Jump to content

Δωρεάν Λογισμικό για Φυτά Γλυκού Νερού.


Recommended Posts

Κι εμένα το ίδιο! :)

και εμενα. καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δίκιο. Μπήκα και εγώ στην ιστοσελίδα και μου έβγαλε το ίδιο μήνυμα. Την τελευταία φορά που είχα μπει είχαν γίνει πάνω από 120 download. Ή ο Server έχει πρόβλημα ή για κάποιο λόγο έχει διαγραφεί το αρχείο (παρόλο που δεν έχει λήξει η προθεσμία που παρέχεται).

Μια λύση είναι αν ενδιαφέρετε το AquaZone να το κρεμάσει στον χώρο των downloads. Εγώ είμαι διατεθειμένος να το προσφέρω.

Σε περίπου ένα μήνα από τώρα θα ξεκινήσω μια αναβάθμιση του προγράμματος και παράλληλα εμπλουτισμό και διόρθωση της βάσης δεδομένων. Αυτό οφείλεται στα θετικά σας σχόλια και στις προτάσεις σας. Χαίρομαι που είναι χρήσιμο και αυτό μου δίνει την δύναμη να το εξελίξω.

Link to comment
Share on other sites

:wootwoot: Μπήκα και εγώ και μου έβγαλε το ίδιο μήνυμα. :angry2:

:D Και η ιδέα σου για αναβάθμιση του προγράμματος ,και για τον χώρο των downloads τιν βρίσκω πολύ καλή :)

:hysterical: Εμένα με ενδιαφέρει , και νομίζω ότι θα ενδιαφέρει και άλλους εκτός από εμένα ;)

Link to comment
Share on other sites

Μια λύση είναι αν ενδιαφέρετε το AquaZone να το κρεμάσει στον χώρο των downloads. Εγώ είμαι διατεθειμένος να το προσφέρω.

Σε περίπου ένα μήνα από τώρα θα ξεκινήσω μια αναβάθμιση του προγράμματος και παράλληλα εμπλουτισμό και διόρθωση της βάσης δεδομένων. Αυτό οφείλεται στα θετικά σας σχόλια και στις προτάσεις σας. Χαίρομαι που είναι χρήσιμο και αυτό μου δίνει την δύναμη να το εξελίξω.

Εγώ θα έλεγα ότι θα πρέπει να μπει ασυζήτητη στην κατηγορία Downloads όπως και ότι άλλο utilities μπορεί να βοηθά

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν το ανεβάζετε προσωρινά εδώ; http://www.rapidshare.com/

Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν Λογισμικό για Φυτά Γλυκού Νερού.

Το λογισμικό AquaPlants v 1.0.1 δημιουργήθηκε και με σκοπό να βοηθήσει τους φίλους των ενυδρείων στην υλοποίηση ενός όμορφου, υγιούς φυτεμένου ενυδρείου. Το λογισμικό περιλαμβάνει περίπου 300 προφίλ υδρόβιων φυτών και πάνω από 600 φωτογραφίες. Επίσης παρέχει και βοηθήματα όπως : υπολογισμός λίτρων ενυδρείου και χρήσιμες μετατροπές μονάδων.

Το λογισμικό διανέμεται δωρεάν και μπορεί κάποιος να το κατεβάσει από την διεύθυνση:

http://arisedu.files-upload.com/214894/AquaPlants1.zip.html

Παρατίθενται μερικές οθόνες του λογισμικού.

post-372-1178692209_thumb.jpg

FILE IS NOT FOUND GRAFEI.....

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς αυτό το διάστημα έχω αυξημένες επαγγελματικές υποχρεώσεις και δεν μπορώ να ασχοληθώ με το λογισμικό. Θα παρακαλούσα να κάνετε υπομονή να βγει η νέα έκδοση που θα είναι αναβαθμισμένη σε δυνατότητες και εμπλουτισμένη η βάση δεδομένων και η οποία θα δοθεί στο AquaZone να κρεμαστεί στα Downloads. Ελπίζω να γίνει αποδεκτή η προσφορά από το AquaZone ώστε το λογισμικό να βρίσκεται μόνιμα προσβάσημο από οποιονδήποτε στο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Παιδιά θέλω βοήθεια το link μου το βγάζει ανενεργό και δεν μπορώ να το κατεβάσω .

Καταλαβαίνει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει ;

ούτε και εγώ δεν μπορώ να το κατεβάσω , ούτε κάνα μετρητή βγάζει!!! :thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Οντως θα ηταν πολυ μα παααααρα πολυ χρησιμο αν ξανα "ζωντανευε" το Link ..

plzzzzzzzzzzzzzz :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου λέει σφάλμα όταν πατάω στο link!

Τι λέτε να φταίει?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...