Jump to content

Τίτλοι θεμάτων


DEX

Recommended Posts

Ελπίζω να το άνοιξα στη σωστή κατηγορία. 

Απευθύνομαι στους συντονιστές κυρίως. Στην κατηγορία "ενυδρεία μελών" μήπως έπρεπε να υπάρχει κάποια "πίεση" για πιο συγκεκριμένους τίτλους. Βλέπουμε τίτλους "το δικό μου" "να και το δικό μου" "ενυδρείο" "νέο ενυδρείο" ή ακόμα και λίγο πιο συγκεκριμένα όπως "ενυδρείο 60 λίτρων" ενυδρείο 100 λίτρων" κτλ. 

Εφ' όσων υπάρχει αυτή η κατηγορία για ΟΛΑ τα είδη, τα μήκη και τα πλάτη, είναι κουραστικό να μπαίνει ο άλλος για να δει πχ τα ενυδρεία του Αμαζονίου και να πρέπει να ανοίξει τα περισσότερα θέματα καθώς δεν ξέρει τι έχουν μέσα από τον τίτλο. Ευχαριστώ!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εννοεις δηλαδη ολα τα ενυδρεια Αμαζονιου να εχουν τιτλο του στυλ ο Αμαζονιος μου, Αμαζονιος, Αμαζονιακο; ολα τα αφρικανικα να ειναι malawi, tanganyika victoria, βιοτοπικο Αφρικης; τα κοινωνικα να ειναι κοινωνικο ενυδρειο, ενυδρειο με πολλα ψαρια κτλ;

Το ιδιο πραγμα δεν ειναι;

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι σε μια μορφή "Αμαζόνιος xxxλιτρα-βιότοπος Rio Xingu" η "Malawi xxxλίτρα-labidochromis" η "Κοινωνικό φυτεμένο xxλίτρα" θα ήταν καλύτερα από "ο Αμαζόνιος μου" και φυσικά πολύ καλύτερα από "giannisss ενυδρείο κτλ" .... Νομίζω αυτό θέλει να πει ο φίλος DEX και πιστεύω και εγώ ότι θα ήταν πολύ καλύτερο το να μπει κάτι σαν "φόρμα τίτλων"!

Έτσι όταν θα θέλω να φτιάξω Αμαζόνιο τάδε λίτρων ,για να πάρω ιδέες θα ψάξω τα ενυδρεία με Αμαζονιακο περιεχόμενο και σε κοντινά λίτρα. Σίγουρα πιο βολικό από το να ψάχνει κανείς ένα ένα τα θέματα παρουσιάσεων.

Link to comment
Share on other sites

Εννοεις δηλαδη ολα τα ενυδρεια Αμαζονιου να εχουν τιτλο του στυλ ο Αμαζονιος μου, Αμαζονιος, Αμαζονιακο; ολα τα αφρικανικα να ειναι malawi, tanganyika victoria, βιοτοπικο Αφρικης; τα κοινωνικα να ειναι κοινωνικο ενυδρειο, ενυδρειο με πολλα ψαρια κτλ;

Το ιδιο πραγμα δεν ειναι;

Send from the heart of the Amazonas

Ε δεν είναι και το ίδιο το "Να το ενυδρείο μου" με το "240 λίτρα Αμαζονιακής Προσέγγισης"

ούτε το "Νέο ενυδρείο" με το "Rio Tapajos"

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...