Jump to content

Ανοιξιάτικη προσφορά στο aquariumshop.gr!!!


AquariumShop

Recommended Posts

spring_offer-2019_zpsi7cyawcl.jpg

 

 

Ωράριο λειτουργίας καταστήματος:
Δευτέρα - Παρασκευή : 10:00 πμ – 20:00 μμ / Σάββατο :10:00 πμ – 18:00 μμ
 

Aquariumshop.gr  Φ. Λίτσα 36 & Χαϊμαντά Τ.Κ. 15233 Χαλάνδρι e-mail: info@aquariumshop.gr phone: +30 210 6894454 FAX: +2106894454 web: www.aquariumshop.gr

  • Like 4
  • love 1
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μας πείτε τι ποσοστό των προϊόντων είναι διαθέσιμο στο κατάστημα γιατί για ακόμη μία φορά ό,τι και να ψάξω είναι "κατόπιν παραγγελίας";

Αν διακρίνω καλά τα γραμματάκια του banner στα δεξιά γράφει για τα διαθέσιμα προϊόντα, αλλά διαθέσιμα δεν υπάρχουν σχεδόν καθόλου όπως και στην "προσφορά" του black Friday και όπως πάντα σχεδόν. Ειλικρινά απορώ κάθε φορά εάν κάνω κάτι λάθος εγώ στην αναζήτηση.

 

Υ.Γ.: Αν το σχόλιό μου είναι παράλογο ή κάποιο άλλο μέλος διαφωνεί ας μου πει και ας αποσυρθεί από τη διαχείριση αν θεωρεί "κακόβουλο".

Έγινε επεξεργασία - ataktoulis
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Είναι για όλα τα προϊόντα ή μόνο για τα διαθέσιμα? 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος doctor20 έγραψε:

Είναι για όλα τα προϊόντα ή μόνο για τα διαθέσιμα? 

 

"Η προσφορά ισχύει για live stock, εξοπλισμό και αναλώσιμα που βρίσκονται ήδη στο κατάστημα..."

 

Ασχολίαστο(!) 

Έγινε επεξεργασία - ataktoulis
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος ataktoulis έγραψε:

Μπορείτε να μας πείτε τι ποσοστό των προϊόντων είναι διαθέσιμο στο κατάστημα γιατί για ακόμη μία φορά ό,τι και να ψάξω είναι "κατόπιν παραγγελίας";

Αν διακρίνω καλά τα γραμματάκια του banner στα δεξιά γράφει για τα διαθέσιμα προϊόντα, αλλά διαθέσιμα δεν υπάρχουν σχεδόν καθόλου όπως και στην "προσφορά" του black Friday και όπως πάντα σχεδόν. Ειλικρινά απορώ κάθε φορά εάν κάνω κάτι λάθος εγώ στην αναζήτηση.

 

Υ.Γ.: Αν το σχόλιό μου είναι παράλογο ή κάποιο άλλο μέλος διαφωνεί ας μου πει και ας αποσυρθεί από τη διαχείριση αν θεωρεί "κακόβουλο".

Κοίταξα 15 προϊόντα που με ενδιεφεραν και τα 14 ήταν κατόπιν παραγγελίας....

Δεν είσαι ο μόνος δυσαρεστημένος..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

η προσφορά ισχύει για τα διαθέσιμα προιόντα και live stock. Όσο αφορά το stock μας, έχουμε αρκετό σε απόθεμα. Βεβαίως δεν μπορούμε να ξέρουμε τι ψάχνει ο κάθε πελάτης. Είναι λίγο απόλυτο αυτό που λέτε, γιατί πολύ πελάτες έχουν ήδη ψωνίσει και έχουν βρει αρκετά πράγματα από το κατάστημά μας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει νόημα να το συνεχίσουμε και είναι τιμή σας που απαντήσατε έστω και με αυτή την αιτιολογία. Πάντως προϊόντα διαθέσιμα υπάρχουν ελάχιστα και το γνωρίζετε καλύτερα από εμάς. Προφανώς και κάποιοι θα βρουν το 10-15% που υπάρχει διαθέσιμο (τυχαίο ποσοστό λέω αν και δε νομίζω να είναι μεγαλύτερο).

Προσωπικά ελπίζω στο μέλλον να γίνετε καλύτεροι γιατί σίγουρα είστε από τα αξιόλογα καταστήματα. Οψόμεθα..

Έγινε επεξεργασία - ataktoulis
Link to comment
Share on other sites

On 7/4/2019 at 8:29 ΜΜ, το μέλος ataktoulis έγραψε:

Δεν έχει νόημα να το συνεχίσουμε και είναι τιμή σας που απαντήσατε έστω και με αυτή την αιτιολογία. Πάντως προϊόντα διαθέσιμα υπάρχουν ελάχιστα και το γνωρίζετε καλύτερα από εμάς. Προφανώς και κάποιοι θα βρουν το 10-15% που υπάρχει διαθέσιμο (τυχαίο ποσοστό λέω αν και δε νομίζω να είναι μεγαλύτερο).

Προσωπικά ελπίζω στο μέλλον να γίνετε καλύτεροι γιατί σίγουρα είστε από τα αξιόλογα καταστήματα. Οψόμεθα..

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και τα σχόλια σας , και ευελπιστούμε κάποια στιγμή να ανταποκριθούμε και στις δικές σας προσδοκίες.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...