Jump to content

ΜΑΧΗ!!!


j0rdan

Recommended Posts

σας εκανα μια ερωτηση πιο πανω, μαλλον δν τν ειδατε η δν μπηκατε? τωρα εχω αλλη μια περι οξυγονου..ξερω πως θελουν πολυ οξυγονο, το πολυ οταν λεμε ποιο ειναι??εγω βαζω το λαστιχακι απ το εξωτερικο φιλτρο εξω απ το νερο κ κανει φυσαλιδες, αρκη αυτο..

Link to comment
Share on other sites

αντιμετοπιζω ενα προβλημα με μια αλγη κ ξεκινησα την συσκοτηση υπαρχει προβλημα για τα ψαρακια μ?τροφη θα τους ριχνω κανονικα..μπορειτε να μ απαντησετε κ της παραπανω ερωτησεις..Σ παρακαλω..καλα Πετρο το βιντεακι ειναι τελειο κ εχει κ μια μουσικη

Link to comment
Share on other sites

σας εκανα μια ερωτηση πιο πανω, μαλλον δν τν ειδατε η δν μπηκατε? τωρα εχω αλλη μια περι οξυγονου..ξερω πως θελουν πολυ οξυγονο, το πολυ οταν λεμε ποιο ειναι??εγω βαζω το λαστιχακι απ το εξωτερικο φιλτρο εξω απ το νερο κ κανει φυσαλιδες, αρκη αυτο..

Η οξυγονωση με αυτο τροπο επαρκει,οσο αφορα το προβλημα της αλγης,τα ψαρια σου δεν εχουν προβλημα αν η συσκωτιση θα ειναι για μικρο χρονικο διαστημα.Ισα ισα θα ειναι πιο υσηχα χωρις να στρεσαρονται.Οστωσο δεν ξερω ποσο αποτελεσματικο θα ειναι για την αλγη μιας και προκειται για πολυ ανθεκτικο φυτο και διαφερει απο ειδος σε ειδος.Στο εμποριο κυκλοφορουν αρκετα προιοντα δραστικα οπου εξαφανιζουν την αλγη οποιοδηποτε ειδος μεσα σε μια βδομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Στρατο ευχαρηστω θα σ πω αυριο τα νεα με την αλγη..

Link to comment
Share on other sites

Στρατο ευχαρηστω θα σ πω αυριο τα νεα με την αλγη..

Ότι πρόβλημα έχεις με την άλγη πόσταρε το στην

ειδική κατηγορία για τις άλγες..........εκει θα βοηθηθείς περισσότερο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...