Jump to content

Νέες παραλαβές και προσφορές σε frags και προϊόντα


aquario

Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι
Ακολουθούν τα ζωντανά που παραλάβαμε στο κατάστημα της Χαμοστέρνας.

 

 

ΨΑΡΙΑ ΓΛΥΚΟΥ 
 
guppy (female) L - 2,00 €
Aulonocara strawberry - 30,00 €
Paracheirodon innesi - 1,70 €
Poecilia reticulata mix - 2,00 €
Pseudotropheus demasoni - 10,00 €
Pseudotropheus socolofi - 10,00 €
Sciaenochromis Ahli 10-12cm - 17,00 €
Sciaenochromis Ahli 6-7cm - 30,00 €

 

ΦΥΤΑ 
 
Anubias barteri var. barteri potted - 8,00 €
Bacopa 'Compact' potted - 5,50 €
Cryptocoryne 'Petchii' potted - 6,30 €
Eleocharis parvula potted - 6,30 €
Microsorum pteropus potted - 8,00 €
Stayrogyne repens potted - 8,00 €
Taxiphyllum barbieri portion - 6,30 €
Vallisneria "asiatica" bunched - 3,60 €
Vesicularia dubyana 'Christmas' on wood - 18,00 €
Vesicularia ferriei "weeping" portion - 8,00 €
 
ΨΑΡΙΑ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ 
 
Amphiprion ocellaris - 12,00 €
Fromia Species  - 19,00 €
Pseudochromis fridmani - 25,00 €
 
ΚΟΡΑΛΛΙΑ 
 
Discosoma sp. - 39,00 €
Discosoma sp. - 39,00 €
Discosoma sp. - 39,00 €
Rhodactis sp. - 39,00 €
Rhodactis sp. - 39,00 €
Rhodactis sp. - 39,00 €
Zoanthus sociatus - 39,00 €
Zoanthus sociatus - 39,00 €
Zoanthus sp. - 39,00 €
Zoanthus sp. - 39,00 €

 

 

 

Επίσης, για το Σάββατο 16/01/2016 και Δευτέρα 18/01/2016 θα βρείτε όλα μας τα προϊόντα σε προσφορα 15% στα φυσικά μας καταστήματα στην Αθήνα. Επιπλέον, όλα μας sps frags, zoanthus frags, και caulastrea frags μας θα τα βρείτε στα 5,00 ευρώ για αυτό το διήμερο.

 

 

 

Η προσφορά δεν συνδυάζεται με άλλες προσφορές ή εκπτώσεις,ισχύει μόνο για παραλαβή από το κατάστημα και  για τα προϊόντα σε απόθεμα και δεν εφαρμόζεται για ζωντανούς οργανισμούς και αποστολές.

 

 

 

Παραμένουμε στην διάθεσή σας
Η ομάδα του Aquario.gr
Χαμοστέρνας 14
Kηφισίας 187
2109332860
info@aquario.gr
www.aquario.gr

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που στις προσφορες σας διαχωριζεται τους κοντινους σας πελατες απο τους υπολοιπους πολυ με χαλαει καθε φορα... 

δεν το καταλαβαινω αλλα δικαιωμα σας ειναι... απλα ενα Ε-shop καταστημα εχει πελατες απο ολη την Ελλαδα... 

φανταζομαι τους χρειαζεστε ολους, αλλα τους διαχωριζεται στις προσφορες... 

σας το ειχα ξανα αναφερει αλλα βλεπω συνεχιζεται... 

ΚΡΙΜΑ.....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που στις προσφορες σας διαχωριζεται τους κοντινους σας πελατες απο τους υπολοιπους πολυ με χαλαει καθε φορα...

δεν το καταλαβαινω αλλα δικαιωμα σας ειναι... απλα ενα Ε-shop καταστημα εχει πελατες απο ολη την Ελλαδα...

φανταζομαι τους χρειαζεστε ολους, αλλα τους διαχωριζεται στις προσφορες...

σας το ειχα ξανα αναφερει αλλα βλεπω συνεχιζεται...

ΚΡΙΜΑ.....

+1000

Φίλε υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές.

Έγινε επεξεργασία - baggos777777
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

+1000

Φίλε υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές.

Ναι , εννοειτε... απλα προσπαθω να καταλαβω την λογικη ενος E-shop...

την στιγμη μαλιστα που της αποστολες τις ΧΡΕΩΝΟΜΑΣΤΕ.... 

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω πάει ολα τα ΣΚ απο τα Χριστούγεννα που έφτιαξα ενα θαλασσινο. Ποτε μα ποτε δε μου κάνανε έκπτωση.δεν ειχα δει καλα τη προσφορά οτι ελεγε οτι στα φραγκς που εχει προσφορά δεν κανει έκπτωση αλλα ούτε και στα ζωντανά.αλλα την μια φορά πήρα και βράχο μαζι και τιποτα...την αλλη αλάτι 4κιλο δυο φορες και παλι τιποτα...και τη τριτη φορά κατι λαμπες και τροφές.συνολο να ειναι 10 ευρώ δεν νομίζω αλλα ειναι το γαμωτο και οτι με εκανε η μάνα μου χεστη να μιλήσω εκείνη την ωρα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλο ειναι τα παραπονα να γραφονται... και ειδικα σε φορουμ που εχουν λογο και τα καταστηματα... 

εγω τα γραφω για να τους δειξω την δυσαρεσκια μου που διαχωριζουν τους πελατες σε Α και Β ... 

απο εκει και περα αν το καθε καταστημα συνεχιζει την ιδια λογικη με χανει... μαζι και αλλους και στο τελος........

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να πω κιολας οτι μονο σε αυτο εχω παράπονο γιατι απο εξυπηρέτηση ειναι αλλο πράγμα. Τους βγάζω την ψυχή σε ερωτήσεις και αυτοί εκει με το χαμόγελο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας και συγνώμη για την αργοπορημένη απάντηση.

 

 

Αυτο που στις προσφορες σας διαχωριζεται τους κοντινους σας πελατες απο τους υπολοιπους πολυ με χαλαει καθε φορα... 

δεν το καταλαβαινω αλλα δικαιωμα σας ειναι... απλα ενα Ε-shop καταστημα εχει πελατες απο ολη την Ελλαδα... 

φανταζομαι τους χρειαζεστε ολους, αλλα τους διαχωριζεται στις προσφορες... 

σας το ειχα ξανα αναφερει αλλα βλεπω συνεχιζεται... 

ΚΡΙΜΑ.....

 

Σχετικά με την προσφορά, οι προσφορές μας για τα διήμερα 17-18/12 και 27-28/12 ίσχυαν για αποστολές σε όλη την Ελλάδα, μιας και υπήρξε πολύ ενδιαφέρον από διάφορα μέρη της χώρας.

 

Είναι στα σχέδια μας να το ξαναεφαρμόσουμε σύντομα. Η πολιτική που διατηρούμε στα δωρεάν μεταφορικά σε αποστολές προϊόντων άνω των 30 ευρώ είναι μια συνθήκη που θέλουμε να κρατήσουμε και βλέπουμε ότι εξυπηρετεί πολύ κόσμο, ίσως πιο πολύ απ' ότι θα ωφελούνταν αν χρεώναμε μεταφορικά σε είδη προσφοράς, όπως είναι σύνηθες σε αρκετά e-shop.

 

 

Εγω εχω πάει ολα τα ΣΚ απο τα Χριστούγεννα που έφτιαξα ενα θαλασσινο. Ποτε μα ποτε δε μου κάνανε έκπτωση.δεν ειχα δει καλα τη προσφορά οτι ελεγε οτι στα φραγκς που εχει προσφορά δεν κανει έκπτωση αλλα ούτε και στα ζωντανά.αλλα την μια φορά πήρα και βράχο μαζι και τιποτα...την αλλη αλάτι 4κιλο δυο φορες και παλι τιποτα...και τη τριτη φορά κατι λαμπες και τροφές.συνολο να ειναι 10 ευρώ δεν νομίζω αλλα ειναι το γαμωτο και οτι με εκανε η μάνα μου χεστη να μιλήσω εκείνη την 

 

Εάν έχετε χρόνο, επικοινωνήστε από Δευτέρα με το κατάστημα, εάν τυχόν δεν σας έχει περαστεί η προσφορά εκείνες τις ημέρες έχει γίνει λάθος από πλευράς μας και θα λυθεί άμεσα.

 

Ευχαριστούμε πολύ και βρισκόμαστε στην διάθεσή σας αν χρειαστεί κάποια άλλη διευκρίνηση.

 

Eκ μέρους της ομάδας του Aquario.gr

 

Άννα

Link to comment
Share on other sites

εγώ ψωνίζω από το κατάστημα, είμαι ευχαριστημενος, η αποστολή με δωρεαν μεταφορικά (παρα την αυξηση- που μου φαίνεται και λογική) είναι πάρα πολύ καλή, και ευχαριστουμε. αλλα είναι η δευτερη φορά που μας βγαζει εκτος προσφορών ...

Link to comment
Share on other sites

ειναι κριμα ενα e shop να εχει τετοια πολιτικη για την επαρχια λυπαμε πολυ, αν και πρεπει να ομολογισω οτι η πολιτικη σας με τα μεταφορικα ειναι ιδιετερα εξυπηρετικη, η σταση σας ομως για προσφορες οι οποιες ισχιουν μονο για παραλαβη απο το καταστημα αποκλιουν επιτοπου ολη την υπολυπη ελλαδα πραγμα το οποιο κανει ακιρη ολη την προσφορα και μαλιστα καπος εκνεβριστικη και προκλιτικη.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...