανεια.

Επισης το φιλτρο αυτο που εχεις,δεν νομιζω οτι κανει για το ενυδρειο αλλα και το ψαρι που εχεις.

Έγινε επεξεργασία - rastafarian
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

afto einai to 120

.alla afto einai to thema

μας δουλευεις εντελως? 270 LITRA 1 PACU λες  ανακρίβειες πες τη  ενυδρείο έχεις να σου απαντήσουμε !!!!!!!!!

Έγινε επεξεργασία - beast
Link to comment
Share on other sites

μας δουλευεις εντελως? 270 LITRA 1 PACU λες  ανακρίβειες πες τη  ενυδρείο έχεις να σου απαντήσουμε !!!!!!!!!

 

se allo post anaferw ta 240 gt einai to kainourgio to opio den leitourgei akoma.

Link to comment
Share on other sites

Μια παρατήρηση, μέσα στο ενυδρείο υπάρχουν ένα σωρό αντικείμενα άσχετα με το χώρο, πλαστικά φυτά, αγαλματάκια , βαρελάκια κλπ που δεν προσφέρουν τίποτα, προσωπικά ούτε στα μάτια μου, το αντίθετο, θα έλεγα πως επιβαρύνουν. Για αυτό θα σου πρότεινα να τα βγάλεις όλα αυτά, κάνε μια γενναία αλλαγή νερού , και βλέπεις αν θα καθαρίσει η επιφάνεια. Αφαιρώντας όλα αυτά θα δώσεις και πιο πολύ χώρο στο ψάρι να κινείται

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια παρατήρηση, μέσα στο ενυδρείο υπάρχουν ένα σωρό αντικείμενα άσχετα με το χώρο, πλαστικά φυτά, αγαλματάκια , βαρελάκια κλπ που δεν προσφέρουν τίποτα, προσωπικά ούτε στα μάτια μου, το αντίθετο, θα έλεγα πως επιβαρύνουν. Για αυτό θα σου πρότεινα να τα βγάλεις όλα αυτά, κάνε μια γενναία αλλαγή νερού , και βλέπεις αν θα καθαρίσει η επιφάνεια. Αφαιρώντας όλα αυτά θα δώσεις και πιο πολύ χώρο στο ψάρι να κινείτ

 

τα εχω βγαλει. μηπως φτενε οι βιταμηνες jbl akvivol

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου πει τι ειναι αυτη η σκονη

 

το ενυδρειο ειναι 120 λιτρα

φιλτρο eheim pickup 160

 

μετα απο 1 χρονο λειτουργιας 1η φορα εμφανιζεται αυτη η σκονη..το μονο που αλλαξα ηταν η τροφη..αλλα δεν νομιζω να φταιει αυτο.

 

100% φταίει η τροφή και η όχι καλή φίλτρανση.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

se allo post anaferw ta 240 gt einai to kainourgio to opio den leitourgei akoma.

 

Τελευταια προειδοποιηση για τα greeklish,στο εχουμε πει 5 φορες μεχρι στιγμης οτι πρεπει να γραφεις με πεζους Ελληνικους χαρακτηρες γιατι ειναι κανονισμος του φορουμ και εσυ συνεχιζεις να γραφεις greeklish.Την επομενη φορα που θα το ξανακανεις,θα σου κλειδωσω το θεμα!

Ευχαριστω!

Έγινε επεξεργασία - rastafarian
Link to comment
Share on other sites

τα εχω βγαλει. μηπως φτενε οι βιταμηνες jbl akvivol

στην φωτο πιο πάνω τα έχεις μέσα όλα αυτά που σου είπε ο τάκης  πιο πάνω .....δηλαδή έχεις 3 ενυδρεία  ένα 120 λίτρα ένα 240 και ένα 270 έτσι ?

 

P.S έχω μιά απορία το πού στηρίζεται το ενυδρείο (τί βάση έχεις?) DSC_0143.JPG

Έγινε επεξεργασία - beast
Link to comment
Share on other sites

στην φωτο πιο πάνω τα έχεις μέσα όλα αυτά που σου είπε ο τάκης  πιο πάνω .....δηλαδή έχεις 3 ενυδρεία  ένα 120 λίτρα ένα 240 και ένα 270 έτσι ?

 

P.S έχω μιά απορία το πού στηρίζεται το ενυδρείο (τί βάση έχεις?) DSC_0143.JPG

εχω ενα 120 και εχω παραγγειλει ενα 270.απλα μερικοι το παιζουν εξυπνοι εδω μεσα

post-60962-0-75060000-1431552256_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα 120 και εχω παραγγειλει ενα 270.απλα μερικοι το παιζουν εξυπνοι εδω μεσα

 

Δεν κατάλαβα το εξυπνοι σε πιους αναφερεται?

Στα παιδια που θελουν να βοηθησουν?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...