Jump to content

Προβληματακι


Recommended Posts

πριν 6 ώρες, το μέλος SOTIRIS έγραψε:

Τα τιγράκια θα τα έβγαζα άμεσα. Μαζί με τα αγγελόψαρα θα προτιμούσα μεγαλύτερο είδος  tetra από cardinals. Βέβαια τώρα που τα αγγελοψαρα είναι μικρά ίσως συμβιώσουν αλλά δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι είναι κιχλίδες.:)

 

Άλλο είδος οπως????Υπάρχει περίπτωση τώρα που είναι μικρά τα αγγελοψαρα να τα παν καλά με τους καρδινάλιους και μετά να γίνει πάρτι μεσα???

Link to comment
Share on other sites

Κάποια πρέπει να βγάλω δν γίνεται αλλιως,από φυτά στ καινούργιο εχω εύκολα μόνο...Αν ήταν χρήσιμο μπορώ να τα γράψω κιολας...

Link to comment
Share on other sites

πριν 43 λεπτά, το μέλος farming again and again έγραψε:

Άλλο είδος οπως????Υπάρχει περίπτωση τώρα που είναι μικρά τα αγγελοψαρα να τα παν καλά με τους καρδινάλιους και μετά να γίνει πάρτι μεσα???

Κάνε μια αναζήτηση στα προφίλ των ψαριών για serpae tetra.

Κάποιες φορές συμβαίνει αυτό που περιγράφεις.:)

Link to comment
Share on other sites

πριν 15 ώρες, το μέλος SOTIRIS έγραψε:

Κάνε μια αναζήτηση στα προφίλ των ψαριών για serpae tetra.

Κάποιες φορές συμβαίνει αυτό που περιγράφεις.:)

Βρήκα στέγη και για τα αγγελοψαρα αν και μ αρέσουν πολύ και είναι μικρά ακόμα και θα μπορούσα να τα κρατήσω θέλω να πάνε κάπου που μπορούν να ζουν όπως τους αρμοζει...Οπτ έχουμε κ λεμε,επειδή ψάχνω  ψάχνω  άκρη δ  βρισκω...Στ 200αρι μένουν τα τιγρακια τα κορυ και το γκοστφις(αυτό δν φεύγει είναι αγαπη)και στ 100αρι πάνε οι καρδιναλιοι...Θα αυξήσω των πληθυσμό των τιγρακιων και θέλω να μ προτινετε ακόμα 1-2 είδη να βάλω γτ μ φαίνονται περιεργα ψάρια και μν αγοράσω ότι να ναι...είδα το προφίλ τους και δν μπορώ να καταληξω,επίσης θέλω και κάποιον ιδανικό συγκάτοικο για τους καρδινάλιους,θα έβαζα κορυ αλλά είναι χαλίκι ο βυθός κ δν το ρισκαρω...γαριδες???μπορω???έχω α/ο οπτ μπορώ να παίξω στ ph όπως θελω για να είνα ιδανικές συνθήκες για ολους...ευχαριστωωωω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...Ερώτηση γρήγορη...Αν σε diy drop checker αντί για diy διάλυμα βάλουμε υγρό τεστ co2 είναι το ίδιο πραγμα??Ευχαριστω???

Link to comment
Share on other sites

Αν το diy σου λειτουργούσε μια χαρά με το diy υγρό θα λειτουργεί και με το αγοραστό διάλυμα.

Link to comment
Share on other sites

Τα δώσαμε τα αγγελοψαρα και τα bala.....Έχω μείνει με τιγρακια και κορυ στ μεγάλο και καρδινάλιους στο 100αρι....Δώστε μου ιδέες για συγκατοικους....τα βλέπω άδεια και θέλω να βουτήσω εγώ μεσα....

Link to comment
Share on other sites

On 31/3/2019 at 8:59 ΜΜ, το μέλος farming again and again έγραψε:

Τα δώσαμε τα αγγελοψαρα και τα bala.....Έχω μείνει με τιγρακια και κορυ στ μεγάλο και καρδινάλιους στο 100αρι....Δώστε μου ιδέες για συγκατοικους....τα βλέπω άδεια και θέλω να βουτήσω εγώ μεσα....

Πόσα cardinal εχεις τωρα στα 100λ;

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος natateo έγραψε:

Πόσα cardinal εχεις τωρα στα 100λ;

 

8....και δύο σαλιγκαρακια 

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος farming again and again έγραψε:

8....και δύο σαλιγκαρακια 

Μπορεις να βαλεις ακομα 5-6 (7) και τελος. Σε 100 λ  θα εβαζα μεχρι 15, οχι παραπανω.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...