Jump to content

Αναγνώριση οργανισμού


Recommended Posts

Παιδιά ξέρει κάποιος τι είναι αυτό το εξωγηίνο που εθεάθη σήμερα στο ενυδρείο μου? Είναι ολόλευκο, με πάχος ένα χιλιοστό μπορεί και λιγότερο, μπορεί να πάρει ότι σχήμα θέλει και προσπαθούσε να κολυμπήσει κάνοντας κυματοειδής κινήσεις....

006.jpg
forum image hosting

 

008.jpg
uploading images

 

005.jpg
image hosting free

 

007.jpg
image upload free

 

Link to comment
Share on other sites

Νίκο μοιάζει αλλά δεν έχει το κίτρινο περίγραμμα ή τουλαχιστον δεν είναι εμφανές...άσχετο αλλά το site που το βρήκες είναι φοβερό, σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Νίκο μοιάζει αλλά δεν έχει το κίτρινο περίγραμμα ή τουλαχιστον δεν είναι εμφανές...άσχετο αλλά το site που το βρήκες είναι φοβερό, σε ευχαριστώ.

Βγαλτο παντως και βαλε ενα melanuro
Link to comment
Share on other sites

Βγαλτο παντως και βαλε ενα melanuro

 

Το έχω βάλει σε ένα ποτηράκι ήδη.....ο chrysus που έχω δεν αρκεί λες?

Link to comment
Share on other sites

Το έχω βάλει σε ένα ποτηράκι ήδη.....ο chrysus που έχω δεν αρκεί λες?

Πριν το δω θα ελεγα ναι αλλα τωρα οχι.
Link to comment
Share on other sites

Πριν το δω θα ελεγα ναι αλλα τωρα οχι.

 

Κατάλαβα τι εννοείς....

Link to comment
Share on other sites

Να τα βγαζεις αυτο μητσαρα και ο chrysus μπορει να μην ασχοληθει με τοση ορεξη οσο το melanurus πολυ καλος θυρευτης!!

Link to comment
Share on other sites

Η ομορφια των υφαλων ειναι η τεραστια βιοποικιλοτητα που εχουν. Διατηρωντας ενα ενυδρειο υφαλου προσπαθουμε να μιμηθουμε τη φυση , διατηρωντας οσο μεγαλυτερη βιοποικιλοτητα γινετε και οχι επιδιοκοντας ενα αποστειρωμενο περιβαλον. Εξαλου τα κοραλια σε βαθος χρο ου σε ενα αποστερομενο περιβαλον θα υποφερουν αν καταφερουν να επιβξωσουν! Γι αυτο τετοιους οργανισμους, γνωμη μου ει αι οτι αν δεν ειμαστε σιγουροι οτι ειναι επιβλαβης , να επιδιωκουμε να τους διατηρουμε. Ο συγκεκριμενος αν ειναι αυτος που εβαλε ο νικος, ειναι και πολυ ωφελιμος περα απο ομορφος. Τρωει φλατγορμς!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...