Jump to content

API NO2 TEST


Recommended Posts

η μικρή μου κόρη εχθές βρήκε εκτεθειμένο το χρωματικό πινακάκι του συγκεκριμενου test και το ζωγράφισε με μαρκαδόρους σε σημειο που να μη φαινεται πια τίποτα. Αν και προσπάθησα να το καθαρισω , τα χρωματα ειναι πια αλλοιωμένα.

Μηπως κανεις που έχει το ίδιο test θα μπορουσε να φωτογραφίσει ή να σκαναρει το πινακακι και να μου το στειλει .

Ε ρε να δω τι άλλο θα ζητήσω απο αυτο το forum :)

Τωρα σκέφτηκα ότι το συγκεριμένο post δε θα επρεπε μάλλον να ειναι εδω αλλά στο aquazone cafe(ίσως?). Ζητώ συγνώμη για το λάθος.

Έγινε επεξεργασία - dyiannis
Link to comment
Share on other sites

Εχω τις αμφιβολιες μου για το αν το τελικο αποτελεσμα θα ειναι ιδιο με το αρχικο πινακακι :)

Link to comment
Share on other sites

Εχω τις αμφιβολιες μου για το αν το τελικο αποτελεσμα θα ειναι ιδιο με το αρχικο πινακακι :)

Και εγώ , αλλά απο το να πετάξω καινούριο test προτιμώ να το δοκιμάσω.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν το πετάς! Προσπάθησε να το πουλήσεις με αγγελία (φθηνότερα βέβαια :) ) σε κάποιον που έχει το ίδιο και του τελειώνει (άρα έχει τη δική του κλίμακα και δεν τον πειράζει η απώλειά της) ή αγόρασε και ένα καινούριο, το οποίο δεν θα το ανοίξεις (άρα δεν θα χαλάσει) και χρησιμοποίησε μόνο την κλίμακα μέχρι να τελειώσει το παλιό. ;)

Link to comment
Share on other sites

......ή αγόρασε και ένα καινούριο, το οποίο δεν θα το ανοίξεις (άρα δεν θα χαλάσει) και χρησιμοποίησε μόνο την κλίμακα μέχρι να τελειώσει το παλιό. :)

Αυτό θα κάνω . Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...