Jump to content

Red Monk


stratos

Recommended Posts

Υπαρχει περιπτωση ο συγκεκριμενος Δισκος μεγαλονωντας να εξελιχθει σε San Merah η Red Monk.Ο Ασιατης απο οπου τον αγορασα αυτο ισχηριστηκε.Εγω δεν το πιστεψα και τον αγορασα γιατι μου αρεσε η φορμα,και τα χρωματα του.

post-736-1178554452_thumb.jpg

post-736-1178554475_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περιπτωση ο συγκεκριμενος Δισκος μεγαλονωντας να εξελιχθει σε San Merah η Red Monk.Ο Ασιατης απο οπου τον αγορασα αυτο ισχηριστηκε.Εγω δεν το πιστεψα και τον αγορασα γιατι μου αρεσε η φορμα,και τα χρωματα του.

Η δευτερη φοτο ειναι λαθος αυτη ειναι η σωστη

post-736-1178555623_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως Στρατο τα πραγματα ειναι λιγο περιεργα οσον αφορα στην ονοματολογια των ψαριων.Ο καθε εκτροφεας τα λεει οπως γουσταρει,οποτε δεν μπορουμε σε καμια περιπτωση να μιλαμε με σιγουρια.Αν μιλαγαμε για αγριους δισκους τα πραγματα θα ηταν αλλιως...............

Απο εκει και περα χαλαρωσε και απολαυσε τα ψαρακια σου και ας ειναι και Sah Mitsos ή Red Kostas :)

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως Στρατο τα πραγματα ειναι λιγο περιεργα οσον αφορα στην ονοματολογια των ψαριων.Ο καθε εκτροφεας τα λεει οπως γουσταρει,οποτε δεν μπορουμε σε καμια περιπτωση να μιλαμε με σιγουρια.Αν μιλαγαμε για αγριους δισκους τα πραγματα θα ηταν αλλιως...............

Απο εκει και περα χαλαρωσε και απολαυσε τα ψαρακια σου και ας ειναι και Sah Mitsos ή Red Kostas

:);):angry2:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...