Jump to content

"Black Friday" στο Aquariumshop.gr


AquariumShop

Recommended Posts

black_friday_zpsadnxn7zr.jpg


 


Επωφελειθείτε της μεγάλης προσφοράς μας, μόνο για την "Μαύρη Παρασκευή"  (27.11.2015).


*Ηλεκτρονικές παραγγελίες ισχύουν από σήμερα.


 


 


 


 


Ωράριο λειτουργίας καταστήματος:


Δευ.-Τετ.: 10:00 – 18:00 / Τρι.-Πεμ.- Παρ .: 10:00 – 20:00 / Σαβ. :10:00 – 18:00


 


Aquariumshop.gr  Φ. Λίτσα 36 & Χαϊμαντά Τ.Κ. 15233 Χαλάνδρι e-mail: info@aquariumshop.gr phone: +30 210 6894454 FAX: +2106894454 web: www.aquariumshop.gr


Link to comment
Share on other sites

Έπεσε η παραγγελιά! Να στε καλα...

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο ακριβώς στάδιο της παραγγελίας γίνεται η έκπτωση γιατί εμένα μου εμφανίζονται κανονικά οι τιμές στην παραγγελία. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτοι τελείως...
Αφού έκανα την παραγγελία η τιμή ήταν η ίδια χωρίς την έκπτωση. Αφού πήρα τηλέφωνο μου είπαν ότι σε όλες τις παραγγελίες εκείνης της ημέρας θα τους έκαναν έκπτωση την ημέρα που θα τα έστελναν. Σήμερα παρέλαβα με τιμές στα ουράνια χωρίς καμιά έκπτωση. Π Ο Τ Ε Ξ Α Ν Α
 
Link to comment
Share on other sites

 

Απαράδεκτοι τελείως...

Αφού έκανα την παραγγελία η τιμή ήταν η ίδια χωρίς την έκπτωση. Αφού πήρα τηλέφωνο μου είπαν ότι σε όλες τις παραγγελίες εκείνης της ημέρας θα τους έκαναν έκπτωση την ημέρα που θα τα έστελναν. Σήμερα παρέλαβα με τιμές στα ουράνια χωρίς καμιά έκπτωση. Π Ο Τ Ε Ξ Α Ν Α

 

 

Φιλε  καταλαβαινω απολυτα τον θυμο σου πιστευω και εγω στην θεση σου να ημουν σε αυτη την κατασταση. Ομως επειδη εχω μιλησει και εγω πολλες φορες με τα παιδια στο τηλεφωνο και ειναι πανω απ ολα εξυπηρετικοι πιστευω πως εχει γινει καποιο λαθος.Παρτους λοιπον ενα τηλεφωνο και παλι και ψαλτα τους λιγο που σε εφεραν σε αυτη την κατασταση.

(Δεν εχω κανενα ωφελος ουτε τους γνωριζω πρωσοπικα την γνωμη μου λεω απλα γιατι εχω κανει και εγω αγορες απ το καταστημα).

Link to comment
Share on other sites

 

Απαράδεκτοι τελείως...

Αφού έκανα την παραγγελία η τιμή ήταν η ίδια χωρίς την έκπτωση. Αφού πήρα τηλέφωνο μου είπαν ότι σε όλες τις παραγγελίες εκείνης της ημέρας θα τους έκαναν έκπτωση την ημέρα που θα τα έστελναν. Σήμερα παρέλαβα με τιμές στα ουράνια χωρίς καμιά έκπτωση. Π Ο Τ Ε Ξ Α Ν Α

 

αν εκανες κανονικα τη παραγγελια στα χρονικα ορια της εκπτωσης αυτο που συνεβη ειναι ανεπιτρεπτο!κανε ενα τηλεφωνο μηπως βρεθει καποια ακρη.παντως αν ολα ειναι σωστα στη παραγγελια απο μερους σου τετοια λαθη δεν..........γινοντε!!

Link to comment
Share on other sites

Η παραγγελια εγινε το απογευμα της παρασκευης και τους πηρα και τηλεφωνο γιατι το site δεν εβγαζε την εκπτωση. Ειπαν οτι θα την βαλουν μονοι τους στην παραγγελια οταν τα στειλουν

Link to comment
Share on other sites

ας περιμενουμε να ακούσουμε και την αλλη πλευρά για να εχουμε μια σφαιρική αποψη!

Link to comment
Share on other sites

Παλαιότερα που είχα ένα θεματάκι και εγώ με ενα ψάρι μόλις τους έστειλα Mail ,  σε 1 - 2 ώρες το πολυ μου ειχαν απαντήσει ζητώντας συγνώμη, να μου κάνουν αντικατάσταση στο ψάρι κλπ.  Τελικά το ψαράκι το έδωσα σε φιλό γιατί δεν έκανε στο ενυδρειο μου. 

 

Αλλά γενικά σαν συμπεριφορά έμεινα ικανοποιήμενος.   Πιστεύω θα στο διορθώσουν αμέσως άμα επικοινωνίσεις μαζί τους. 

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος, η παραγγελια μου εφτασε οπως παντα αψογα.
η αληθεια ειναι οτι το site για καποια στιγμη ψιλοκολουσε ισως απο την μεγαλη επισκεψιμοτητα αλλα ολα πηγαν καλα.

καλο ειναι να παρεις ενα τηλ για να λυθει η παρεξηγηση,
δεν καταλαβαινω γιατι οταν υπαρχει καποιο προβλημα αντι να μιλησετε απευθειας με το καταστημα βγαινετε και κραζετε.
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Απαράδεκτοι τελείως...

Αφού έκανα την παραγγελία η τιμή ήταν η ίδια χωρίς την έκπτωση. Αφού πήρα τηλέφωνο μου είπαν ότι σε όλες τις παραγγελίες εκείνης της ημέρας θα τους έκαναν έκπτωση την ημέρα που θα τα έστελναν. Σήμερα παρέλαβα με τιμές στα ουράνια χωρίς καμιά έκπτωση. Π Ο Τ Ε Ξ Α Ν Α

 

Καλησπέρα σας,

 

Πιστεύουμε ότι ο χαρακτηρισμός που μας αποδώσατε δεν μας αρμόζει. Αν έγινε κάποιο λάθος στο τελικό ποσό της παραγγελίας σας, σας ζητάμε προκαταβολικά συγνώμη. Σίγουρα δεν έγινε εκ προθέσεως.

Αύριο περιμένουμε τηλέφωνό σας για να λύσουμε άμεσα το θέμα σας, δίνοντας σας περισσότερες λύσεις από αυτές που ήδη πιστεύετε (όπως αναφέρεστε σε άλλο forum). Ο εκνευρισμός σας και η απογοήτευση σας είναι απολύτως κατανοητά και σεβαστά, θα τα είχατε αποφύγει όμως αν είχατε επικοινωνήσει πρώτα μαζί μας. 

Για μας πάνω από όλα είναι το χόμπι και η σωστή εξυπηρέτησή σας.

 

Ευχαριστούμε,

Με εκτίμηση,

Aquariumshop.gr 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Είχατε δίκιο σχετικά με την αξιοπιστία του καταστήματος αφού όταν πήρα τηλέφωνο είχαν ήδη βρει την απόδειξή μου, που σημαίνει ότι μόνο σε μένα έτυχε να μην γίνει η έκπτωση. Αφού δόθηκαν οι απαραίτητες εξηγήσεις και βρέθηκε η λύση θα ήθελα να επανορθώσω και να παραδεχθώ ότι έκανα λάθος και έπρεπε πρώτα να μιλήσω με αυτούς.  Όλα έγιναν επειδή χθες αργά άνοιξα το πακέτο που είχαν παραλάβει άλλοι για μένα και δεν είχα προλάβει ανοιχτά τα καταστήματα ώστε να μιλήσω πρώτα μαζί τους. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Είχατε δίκιο σχετικά με την αξιοπιστία του καταστήματος αφού όταν πήρα τηλέφωνο είχαν ήδη βρει την απόδειξή μου, που σημαίνει ότι μόνο σε μένα έτυχε να μην γίνει η έκπτωση. Αφού δόθηκαν οι απαραίτητες εξηγήσεις και βρέθηκε η λύση θα ήθελα να επανορθώσω και να παραδεχθώ ότι έκανα λάθος και έπρεπε πρώτα να μιλήσω με αυτούς.  Όλα έγιναν επειδή χθες αργά άνοιξα το πακέτο που είχαν παραλάβει άλλοι για μένα και δεν είχα προλάβει ανοιχτά τα καταστήματα ώστε να μιλήσω πρώτα μαζί τους. 

 

Αρα καλο ειναι λοιπον να εξαντλουμε ολες τις πιθανοτητες,πριν βγουμε και γραψουμε παραπονα,τελος καλο ,ολα καλα.[Φιλικα παντα].

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...