Jump to content

καλυτερο βιολογικο


oberon255

Recommended Posts

τι να πω τα εχω χασει με αθτο το θεμα σε οσα pet shop και αν παω ο καθενασ μοθ προτεινει κατι αλλο!!!!

παντως ολοι συμφοθνοθν πωσ υπαρχοθν καλυτερα προιοντα απο τα κεραμικα.

ο ενασ μου προτεινει τησ sera to sipomax(λενε οι προδιαγραφες τοθ πως ειναι 1 κιλο απο αυτο κανει για την φιλτρανδη 200λιτρων )

ο αλλος κατι αστερακια ποθ λεει πωσ ειναι κλασεισ ανωτερα απο οτιδηποτε αλλο.

και εγω επιδη δεν κσερω τι να παρω τα λεω σε σασ ποθ σιγοθρα θα κσερετε τι ειναι το καλητερο

πειτε μου τι να βαλω για βιολογικο(πιτε μοθ και εταιρια αλλα και ονομα προιοντοσ για να το ζητησω)

Link to comment
Share on other sites

Οτιδήποτε και να βάλεις για βιολογικό υλικό (από σφουγγάρι, μέχρι κεραμικά) όλα κάνουν την ίδια ακριβώς δουλειά. Πιάνουν πάνω τους βιολογία!

Από κει και πέρα κοίτα τις προδιαγραφές (την ωφέλιμη επιφάνεια) και διάλεξε... Άλλοι θα σου προτείνουν το sphorax, άλλοι substrat pro, άλλοι αστεράκια κ.α. Η επιλογή είναι καθαρά δική σου... Όλα πάντως αυτά τα υλικά κάνουν μια χαρά τη δουλειά τους :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Οτιδήποτε και να βάλεις για βιολογικό υλικό (από σφουγγάρι, μέχρι κεραμικά) όλα κάνουν την ίδια ακριβώς δουλειά. Πιάνουν πάνω τους βιολογία!

Από κει και πέρα κοίτα τις προδιαγραφές (την ωφέλιμη επιφάνεια) και διάλεξε... Άλλοι θα σου προτείνουν το sphorax, άλλοι substrat pro, άλλοι αστεράκια κ.α. Η επιλογή είναι καθαρά δική σου... Όλα πάντως αυτά τα υλικά κάνουν μια χαρά τη δουλειά τους :thumbup:

:buttrock::buttrock::wootwoot::wootwoot::)

οπως τα λέει ο Γιάννης είναι

Link to comment
Share on other sites

πειτε μου τι να βαλω για βιολογικο

τι ενυδρείο σκέφτεσαι να φτιάξεις ? reef η fish only?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...