Jump to content

Ίδια η ρότα, αλλαγή θέσης


kadmos

Recommended Posts

Θέλω να ενημερώσω όλα τα μέλη του φόρουμ ότι εδώ και δύο μήνες κοντά, έχω παραιτηθεί από τη θέση του συντονιστή. Δεν θα μπορώ λοιπόν να εξυπηρετώ οποιαδήποτε ανάγκη που σχετίζεται με συντονιστικά και άλλα σχετικά θέματα και καμία εμπλοκή δεν έχω σε ανάλογα θέματα όπως διαγωνισμοί, δραστηριότητες του φόρουμ κλπ. Οι λόγοι είναι κυρίως η διαφωνία μου με το τρόπο διαχείρισης κάποιων θεμάτων και έχουν δεοντολογικό χαρακτήρα επί των πλείστων. Δεν υπάρχει καμία διαμάχη με μέλος της συντονιστικής ομάδας αφού υπάρχουν πολύ καλές σχέσεις μεταξύ μας. Με τους περισσότερους ούτως ή άλλως υπάρχουν φιλικοί δεσμοί, "προσωπικού" χαρακτήρα. Συνεχίζω να συμμετέχω λοιπόν στο φόρουμ ως μέλος και να βοηθώ όπως μπορώ με τη συμμετοχή μου αυτή.

Το aquazone είναι ένας χώρος που μου επέτρεψε να μοιραστώ το ενδιαφέρον μου για το κόσμο των ενυδρείων και να γνωρίσω ανθρώπους με την ίδια τρέλα. Ανθρώπους που έχουν τη διάθεση να σταθούν δίπλα σου σε μια δύσκολη ενυδρειακή στιγμή, που θα αστειευτείς μαζί τους και θα περάσεις μερικές ώρες πολύτιμης χαλάρωσης και κάποιους απ' αυτούς μάλιστα θα τολμήσεις να τους λογίσεις φίλους. Αυτό είναι για μένα η ψυχή και η ταυτότητα του Aquazone. Όλοι εμείς που συγκροτούμε αυτή την όμορφη παρέα. Στο χέρι μας είναι να γινόμαστε καλύτεροι και πιο ευαίσθητοι σε όσα αφορούν το κόσμο των ενυδρείων και μαζί με μας και η κοινότητά μας. Προχωράμε...

  • Like 8
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...