Jump to content

Recommended Posts

φίλοι μου γειά σας,

σήμερα παρατήρησα ότι ο ένας από τους τρείς δίσκους δεν ελέγχει τις κινήσεις του , απομονώνεται , και στην δεξίά μόνο πλευρά του κάτω απο το θωρακικό πτερύγιο έχει πολύ σκούρο δέρμα σαν να πλαταίνει μία από τις κάθετες ρίγες του ,αναπνέει κανονικά και δεν έχει άλλα σημάδια ασθένειας . Τα συμπτώματα αυτά δεν αναφέρονται στις διάφορες ιστοσελίδες γιά ασθένειες .Τι μπορεί να είναι και τι πρέπει να κάνω ?

Link to comment
Share on other sites

φίλοι μου γειά σας,

σήμερα παρατήρησα ότι ο ένας από τους τρείς δίσκους δεν ελέγχει τις κινήσεις του , απομονώνεται , και στην δεξίά μόνο πλευρά του κάτω απο το θωρακικό πτερύγιο έχει πολύ σκούρο δέρμα σαν να πλαταίνει μία από τις κάθετες ρίγες του ,αναπνέει κανονικά και δεν έχει άλλα σημάδια ασθένειας . Τα συμπτώματα αυτά δεν αναφέρονται στις διάφορες ιστοσελίδες γιά ασθένειες .Τι μπορεί να είναι και τι πρέπει να κάνω ?

Για δες λίγο ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Για δες λίγο ΕΔΩ

το έχω ψάξει το site και τα συμπτώματα του δίσκου δεν μοιάζουν με αυτά

Link to comment
Share on other sites

Αφου απο την εξωτερικη του εμφανισει, δεν δειχνει να εχει κατι.Τοτε σιγουρα πασχει απο καποια εσωτερικη ασθενεια ,ενδοπαρασειτα η οτιδηποτε αλλο.Αρα θα πρεπει να κινηθεις προς αυτη την κατευθινση.Φαρμακα δεν μπορω να σου προτεινω μιας και στην Ελ. χρησιμοποιηται αλλων εταιριων.

Φιλικα Στρατος

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...