Jump to content

Recommended Posts

Μπραβο παιδια και του χρονου :bigemo_harabe_net-122:

Εσυ τι γλυτωσες! Σε εψαχνε ενας μαλλιας! :P

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σας παιδιά εάν και δεν εκατσα πολύ είδα πρόσωπα μιλήσαμε έστω και λίγο αλλά φάνηκε ότι στήθηκε μία ωραία γιορτή. Του χρόνου πιστεύω να έρθω για να πάρω κάνα κοραλακι :)

Link to comment
Share on other sites

Εσυ τι γλυτωσες! Σε εψαχνε ενας μαλλιας! :P

Send from the heart of the Amazonas

Χαχαχα το καταλαβα, εχασα ρε Θοδωρη θα ειχαμε πολυ γελιο!

Link to comment
Share on other sites

Ναι βασιλη,δεν μπορεις να φανταστεις γελιο :bigemo_harabe_net-163:

Ειδικα οταν ο θοδωρης προσπαθουσε να μας πεισει σωνει κ καλα οτι αυτα τα ταπας που εχει για ψαρια τσακωνοντουσαν :bigemo_harabe_net-189:

Δεν κουνιοταν φυλλο στο ενυδρειο κ αυτος μας ελεγε οτι σκοτωνοντουσαν!Απλα ο διονυσης ειναι καλο κ ευγενικο παιδι κ εκανε πως τον ακουγε για να μην τον στεναχωρησει!

Εμενα με ειχε χασει απο τη στιγμη που τα θεωρησε ψαρια :usd:  :usd:

 

 

Παιδια μπραβο σε ολους :bow:  :bow:

Στα παιδια που ετρεξαν και το εστησαν,στα παιδια που εφεραν κοραλια ΓΕΜΙΖΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ τη φραγκιερα,σε ολους οσου τιμησαν το ΑΖ αλλα και το ιδιο το χομπυ γενικοτερα!

Παντα καθε χρονο,προσωπικα εχω μεγαλο φοβο αν θα γεμισει η φραγκιερα και παντα ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ βαζετε ενα τεραστιο χαμογελο σε ολους τους χομπυστες....και μερικα δακρυα σε αλλους που περιμενουν με παθος,να μεινει αδεια η φραγκιερα!

 

Μια κυριακη με γεματο για ακομα μια φορα μαγαζι,με πολλα γελια,χομπυστες,κουβεντες ενυδρειακες κ μη,καλη παρεα και με ενα απιστευτο οικογενειακο κλιμα!

 

Τα σεβη μου στα διαμαντια χομπυστες που εβαλαν χερι στα δικα τους ενυδρεια για να γεμισουν των υπολοιπων,ειτε τους ηξεραν ειτε οχι!

Στις μερες μας που μερικοι προσπαθουν να βγαλουν απο τη μυγα ξυγκι εσεις δειχνεται πως το χομπυ γινεται αλλιως.....

 

Να εισαστε καλα και αντε παλι του χρονου :jig:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

bravo στην οργάνωση για άλλη μια φορά! και του χρόνου να μαστε καλά μαγκες :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σαν πρωτη φορα μπορω να πω καλη εμπειρια χαρηκα πολυ που σας γνωρισα.Πηρα και πολυτιμες συμβουλες και μεγαλη βοηθεια ωστε να συνεχισω στο hobby.Μου αλλαξατε εικονα στο ενυδρειο με τα υπεροχα φραγκακια σας και το καλυτερο ειναι οτι ειμαι ακομα στην αρχη!

 

keep reefing...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...