Jump to content

Νέα συνεργασία με Γενική Ταχυδρομική. Δωρεάν Μεταφορικά για όλη την Ελλάδα με παραγγελίες άνω των 40€!


Recommended Posts

Αγαπητοί συγχομπίστες

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι πλέον μπορείτε να επιλέγετε με ποια εταιρία courier θέλετε να αποσταλεί η παραγγελία σας (Speedex ή Γενική Ταχυδρομική).

Φυσικά ισχύει πάντα η προσφορά που έχουμε για Δωρεάν μεταφορικά με παραγγελίες άνω των 40€ και

Α) για βάρος έως 10 κιλά (για αποστολή προϊόντων με SPEEDEX) ΔΩΡΕΑΝ

Β) για βάρος έως 5 κιλά (για αποστολή προϊόντων με Γενική Ταχυδρομική) ΔΩΡΕΑΝ

και στις δύο παραπάνω περιπτώσεις δεν επιβαρύνετε ο πελάτης με τα έξοδα μεταφοράς όταν η παραγγελία υπερβαίνει τα 40€

 

Οι χρεώσεις  για παραγγελίες αξίας κάτω των 40€ αναλυτικά διαμορφώνονται ως εξής:

Για αποστολή προϊόντων με Speedex courier   

0kgr - 2kgr    4,00€

2kgr – 5gr     5,00€

5kgr – 10kgr 8,00€

 

Για αποστολή προϊόντων με Γενική Ταχυδρομική            

0kgr - 2kgr 5,00€

Και για κάθε επιπλέον κιλό θα επιβαρύνεστε 1,00€

 

Για οτιδήποτε άλλο χρειαστείτε είμαστε στη διάθεσή σας και μπορείτε να επικοινωνήσετε

μαζί μας και τηλεφωνικά

Ώρες Λειτουργίας           Δευτέρα-Παρασκευή: 9.00πμ-21.00μμ

Σάββατο :                      9.00πμ-19.00μμ

                                 

Με Εκτίμηση

Γιώργος Μυσιρλής

www.misirlis-aquarium.gr

2816007280, 6944778043

logo γενικη ταχυδρομικη-vert.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή την παραπάνω δημοσίευση θα ήθελα αρχικά να συγχαρώ το κατάστημα για την επέκταση των προσφερόμενων υπηρεσίών και τη νέα του συνεργασία με ακόμη μία εταιρεία ταχυμεταφορών και να ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ θερμά γιατί μετά από επικοινωνία μαζί τους (με δική τους πρωτοβουλία) ύστερα από πρόβλημα που αντιμετώπισα σε προηγούμενη παραγγελία μου με καθυστερημένη παράδοση φυτών, πρότειναν μόνοι τους να γίνει αποστολή με άλλη εταιρεία στο μέλλον. Η ευθύνη ήταν ξεκάθαρα του υποκαταστήματος της Speedex στην περιοχή μου αφού το δέμα είχε σημείωση με την ημερομηνία παράδοσης η οποία αγνοήθηκε. Έτσι, το κατάστημα προσφέρθηκε χωρίς δική μου επιβάρυνση σε επόμενη παραγγελία να αποστείλει με άλλη εταιρεία τα προϊόντα που θα επέλεγα, όπως και έγινε.

Πέρα από τις καλύτερες τιμές ο κος Μυσιρλής έχει και την καλύτερη εξυπηρέτηση, ένα άρτια οργανωμένο ηλεκτρονικό κατάστημα με τεράστια διαθεσιμότητα και προσωπικά δεν πρόκειται να τον αλλάξω γιατί απλά είναι ο καλύτερος στο χώρο κατά τη γνώμη μου.

Τα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ μου και ευχαριστώ και δημοσίως, εύγε!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τεραστια ποικιλια φυτων για ενυδρειο! Πολυ καλη εξυπηρετηση! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...