Jump to content

Μαζικός θάνατος Red cherry


Recommended Posts

23 minutes ago, Husky_Jim said:

Αλλαγή νερού+Άνθρακα για να είσαι εντάξει και μακριά τα χέρια από το ενυδρείο, ή με γάντι την επόμενη φορά!

Έχω ένα σακουλάκι με άνθρακα που είχε το φίλτρο όταν το αγόρασα, το χρησιμοποίησα για περίπου 1 μήνα, μπορώ να το βάλω η θέλει καινούργιο? Το έχω πολύ καιρό σχεδόν 1.5 χρόνια, δεν έχω άλλο. 

Έγινε επεξεργασία - Κατριν
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος Κατριν έγραψε:

Έχω ένα σακουλάκι με άνθρακα που είχε το φίλτρο όταν το αγόρασα, το χρησιμοποίησα για περίπου 1 μήνα, μπορώ να το βάλω η θέλει καινούργιο? Το έχω πολύ καιρό σχεδόν 1.5 χρόνια, δεν έχω άλλο. 

Καινουργιο θελει.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Κατριν said:

Εεεεεε σοβαρά το είπα :whistling:

Σοβαρά δεν σου απαντήσαμε!! Χάχαχα είναι φτηνός ο άνθρακας δεν χρειάζεται πατέντα 

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Δημήτρης Tρεχαγυρευόπουλος said:

Σοβαρά δεν σου απαντήσαμε!! Χάχαχα είναι φτηνός ο άνθρακας δεν χρειάζεται πατέντα 

Δεν είναι οικονομικό το θέμα, το πετσοπ εδώ δεν είναι καθόλου καλά εξοπλισμένο, σαν λύση έκτακτης ανάγκης το είπα, και εν τέλει μπορεί να μην έχει την ίδια απόδοση αλλά ψημένο ξύλο είναι κάτι θα δεσμεύσει 

Link to comment
Share on other sites

πριν 49 λεπτά, το μέλος Κατριν έγραψε:

Δεν είναι οικονομικό το θέμα, το πετσοπ εδώ δεν είναι καθόλου καλά εξοπλισμένο, σαν λύση έκτακτης ανάγκης το είπα, και εν τέλει μπορεί να μην έχει την ίδια απόδοση αλλά ψημένο ξύλο είναι κάτι θα δεσμεύσει 

 

To κάρβουνο απο το τζάκι μπορεί να έχει βλαβερές ουσίες (τέφρα, διάφορα χημικά, κτλ) και να έχεις πάλι τα ίδια

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παράγγειλε δύο βασικά πράγματα να υπάρχουν σπίτι γιατί ποτέ δεν ξέρεις... Και ένα φτηνό δεύτερο θερμοστάτη γνώμη μου 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Δημήτρης Tρεχαγυρευόπουλος said:

Παράγγειλε δύο βασικά πράγματα να υπάρχουν σπίτι γιατί ποτέ δεν ξέρεις... Και ένα φτηνό δεύτερο θερμοστάτη γνώμη μου 

Δεν θα χρειαστεί έρχεται το καινούριο :wootwoot:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...