Jump to content

Ψάχνω Ancistrus Dolichopterus


Safarpn

Recommended Posts

Ψάχνω Ancistrus Dolichopterus (L183). Αν κάποιο κατάστημα διαθέτει και είναι σίγουρα L183 και όχι Ancistrus sp. ή άλλο είδος με τα οποία συνήθως μπερδεύονται αυτά τα ψάρια (και απορώ γιατί), παρακαλώ να μου στείλει ένα πμ.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να χαλάσω το θεμα για να μην ανοίγω νέο επάνω στο ίδιο αντικείμενο , να πω ότι και εγώ ενδιαφέρομαι για αγορα (αυθεντικών -οχι υβριδίων-οχι sp3 ) ancistrus dolicopterus ! Εαν κάποιο κατάστημα έχει (και αφου πρώτα εξυπηρετήσει τον Safarpn ) παρακαλώ να στείλει και σε εμένα ! :)

 

υγ. Φιλε Safarpn ελπίζω να μην πειραζει που έγραψα και εγω !! :)

Έγινε επεξεργασία - giannisss
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω τώρα;

..... Αν βρεις και αν σου στείλουν και αν βγει ζευγάρι και αν σου γεννήσουν και αν δε πιάσουν όλα τα αυγά fungus και αν μεγαλώσουν τελικα αρκετά..... στείλε μου ένα.

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω τώρα;

..... Αν βρεις και αν σου στείλουν και αν βγει ζευγάρι και αν σου γεννήσουν και αν δε πιάσουν όλα τα αυγά fungus και αν μεγαλώσουν τελικα αρκετά..... στείλε μου ένα.

 

Δεν καταλαβα ακριβως τι εννοεις ? 

Link to comment
Share on other sites

Ότι αν βρεις καθαρό L183 και σου βγει γέννα, θέλω κι εγώ ένα μωρό γιατί σκιστηκα να ψάχνω και δε βρήκα ούτε λέπι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ότι αν βρεις καθαρό L183 και σου βγει γέννα, θέλω κι εγώ ένα μωρό γιατί σκιστηκα να ψάχνω και δε βρήκα ούτε λέπι.

 

Κατάλαβα ! Μιλησα με το καταστημα αβυσσος για το αν θα φέρει καποια L μου είπε τελος της εβδομαδας θα προστεθούν καποια ,κανε τον κοπο να μπείς να δείς μήπως και ... η αλήθεια ειναι πως ήταν σπάνια και τώρα με ολη την κρίση εχει σχεδόν εξαφανιστεί απο την ελληνικη αγορα το είδος ! 

 

Εαν βρώ κάπου το είδος (εφοσον δεν υπαρξει απαντηση στο θεμα) θα σε ενημερωσω! :) 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...