Jump to content

Κολλα Για .....φυτεμενο?!!!


klaz

Recommended Posts

και ομως.!!! να που καποια προνομια των θαλασσινων σπανε και ερχονται και στο γλυκο....

 

http://www.petcumulus.gr/seachem-flourish-glue-8-gr

 

τι θα δουνε ακομη τα ματια μας...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Την ειδα Κωστα και πραγματικα θελω να την δοκιμασω!Αν οντως δουλευει οπως λεει ακομα και μεσα στο νερο,θα ειναι παρα πολυ καλο.Αντιο πετονιες σε μοςς,ανουμπιες και μικροσορουμ! :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θέλει πολύ προσοχή , αλλα μαλλον εσεις θα ξερετε να τη χειριστειτε !!! 

Προσπαθησα να βάλω στο bogwood και πανω να κολλησω τη flame moss και αισθητικα ηταν χαλια στα σημεια που μου επεσε πολυ ! Θελει πολυ πολυ λιγο , εγω εβγαλα το ξυλο  ξηλωσα τη Moss και το ετριψα για να φυγει ! 

Ειναι σιγουρα για πιο εμπειρα χερια εσεις θα κανετε θαυματα , εγω τα εκανα χαλια αχαχααχχ

Link to comment
Share on other sites

Θέλει πολύ προσοχή , αλλα μαλλον εσεις θα ξερετε να τη χειριστειτε !!! 

Προσπαθησα να βάλω στο bogwood και πανω να κολλησω τη flame moss και αισθητικα ηταν χαλια στα σημεια που μου επεσε πολυ ! Θελει πολυ πολυ λιγο , εγω εβγαλα το ξυλο  ξηλωσα τη Moss και το ετριψα για να φυγει ! 

Ειναι σιγουρα για πιο εμπειρα χερια εσεις θα κανετε θαυματα , εγω τα εκανα χαλια αχαχααχχ

 

Καλα και εμεις δεν την εχουμε δοκιμασει ακομα,οποτε μπορει και εμεις χαλια να τα κανουμε :P

Ειναι στα σχεδια μου ομως να τη δοκιμασω και αν ειναι ετσι οπως το φανταζομαι θα μπορουμε να κανουμε παπαδες!Γιατι οπως και να εχει,με το δεσιμο δεν μπορεις να πετυχεις πολλα πραγματα,ειδικα λεπτομεριες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλη ιδεα...θα την δοκιμασουμε παντως και θα δουμε.....το σιγουρο ειναι οτι η εταιρια που την φτιαχνει,seachem,ειναι εγγυηση!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...