Jump to content

Recommended Posts

On 8/3/2017 at 9:58 ΠΜ, το μέλος Sturm έγραψε:

Γιωργο τα παρηγγειλα αλλα δεν ξερω αν θα τα προλαβω. Αν δεν συμπληρωθει παραγγελια δεν μπορει να μου τα παραγγειλει κι εχουν μεινει λιγα.
Χρηστο περιμενω το Πασχα που θα παω φυση να μαζεψω! Ειναι στο σχεδιο!

Greetings from the dark side!
 

Θέλω και γω να παραγγείλω κάποια ψάρια απο κει αν σε βοηθάει να προχωρήσει αλλά δεν μου έχουν απαντήσει

Link to comment
Share on other sites

Βρε καλως τα παιδια!
Αγαπη τα ουαρου μονο κακομουτσουνα δεν ειναι. Αλλα τι να περιμενω, εχεις αφρικανικο και θαλασσινο. Ε βαλε και δισκους να το τερματισεις! Χαχαχα!
Σπυρακο, γεια σου αλατισμενο φιλαρακι!
Βασιλη, εσενα σε εχουν αποκλεισει οι εισαγωγεις γιατι ζητας sterbai απ το Madeira και αλλα τετοια καλα! Χαχαχα! Παρτον τηλεφωνο να συννεοηθεις αν και νομιζω πως εκλεισε η παραγγελια! Κανε ενα κοπο και παρτον αυτιο κατα τις 12-1!

Greetings from the dark side!

Link to comment
Share on other sites

χαχα δεν είμαι ο Βασίλης. Μάλλον μπερδεύτηκες απτην φωτο.. Πήρα τηλ πάντως αλλά τίποτα.

Τρομερές ψαρούκλες μπράβο. Κάποια στιγμή σε βλέπω να κοιτάζεις για ακόμα μεγαλύτερο ενυδρείο. Ελπίζω να τα καταφέρεις με τα ερωτικά τους και να σκάσουν απόγονοι..

Τί cory θες να προσθέσεις?

Link to comment
Share on other sites

χαχα δεν είμαι ο Βασίλης. Μάλλον μπερδεύτηκες απτην φωτο.. Πήρα τηλ πάντως αλλά τίποτα.
Τρομερές ψαρούκλες μπράβο. Κάποια στιγμή σε βλέπω να κοιτάζεις για ακόμα μεγαλύτερο ενυδρείο. Ελπίζω να τα καταφέρεις με τα ερωτικά τους και να σκάσουν απόγονοι..
Τί cory θες να προσθέσεις?

Χαχαχαχα εχεις δικιο! Μπερδευτηκα. Παρε κι αυριο. Αυριο μαλλον θα τα παραγγειλει! Corydoras ornatus εχω παραγγειλει! Να σαι καλα!

Greetings from the dark side!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ομορφοπαιδα, μολις παρελαβα τα corydoras ornatus! Αυτη τη στιγμη βρισκομαστε στην προσαρμογη! Τα ψαρακια ειναι wild caught και ειναι πανεμορφα! 

Ηρθαν σε αριστη κατασταση κι ευχαριστω τον φιλο Γιωργο απ το petcumulus που φροντισε γιαυτο!

Ειχαμε ενα μικρο προβληματακι στον αριθμο των ψαριων αλλα το κατατημα με διαβεβαιωσε πως θα αποκατασταθει αμεσα.

Φωτο αυριο!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε Θοδωρή! Καλώς τα δέχτηκες και να τα χαρείς! :bigemo_harabe_net-117: Ποσα σου ήρθαν; Τα sterbai τα έβγαλες; Βαλε φωτό αυριο να παρουμε μάτι!

Έγινε επεξεργασία - Vogias
Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα Γιωργο! Χωρις την βοηθεια σου φιλε δεν θα τα χα βρει και σε ευχαριστω πολυ γιαυτο! Μου ηρθαν 5 αντι για 15 αλλα μιση ντροπη δικη μου!
Χρηστο, και τα δικα σου δεν πανε πισω φιλε! Ευχαριστω!

Greetings from the dark side!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικα Θοδωρή!!!

Αναμένουμε υλικο.

Με το καλό να έρθουν και τα υπόλοιπα να φτιάξεις το κοπάδι που θέλεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικα Θοδωρή!!!
Αναμένουμε υλικο.
Με το καλό να έρθουν και τα υπόλοιπα να φτιάξεις το κοπάδι που θέλεις!!!

Μα σαι καλα Μακη. Μαζι με τα δικα σου θα ρθουν και τα δικα μου! Την εστειλε την παραγγελια!

Greetings from the dark side!

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Sturm said:

Να σαι καλα Γιωργο! Χωρις την βοηθεια σου φιλε δεν θα τα χα βρει και σε ευχαριστω πολυ γιαυτο! Μου ηρθαν 5 αντι για 15 αλλα μιση ντροπη δικη μου!
Χρηστο, και τα δικα σου δεν πανε πισω φιλε! Ευχαριστω!

Greetings from the dark side!
 

 

Σιγα ρε δεν εκανα τιποτα! Γιαυτο ειναι το aquazone για να ανταλλάζουμε πληροφοριες, ασε που εισαι και πατριώτακι! ;) Ποσα περιμενεις ακομα; Εχει κλείσει η παραγγελια γιατι θελω να παρω κι εγω κατι ψάρια σε λίγες μερες;

 

@kadmos Χρήστο καλώς τα δέχτηκες κι εσυ:)

Έγινε επεξεργασία - Vogias
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Σιγα ρε δεν εκανα τιποτα! Γιαυτο ειναι το aquazone για να ανταλλάζουμε πληροφοριες, ασε που εισαι και πατριώτακι! [emoji6] Ποσα περιμενεις ακομα; Εχει κλείσει η παραγγελια γιατι θελω να παρω κι εγω κατι ψάρια σε λίγες μερες;
 
[mention=28368]kadmos[/mention] Χρήστο καλώς τα δέχτηκες κι εσυ[emoji4]

Περιμενω αλλα 10. Νομιζω την εχει στειλει αλλα δεν χανεις τιποτα να ρωτησεις αυριο!

Greetings from the dark side!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδια καλοριζηκα τα ψαρακια σας.

Sturm για βαλε καμια φωτο να χαζεψουμε.

Χρηστο εσυ τι ψαρακια πηρες;

Έγινε επεξεργασία - billaus
Link to comment
Share on other sites

Καλώς τα δεχτήκατε παιδιά:thumbup:

Αναμένουμε φωτό...

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος billaus έγραψε:

Μπραβο παιδια καλοριζηκα τα ψαρακια σας.

Sturm για βαλε καμια φωτο να χαζεψουμε.

Χρηστο εσυ τι ψαρακια πηρες;

Firemouth Βασίλη. Θα ανεβάσω φωτό όταν ετοιμαστεί η γυάλα.

@Sturm αφιερωμένο στη γυάλα. Μ' έχει φτιάξει από χθες ο @rastaman.

Έγινε επεξεργασία - kadmos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία ψάρια Θοδωρή! Άξιζε η αναμονή. 

Να φανταστω φτάνουν τελικό μέγεθος εφάμιλλο με τα sterbai? 

Τι ταΐσες και έφαγαν;

 

Βασιλης 

Έγινε επεξεργασία - bbetta
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Ευ αριστω παιδια!

Τα ταισα κατεψυγμενο σκουληκι και tetra bits! Εγγυηση!

Το μεγεθος τους αν ειναι ornatus φτανει σαν τα sterbai ναι!

 

Greetings from the dark side!

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια και σε πολυ καλη κατάσταση. Κουκλια!!! Χρώματα, με το σωστο φαΐ που ειμαι σιγουρος οτι θα τους παρέχεις, θα βγάλουν κι αλλα πιο έντονα, καθώς και οταν εγκλιματιστούν στο ενυδρείο! Φυσικα βοηθάει πολυ και η ζωντανή τροφή... Να τα χαίρεσαι Θοδωρή ειναι πολυ ομορφα... αλλα επιμένω οτι τα Adolfoi ειναι πιο ομορφα :P :bigemo_harabe_net-119::bleh:

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι καλοριζικα, να τα χαρείς! 

Ν δω πως θα βγαλεις τα στερμπαι απο κει μέσα!

Έγινε επεξεργασία - ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια!
Γιωργο, τα adolfoi ειναι πολυ ομορφα ψαρια. Απλα αυτα εδω ειναι ιδιαιτερα και σπανια!
Παρασκευα, την Δευτερα εχει ξεστημα και ξαναστησιμο! Το χω παρει αποφαση! Χαχαχα!

Greetings from the dark side!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι,ενω εσυ τα βαριεσαι κατι τετοια,το πηρες αποφαση να ξεστυσεις.Ποιος καθεται παλι να ασχοληθει με το ενυδρειο...Μας επεισες!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...