Jump to content

AQUAZONE & FACEBOOK


marinos

Recommended Posts

΅Μετά από συζητήσεις με μέλη του forum έχω διαπιστώσει ότι πολλοί και πολλές αγνοείτε ακόμα και την ύπαρξη της σελίδας στο FB .

Παρακάτω είναι ο σύνδεσμος για την σελίδα https://www.facebook.com/groups/aquazone  και θα παρακαλέσω τους διαχειριστές @rastaman& @SOTIRISνα γίνει ανακοίνωση παρόμοια με την δημοσκόπηση της Αφρικής και τα  on line meeting για αυτό

Η συμμετοχή όλων σας θεωρείται χρήσιμη και αναγκαία . 

Θα γίνει και το αντίθετο κάλεσμα έτσι ώστε όσα μέλη είναι ενεργά στο forum να είναι και στο facebook και το αντίθετο.

Link to comment
Share on other sites

πριν 12 ώρες, το μέλος marinos έγραψε:

΅

Θα γίνει και το αντίθετο κάλεσμα έτσι ώστε όσα μέλη είναι ενεργά στο forum να είναι και στο facebook και το αντίθετο.

Για το αντιθετο εχω καποιους ενδοιασμους αρκει να μην μας φερουν και την ''νοοτροποια'' του FB

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Κανένας ενδοιασμός , τους θέλουμε όλους με τα θετικά και αρνητικά τους . 

Η  μεγάλη συμμετοχή είναι απαραίτητη και για το foroum και για την σελίδα στο FB.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημέρα σας . 

Ένα up θα το κάνω για αυτούς που ακόμα δεν είναι μέλη της ομάδας  ( και απουσίες βλέπω πολλές ).

 

«Μετά από συζητήσεις με μέλη του forum έχω διαπιστώσει ότι πολλοί και πολλές αγνοείτε ακόμα και την ύπαρξη της σελίδας στο FB .

Παρακάτω είναι ο σύνδεσμος για την σελίδα https://www.facebook.com/groups/aquazone  και θα παρακαλέσω τους διαχειριστές @rastaman& @SOTIRISνα γίνει ανακοίνωση παρόμοια με την δημοσκόπηση της Αφρικής και τα  on line meeting για αυτό

Η συμμετοχή όλων σας θεωρείται χρήσιμη και αναγκαία . 

Θα γίνει και το αντίθετο κάλεσμα έτσι ώστε όσα μέλη είναι ενεργά στο forum να είναι και στο facebook και το αντίθετο. »

Link to comment
Share on other sites

Καλά ντε το κάναμε.. ουφ.! [emoji16]

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος marinos έγραψε:

Καλημέρα σας . 

Ένα up θα το κάνω για αυτούς που ακόμα δεν είναι μέλη της ομάδας  ( και απουσίες βλέπω πολλές ).

 

«Μετά από συζητήσεις με μέλη του forum έχω διαπιστώσει ότι πολλοί και πολλές αγνοείτε ακόμα και την ύπαρξη της σελίδας στο FB .

Παρακάτω είναι ο σύνδεσμος για την σελίδα https://www.facebook.com/groups/aquazone  και θα παρακαλέσω τους διαχειριστές @rastaman& @SOTIRISνα γίνει ανακοίνωση παρόμοια με την δημοσκόπηση της Αφρικής και τα  on line meeting για αυτό

Η συμμετοχή όλων σας θεωρείται χρήσιμη και αναγκαία . 

Θα γίνει και το αντίθετο κάλεσμα έτσι ώστε όσα μέλη είναι ενεργά στο forum να είναι και στο facebook και το αντίθετο. »

και το θεωρείς κακό αυτό;;;;;

εγώ περιμένω πως και πως να κλίσει το fb ?

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος makis206 έγραψε:

Καλά ντε το κάναμε.. ουφ.! emoji16.png

Είσαι κύριε Σταθάκη μια από τις απουσίες καθώς εθεάθης σε πυκνοφυτεμένη ομάδα ...:hysterical:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος Χρήστος έγραψε:

και το θεωρείς κακό αυτό;;;;;

εγώ περιμένω πως και πως να κλίσει το fb ?

@Χρήστος όλα έχουν την χρήση τους .

Και το forum και η σελίδα στο fb και η σελίδα τον αγγελιών εδώ και στο fb και η καινούργια σελίδα με τα Thank you next, τα ενυδρειακά.

Για να σου δώσω να καταλάβεις αυτή την στιγμή κάποιοι διαβάζουν το προφίλ (που ανέβασα πριν από λίγο )του πυράχνας στο FB και δεν θα το κάνανε πότε γιατί δεν γουστάρουνε τα forum γενικότερα  .

Στα συν του FB είναι ότι ικανοποιεί όσους ζητούν την αμεσότητα και την δημοφιλία που τους προσφέρεται εκεί.

Στον αντίποδα στο fb ότι γράφεται μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα χάνεται (είναι η πληροφορία της στιγμής ) .

Στο Forum η πληροφορία συνήθως είναι ποιο τεκμηριωμένη και λειτουργεί περισσότερο σαν βιβλιοθήκη μιας και τίποτα δεν χάνεται .

Βέβαια δεν υπάρχει η ανάλογη αμεσότητα ούτε  και το ανάλαφρο που επικρατεί στο FB.

Και εν κατακλείδι όσο περισσότεροι μαζευόμαστε σε όλα τα στέκια του aquazone τόσο το καλύτερο .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καρφωθήκαμε..[emoji28]

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...