Jump to content

[Ολοκληρώθηκε]Ομαδικη παραγγελια για phosban reactor


mouseman

Recommended Posts

Λοιπον κυριοι επειδη το εψαξα αρκετα και ειδα οτι και απο amazon αν ειμαστε πολυ θα μας ποιασει τελωνειο και θα βγει μια η αλλη εψαξα και βρηκα εγχωριο καταστημα που το εχει 69 e  μιλησα μαζι τους και μου ειπαν οτι απο το μερος τους αυτο που μπορουν να κανουν ειναι ενα 10% δηλαδη στα 59e. Αλλα μου ειπαν οτι αν ειναι ομαδικη παραγγελια μπορει να μιλησει με τον προμηθευτη για κατι καλυτερο ΚΑΙ λεω οτι αν μας το αφησει στα 50e ειναι μια πολυ καλη αγορα. γιατι ειτε απο ebay ειτε απο amazon βγαινει πανω απο 65 ευρω. Δηλωστε συμετοχη στην φορμα στη πρωτη σελιδα για να ενημερωσω πληρος για την τελικη τιμη.

Link to comment
Share on other sites

1.mouseman 1 τεμ.

2.PanaGreco 1 τεμ

3. paschalpgr 1 tem.

4.manoskap 1 τεμ.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κυριοι επειδη το εψαξα αρκετα και ειδα οτι και απο amazon αν ειμαστε πολυ θα μας ποιασει τελωνειο και θα βγει μια η αλλη εψαξα και βρηκα εγχωριο καταστημα που το εχει 69 e  μιλησα μαζι τους και μου ειπαν οτι απο το μερος τους αυτο που μπορουν να κανουν ειναι ενα 10% δηλαδη στα 59e. Αλλα μου ειπαν οτι αν ειναι ομαδικη παραγγελια μπορει να μιλησει με τον προμηθευτη για κατι καλυτερο ΚΑΙ λεω οτι αν μας το αφησει στα 50e ειναι μια πολυ καλη αγορα. γιατι ειτε απο ebay ειτε απο amazon βγαινει πανω απο 65 ευρω. Δηλωστε συμετοχη στην φορμα στη πρωτη σελιδα για να ενημερωσω πληρος για την τελικη τιμη.

62 ευρω με 10% εκπτωση

 

Σιγουρα ειναι πολυ καλυτερα να αγοραστει απο εδω

και 5 ευρω παραπανω να ερχοταν απο εδω

Παλι θα συμφερε γιατι εχεις και εγγυηση

 

 

ΥΓ Προς τους συντονιστες , νομιζω πως ειναι καλη ιδεα να δημιουργηθει μια κατηγορια για ομαδικες παραγγελιες

Link to comment
Share on other sites

1.mouseman 1 τεμ.
2.PanaGreco 1 τεμ
3. paschalpgr 1 tem.
4.manoskap 1 τεμ.
5.inpense 1 τεμ.
6.
7.
8.
9.
10.

 

 

Έγινε επεξεργασία - inpense
Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτος ο reactor παίζει και στα 120 λτ ? ή ειναι υπερβολή και είναι μόνο για μεγάλα ενυδρεια?

Ευγενειε και βέβαια παίζει μην φανταστείς ότι είναι κάτι μεγάλο απλά εσύ παίζεις με τα ml που θα βάλεις σε αντιφοσφωρο φαντασου ο Παναγιώτης panagreco στα 240 λίτρα έβαλε 100μλ και τα έριξε σε 2 μέρες(βέβαια εξαρτάται και το υλικό) Έγινε επεξεργασία - mouseman
Link to comment
Share on other sites

Πηγα σήμερα απ το μαγαζί για τους ριακτορες και μιλησα μαζί τους τους είπα περί τίνος πρόκειται και αύριο θα ξέρω τελική τιμή.τους είπα για τα 5 άτομα που έχουμε δηλώσει να μας βγάλει τιμή γιατί έτσι και αλλιώς και 7 να γίνουμε ίδια τιμή θα είναι ή τιμή θα αλλάξει περισότερο απ 10+.επίσης μόλις γίνει παραγγελία στα χέρια μας θα τα έχουμε μετά από 15 μέρες.

Θέλω να τονίσω ότι Ο ΡΙΑΚΤΟΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΛΙΑ όπως και σε ξένα καταστηματα το λέω προς αποφυγήν παρεξηγήσεων.

Οπότε αναμενω τιμή και σας ενημερωνω

Link to comment
Share on other sites

Πάντως Μάκη μαζί με τους ριάκτορες , ζήτα και αυτά

Two-Little-Fishies-PhosBan-Reactor-150-R

Two Little Fishies PhosBan Reactor 150 Replacement O-ring

 

γιατί με τον καιρό χαλάει και  φεύγει το νερό από το καπάκι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ξερω οτι το να φερεις κατι απο αμερικη ειναι ρισκο, ειχα καποιον φιλο που πηρε κατι απο εκει για να γλυτωσει λεφτα και τελικα του βγηκε και πιο ακριβα απο το να το παρει εδω. Για εμενα η το παιρνεις απο ελλαδα προσπαθοντας να πετυχεις καλυτερη τιμη. Η το αγοραζεις απο amazon.co.uk για να αποφυγεις το ρισκο του τελωνείου. Αν δειτε ομως εκει παει 69£ που σημαίνει πιο ακριβο ακομα και απο εδω, αυτο γιατι εχουν πληρωθει και απο τον εκει εισαγωγέα οι δασμοί κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι ακόμη.... Αντιφώσφορο dupla marine μπορεί να πάρει ο συγκεκριμένος? ξέρουμε? 

Έγινε επεξεργασία - submarine1981
Link to comment
Share on other sites

Πηγα σήμερα απ το μαγαζί για τους ριακτορες και μιλησα μαζί τους τους είπα περί τίνος πρόκειται και αύριο θα ξέρω τελική τιμή.τους είπα για τα 5 άτομα που έχουμε δηλώσει να μας βγάλει τιμή γιατί έτσι και αλλιώς και 7 να γίνουμε ίδια τιμή θα είναι ή τιμή θα αλλάξει περισότερο απ 10+.επίσης μόλις γίνει παραγγελία στα χέρια μας θα τα έχουμε μετά από 15 μέρες.

Θέλω να τονίσω ότι Ο ΡΙΑΚΤΟΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΛΙΑ όπως και σε ξένα καταστηματα το λέω προς αποφυγήν παρεξηγήσεων.

Οπότε αναμενω τιμή και σας ενημερωνω

Σου ειναι ευκολο να ρωτησεις και για τον 550?
Link to comment
Share on other sites

Σου ειναι ευκολο να ρωτησεις και για τον 550?

 

θα ρωτησω αν μπορει να γινει κατι αλλα τις διαφορες τις γνωριζεις ?Δεν το λεω για να φανω ποιο εξυπνος αλλα για να μην δινεις λεφτα παραπανισια.

ο 550 περνει παραπανω υλικο και ειναι για  600 + λιτρα.

δες για τον 150 περνει 200γρ (385ml) max υλικο και ειναι για μεχρι 568 λιτρα.

http://www.twolittlefishies.com/documents/1202405781.pdf

Link to comment
Share on other sites

με τι αντλια θα μπορουσε να δουλεψει αυτος ο ριακτορας; ποσα λιτρα; εχουμε καμια προταση ;

Link to comment
Share on other sites

με τι αντλια θα μπορουσε να δουλεψει αυτος ο ριακτορας; ποσα λιτρα; εχουμε καμια προταση ;

Αν ανοιξεις το pdf στο πάνω μέρος τα λέει όλα αναλυτικα
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν φίλοι μου ή καλύτερη τιμή που μας κάνουν σε 2 ελληνικά καταστήματα είναι στα 55 ευρώ για τον phosban 150 με την διαφορα ο ένας θα κάνει 1 μήνα και ο άλλος 15 με 20 μέρες.

Για να μην πάρει χρόνο λοιπόν ή παραγγελία θα ωρισω τελική διορία μέχρι και την 02/1/16 και ώρα 00:00 το βράδυ για να δηλωσετε συμετοχή για την παραγγελία και μετά θα ζητησω από τους διαχειριστές να κλειδώσουν το θέμα.

Θα επικοινωνισω την επόμενη μέρα με π.μ. στους ενδιαφερομενους για το που θα σταλούν τα χρήματα για να γίνει ή παραγγελία.

Νομίζω πως αυτό είναι το ποιο σωστό για να μην μείνουμε πίσω .

Πιστεύω ότι είναι μια πολύ καλή προσφορά που δεν την βρίσκουμε ούτε έξω

Έγινε επεξεργασία - mouseman
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που  ξεχασα να πω ειναι οτι αυτη την τιμη την κανουν σε παραγγελια των 6 τεμ και ανω.Αυριο θα ρωτησω και κοστος για την φλατζα(λαστιχακι) για οποιον θελει να παρει.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν φίλοι μου ή καλύτερη τιμή που μας κάνουν σε 2 ελληνικά καταστήματα είναι στα 55 ευρώ για τον phosban 150 με την διαφορα ο ένας θα κάνει 1 μήνα και ο άλλος 15 με 20 μέρες.

Για να μην πάρει χρόνο λοιπόν ή παραγγελία θα ωρισω τελική διορία μέχρι και την 02/1/16 και ώρα 00:00 το βράδυ για να δηλωσετε συμετοχή για την παραγγελία και μετά θα ζητησω από τους διαχειριστές να κλειδώσουν το θέμα.

Θα επικοινωνισω την επόμενη μέρα με π.μ. στους ενδιαφερομενους για το που θα σταλούν τα χρήματα για να γίνει ή παραγγελία.

Νομίζω πως αυτό είναι το ποιο σωστό για να μην μείνουμε πίσω .

Πιστεύω ότι είναι μια πολύ καλή προσφορά που δεν την βρίσκουμε ούτε έξω

 

Μάκη νομίζω ότι 2/1 είναι νωρίς. Πολλά παιδιά λείπουν και δεν θα έχουν δει το θέμα. Προτείνω να ορίσεις την τελική ημερομηνία γύρω στις 8/1

Εσύ αποφασίζεις και είμαι μαζί σου σε ότι αποφασίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Η παραλαβη πως θα γινει; ο καθενας απ το καταστημα;

 

Ποια καταστηματα ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Μάκη νομίζω ότι 2/1 είναι νωρίς. Πολλά παιδιά λείπουν και δεν θα έχουν δει το θέμα. Προτείνω να ορίσεις την τελική ημερομηνία γύρω στις 8/1

Εσύ αποφασίζεις και είμαι μαζί σου σε ότι αποφασίσεις.

Έχεις δίκιο Παναγιώτη οπότε ή ημερομηνία μεταφέρεται στις 08/01/16.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η παραλαβη πως θα γινει; ο καθενας απ το καταστημα;

Ποια καταστηματα ειναι;

Βασίλη για την παραλαβή το κανονιζουμε μεταξύ μας.Μόλις τα παραλαβω ή σε κάποια συνάντηση του φόρουμ τα φέρνω και τα μοιράζω ή μιλάω με τον καθένα σας να βρεθούμε να το πάρει.

Για τα καταστήματα είναι 2 και θα τα αναφέρω στο επόμενο ποστ για ευχαριστίες, για να μην πάρω μόνος την απόφαση για από που θα γίνει ή αγορά θα ρωτησω έναν έναν τους ενδιαφερομενους και βάση πλειοψηφίας θα γίνει ή παραγγελία στο εκάστοτε κατάστημα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό το σημείο θα ήθελα να ευχαριστήσω παρά πολύ τα 2 καταστήματα που έχουν βήμα στο forum για την προσφορά τους στην ομαδική παραγγελία που ετοιμάζουμε για τους phosban reactor 150 με τιμή στα 55 ευρώ έκαστος από 6 τεμάχια και άνω. Τα καταστήματα είναι:

Aquario - Aquariumshop Aquariumshop - Aquario

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...