Jump to content

Η ελαφρόπετρα σαν βιολογικό υλικό .


Recommended Posts

Θα ηθελα να γραψω καποια πραγματα με αφορμη αυτα που διαβασα,αλλα θα το πλατιασω και δε θελω.Παιδια υπαρχουν ενας σωρος αλλα πραγματα που μπορουν να μας χαλασουν.Ας εχουμε λοιπον το χομπυ ως μεσο διαφυγης και χαλαρωσης.Οι καιροι ειναι δυσκολοι.

Προσωπικες αντιπαραθεσεις και ειρωνιες,εκθετουν και τις δυο πλευρες.

Διαβαστε,συζητηστε,ανταλλαξτε αποψεις,διαφωνηστε ακομα,αλλα μεσα σε λογικα πλαισια.Και προπαντων σεβασμος στα επιχειρηματα του καθενα.

Συγνωμη για το εκτος θεματος.

Καλη συνεχεια σε ολους μας.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 83
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σωστα.Αλλα το ενυδρειο του εγω δεν το ειχα δει :P

 

Τώρα που το λές ..... ναί δε πρέπει να έχει ενυδρείο ..... όλο βόλτες και μπλα μπλά είναι !!!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το λές ..... ναί δε πρέπει να έχει ενυδρείο ..... όλο βόλτες και μπλα μπλά είναι !!!

 

Αχ ρε Σταματη......κι εσυ δεν εχεις χιουμορ ρε φιλε,η ειχες και το εχασες.Τελος παντων :)

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε Σταματη......κι εσυ δεν εχεις χιουμορ ρε φιλε,η ειχες και το εχασες.Τελος παντων :)

 

:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ κιολας,εισαι και παλιος στο φορουμ.

Λες respect σε καποιον που μας λεει κλικα? Δεν σε χαλαει αυτο?

Δεν θα μπω καν στο κοπο να απαντησω στον puma που 3-4 φορες εχει πει φευγω απο εδω και παλι εδω ειναι...αυτο μου λεει μου πολλα εμενα.Παντα ετσι γινοταν,εβγαινε ενας και μεσα σε φωνες και αλλα ομοεφα ελεγε φευγω και παλι εδω τον βλεπαμε...ειμαστε aquazone βλεπεις...πολυ ανωτερο απο αλλα φορουμ.

Οσο για τα μελη που γραφεις πανω,ξερεις τι εχει γινει μ αυτους και το αναφερεις?

Ο Σταματης εδω ειναι...Ο Νικος ( stormtrooper) σταματησε το χομπι και κανει tattoo..

Οι υπολοιποι ξερεις τον λογο που δεν γραφουν? Ξερεις γιατι καποιοι μπαναριστικαν? Οχι!

Λοιπον μη βγαινουμε και λεμε οτι θελουμε χωρις να ξερουμε!

Οσο για τον κυριο Delta66,ειχε μπαναριστει για λογους που τους ξερει καλα...αλλα μετα απο λιγο μας εμφανιστηκε σαν Jimmi....με διπλο λογαριασμο...Και ξερεις τι γινεται οταν καποιος εχει 2πλο λογαριασμο? Μπαναρονται και οι 2!

Λιγο προσοχη σ αυτα που γραφουμε λοιπον οταν δεν γνωριζουμε τι εχει γινει!

 

προφανως και δε συμφωνω με τους χαρακτηρισμους κλικα κλτπ που σε καμια περιπτωση δε συμβαινει κατι τετοιο, σας θεωρω ολους μια παρεα που βοηθαμε ο ενας τον αλλον ειδικα εσυ και καποια αλλα παιδια ειστε συνεχεια πανω απο το φορουμ σε καθε συζητηση για να βοηθησετε!

 

το respect πηγαινε που εθιξε το θεμα με παλαια μελη που δε γραφουν πια, και με ευκαρια αυτο σα βημα εγραψα το ''παραπονο'' μου για καποια μελη που εγραφαν και βοηθουσαν σημαντικα παλαιοτερα και τωρα ''λειπουν'' απο το χομπι.

 

εχεις δικιο, ηταν λαθος μου να γενικευσω τις περιπτωσεις και τους λογους που καποια μελη εχουν σταματησει να γραφουν.

σου ζητω προσωπικα συγγνωμη σε εθιξε ως μαλιστα και συντονιστη του φορουμ, σκοπος μου δεν ηταν αυτος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και να πω και κατι τελευταιο το οποιο παει για καποιους που τους εχετε κανει θεους του χομπι στα ματια σας...Το να ψαχνω και να βρισκω θεματα και λινκ απο αλλα φορουμ,η κομματια θεματων απο αλλα φορουμ και σελιδες,Ελληνικα η ξενα και να τα ποσταρω σαν δικα μου και να το παιζω καμποσος,ακομα και αν βαζω το λινκ απο εκει που το πηρα,δεν με κανει γνωστη,θεο και υπερχομπιστα...Αυτο μπορει να το κανει ο καθενας! Χομπιστα με κανει η προσωπικη εμπειρια με το χομπι,πραγματα που εχω ζησει,εχω αντιμετοπισει και εχω βγαλει καποια συμπερασματα!

Το να αντιγραφω απο αλλου και να τα ποσταρω δεν εχει ουσια!

Και δυστοιχως καποιοι απο αυτους που αναρωτιεστε που ειναι,αυτο εκαναν και τους εχετε κανει θεους στα ματια σας και υπεργνωστες! Και καποιοι ακομα συνεχιζουν να κανουν το ιδιο και τους θεωρειται παλι γνωστες!

Εχει μεγαλη διαφορα η εμπειρια καποιου απο το να αντιγραφει πραγματα απο αλλου...

Link to comment
Share on other sites

Και να πω και κατι τελευταιο το οποιο παει για καποιους που τους εχετε κανει θεους του χομπι στα ματια σας...Το να ψαχνω και να βρισκω θεματα και λινκ απο αλλα φορουμ,η κομματια θεματων απο αλλα φορουμ και σελιδες,Ελληνικα η ξενα και να τα ποσταρω σαν δικα μου και να το παιζω καμποσος,ακομα και αν βαζω το λινκ απο εκει που το πηρα,δεν με κανει γνωστη,θεο και υπερχομπιστα...Αυτο μπορει να το κανει ο καθενας! Χομπιστα με κανει η προσωπικη εμπειρια με το χομπι,πραγματα που εχω ζησει,εχω αντιμετοπισει και εχω βγαλει καποια συμπερασματα!

Το να αντιγραφω απο αλλου και να τα ποσταρω δεν εχει ουσια!

Και δυστοιχως καποιοι απο αυτους που αναρωτιεστε που ειναι,αυτο εκαναν και τους εχετε κανει θεους στα ματια σας και υπεργνωστες! Και καποιοι ακομα συνεχιζουν να κανουν το ιδιο και τους θεωρειται παλι γνωστες!

Εχει μεγαλη διαφορα η εμπειρια καποιου απο το να αντιγραφει πραγματα απο αλλου...

 

Μεγάλη κουβέντα είπες !!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά με την ελαφρόπετρα τι έγινε;  :bigemo_harabe_net-163:

 

Όλοι συμφωνούμε διαφωνώντας ότι συμφωνούμε !!!  :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...