Jump to content

Πόση κατανόηση δείχνει ο σύντροφός σας για το ενυδρείο?


Πόση κατανόηση δείχνει ο σύντροφός σας για το ενυδρείο?  

50 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Μετρια.Ειμαι απο τους τυχερους!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Νίκο, είναι η καλύτερη με διαφορά ψηφοφορία που έχει γίνει εδώ στο φόρουμ και πλέον επικοδομητική γιατί νομίζω ότι θα βγουν σπουδαία συμπεράσματα.

Ψήφισα λίγο, για να μην πω καθόλου.

Βέβαια, το θαλασσινό είναι θαλασσινό και δεν το διαπραγματεύομαι! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μετρια.

Αφού το πλυρωνει,

παρολο που ουτε ξερει τι εχω μεσα... (εκτος απο ενα ψαρι που του εχει δοσει και ονομα) :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εγω που φωναζα πως δεν κανει μετρησεις να μην μιλαω καθολου απ οτι καταλαβα...

Link to comment
Share on other sites

Αν αναλογιστεις οτι στην αρχη δεν ηθελε ουτε να το βλεπει :wootwoot: και φωναζε οταν περναγα μερικες ωριτσες (1-2-3-4-5.....) με αυτα :thumbup: , ενω τωρα πηγαινει και ψωνιζει τροφες η οτι αλλο χρειαζεται οταν εγω δεν μπορω λογο δουλειας..μπορω να πω οτι εχουμε κανει προοδο..ψηφισα Μετρια..αλλα θα γινει πολυ σε λιγο καιρο (θελω να) πιστευω :buttrock::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

kalispera se ola ta paidia .

me katalabeni para ma para poly giati exei kai ekeini ena

opos kai oli h oikogenia exei apo ena :thumbup::buttrock::buttrock::):D:wootwoot::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

θα ελεγα πολυ

βεβαια να πω οτι δεν γνωριζει το ακριβες του κοστος αλλα ουτε και εγω οποτε... :thumbup::buttrock::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Νίκο, είναι η καλύτερη με διαφορά ψηφοφορία που έχει γίνει εδώ στο φόρουμ και πλέον επικοδομητική γιατί νομίζω ότι θα βγουν σπουδαία συμπεράσματα

ναι σωστα και αν δεις οτι εισαι κατω απο το μεσο ορο αλλαζεις συντροφο , συζυγο κλπ :thumbup:

Έγινε επεξεργασία - printioa
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μέτρια τα πράγματα αλλά δεν λέει όχι για ένα μεγάλο να χρησιμοποιηθεί σαν χώρισμα σαλόνι κουζίνα.

Βέβαια τις έδειξα την ομορφιά τους σε φοτο και με συνδυασμό όμορφου επίπλου

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ναι σωστα και αν δεις οτι εισαι κατω απο το μεσο ορο αλλαζεις συντροφο , συζυγο κλπ :thumbup:

:D:thumbup::hysterical::buttrock::buttrock::wootwoot::wootwoot::):D:hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιμετωπιζω κανενα προβλημα ,αν και πιστευω οτι μεσα της βλεπει τα δισκακια μου ως απλες σαρδελες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα παιδιά!!! Εγώ σ'αυτό το θέμα είμαι τυχερός. Της γυναίκας μου τις αρέσουν πάρα πολύ ολά τα ζώα και έτσι γίνεται και με το ενυδρείο!!!! Μάλιστα σε λίγο καιρό θα πάρουμε και ακόμα ενα μεγαλύτερο!!!

post-3461-1176743601_thumb.gif

post-3461-1176743626_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι να σας πω....

Μετά το έκτο ενυδρείο μέσα στο σαλόνι, προσπαθώ να την πείσω ότι ο καναπές δεν μας πολυχρειάζεται.

Μια χαρά βολευόμαστε και στις καρέκλες και στα σκαμπώ αλλά αυτή τίποτα...

.

.

.

.

Για να μην με πείτε υπερβολικό ψήφισα "ΠΟΛΥ" :thumbup::buttrock::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Αν και σε κάθε ευκαιρία αναφέρει την κατσαρόλα που έκαψα βράζοντας τα ξύλα του ενυδρείου, το ξύλινο δάπεδο του γραφείου που έχω καταστρέψει με τα νερά και τους τεράστιους χώρους που καταλαμβάνω στο σπίτι με τον εξοπλισμό μου.

Ψήφισα παρά πολύ μιας και ακόμα με αφήνει να χρησιμοποιώ την καινούρια κατσαρόλα, δεν έχει πετάξει έξω από το σπίτι ούτε εμένα ούτε το ενυδρείο και ακόμα προσπαθεί να χωρέσει τα πάντα στα υπόλοιπα ντουλάπια του σπιτιού.

:buttrock::buttrock::thumbup::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως για μενα (...και εκεινη!) εχουμε την ιδια τρελα,οποτε.........ΠΟΛΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

ο καναπές δεν πολυχρειάζεται.

Σωστος!!! :thumbup:

Δεν μπορεις να βαλεις ενα ενυδρειο πανω του....

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα βλέπω τα πράγματα πάντως... μετά από 29 ψήφους η ¨πάρα πολύ" κατανόηση υπερισχύει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα βλέπω τα πράγματα πάντως... μετά από 29 ψήφους η ¨πάρα πολύ" κατανόηση υπερισχύει!!!!

Πάρα πολύ

Στον τομέα αυτό πιστεύω ότι είμαι από τους τυχερούς. Με ερωτάει (πότε θα τελείωσης για να σφουγγαρίσω ) χωρίς πλάκα.

Να είναι καλά.

Γιάννος Σάββα

Link to comment
Share on other sites

Εμένα όχι μόνο δεν ασχολείται, τα ζηλεύει κιόλας

και αν γνώριζε το κόστος... 'τα στέφανα στο Φάληρο'.

Ευτυχώς έχουν κόλληση και τα παιδιά το μικρόβιο οπότε έχουμε πλειοψηφία :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μετρια.

Link to comment
Share on other sites

Σπάνια ασχολείτε,αλλά όποτε της το ζητήσω με βοηθάει..

Οπότε ψηφίζω λίγο...

Link to comment
Share on other sites

Για σας και από εμένα. Αν και στην αρχή ψηλό μουρμούριζε στην συνέχεια (όταν είδε και της γέννες)καθότανε αρκετά προσπαθώντας να δη τα αυγά στο στόμα στην συνέχεια όταν την είπα ότι ο διθέσιος δεν πολύ χρειάζεται και θα τον αντικαταστήσω με ένα reef 2 μέτρα έβαλε της φωνές όταν ώμος της έδηξα την μαγεία και την ζωντάνια τον reef μου είπε σιγά σιγά δεν τολμώ να της πω για το κόστος αγάλι αγάλι ψηφίζω λοιπόν λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...