Jump to content

προοδος...


tsiro

Recommended Posts

το ενυδρειο μου τον πρωτο μηνα(χωρις aquazone)και τωρα μετα απο 10 μηνες...ευχαριστω aquazone :hysterical:post-1988-1179683903_thumb.jpgpost-1988-1179683970_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

θα σου πρωτεινα να βγαλεις το κερατοφυλο γτ αναπτυσεται πολυ γρηγορα και μπορεις να το αντικαταστησεις με καποιο αλλο ωραιο στεμ πλαντ

και μπορεις να βαλεις ολα τα φυτα στο κεντρο κανοντας ενα τοξο σαν αυτο ) αλλα στο καθετο

πολυ καλη προσπαθεια και υγειεστατα φυτα

Link to comment
Share on other sites

το ενυδρειο μου τον πρωτο μηνα(χωρις aquazone)και τωρα μετα απο 10 μηνες...ευχαριστω aquazone :hysterical:post-1988-1179683903_thumb.jpgpost-1988-1179683970_thumb.jpg

Καταπληκτική μεταμόρφωση!!!Σού αξίζει ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ!!! :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα βαδιζεις στον σωστο δρομο.Συνεχισε την προσπαθεια :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παιδια ευχαριστω για τα σχολια σας!αυτο το post εγινε για να δειξω πως εμεις που ξεκιναμε τωρα αυτο το φανταστικο hobby με λιγο διαβασμα και πολυ μερακι και ακολουθωντας τις συμβουλες των εμπειροτερων μπορουμε να καταφερουμε κατι καλο.εδω θελω να επισημανω την χρησιμοτητα αυτο του forum αλλα και αλλων και ποσο σημαντικη ειναι η δυνατοτητα που σου δινει το διαδυκτιο για να αντλεις αφιλοκερδος πολυτιμες πληροφοριες και το λεω αυτο γιατι ειμαι απογοητευμενος απο πολλους "επαγγελματιες" του κλαδου που βαζουν πανω απο ολα το προσωρινο κερδος.προσφατα σε pet shop ο καταστηματαρχης πουλησε μπροστα μου μια σαλατα ψαριων σε 54λτ (χρυσοψαρα,cory,gappies,neon) γυρω στα εικοσι σε αριθμο και οταν του ειπα καλα τι του εδωσες μου απαντησε οτι παραγγειλε 500 ευρω ψαρια και πρεπει να τα πουλησει :thumbdown: φανταζεστε την τυχη των ψαριων αυτων σε λιγο καιρο...

συγνωμη για το μεγαλο post και παλι ευχαριστω για τις πολυτιμες συμβουλες ολων εδω μεσα!

Link to comment
Share on other sites

το ενυδρειο μου τον πρωτο μηνα(χωρις aquazone)και τωρα μετα απο 10 μηνες...ευχαριστω aquazone :thumbdown:

Μπράβο σου!

Και να ξέρεις ότι δεν το έκανε το Aquazone αυτό, αλλά ΕΣΥ..! ;)

Υ.Σ.: Αυτή η ιστορία πια με τα μαγαζιά... έχουν θυσιαστεί πολλές ζωές... :)

Αλλά μιλάμε για ΠΟΛΛΕΣ ΖΩΕΣ.!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

:)

το ενυδρειο μου τον πρωτο μηνα(χωρις aquazone)και τωρα μετα απο 10 μηνες...ευχαριστω aquazone :bowdown:post-1988-1179683903_thumb.jpgpost-1988-1179683970_thumb.jpg

:)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...