Jump to content

Ενυδρείο μονομάχου, 40L


Χριστινα.

Recommended Posts

Τα τεστ είναι τα υγρά της API, δεν έχουν λήξει και είναι όλο το κιτ που κοστίζει 50 ευρώ, Ε παιδιά τι πειράζει να είναι 5-10; Ποσο πιο πολύ να πάει; 

Link to comment
Share on other sites

:)Εγώ έχω να πω συγχαρητήρια και στον @marinos που σε βοήθησε και σε εσένα που τον άκουσες. Το αποτέλεσμα σας δικαίωσε!

  • love 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος Χριστινα. έγραψε:

Τα τεστ είναι τα υγρά της API, δεν έχουν λήξει και είναι όλο το κιτ που κοστίζει 50 ευρώ, Ε παιδιά τι πειράζει να είναι 5-10; Ποσο πιο πολύ να πάει; 

Χριστινα, μαλλον εκανες αλλαγες νερου και επεσαν τα νιτρικα.

P.S. μιση ωρα εψαχνα πληροφοριες για Ebi Aqua Della Aquarium soil.... Τελικα δεν βρηκα καμια. Ουτε το τι περιεχει, ουτε οδηγιες (εκτος , που πρεπει να ξεπλυνεται με χλιαρο νερο)... Τι soil ειναι αυτο... :wacko:

Πρωτη φορα ακουω, πως υπαρχει soil, που θελει ξεπλυμα!

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος natateo έγραψε:

Χριστινα, μαλλον εκανες αλλαγες νερου και επεσαν τα νιτρικα.

P.S. μιση ωρα εψαχνα πληροφοριες για Ebi Aqua Della Aquarium soil.... Τελικα δεν βρηκα καμια. Ουτε το τι περιεχει, ουτε οδηγιες (εκτος , που πρεπει να ξεπλυνεται με χλιαρο νερο)... Τι soil ειναι αυτο... :wacko:

Πρωτη φορα ακουω, πως υπαρχει soil, που θελει ξεπλυμα!

Μια αλλαγή έκανα 30% και καθάρισα τα τζάμια, αυτό είχε στο πετ που μου άρεσε και αυτό πήρα. Τώρα τι μπορώ να κάνω πέρα από την αγορά του προϊόντος που μόλις έκανα αλλά αμφιβάλλω αν θα έρθει σε λιγότερο από μια εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος Χριστινα. έγραψε:

Μια αλλαγή έκανα 30% και καθάρισα τα τζάμια, αυτό είχε στο πετ που μου άρεσε και αυτό πήρα. Τώρα τι μπορώ να κάνω πέρα από την αγορά του προϊόντος που μόλις έκανα αλλά αμφιβάλλω αν θα έρθει σε λιγότερο από μια εβδομάδα.

Δεν πειραζει.Δεν θα γινει τιποτα κακο μεσα σε μια εβδομαδα.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος gixxer έγραψε:

:)Εγώ έχω να πω συγχαρητήρια και στον @marinos που σε βοήθησε και σε εσένα που τον άκουσες. Το αποτέλεσμα σας δικαίωσε!

Ολη η δουλειά τα νεύρα η απογοήτευση και στο τέλος ο ενθουσιασμός και το αποτελεσμα ανήκουν σε εκείνηοπως και σε κάθε νεο χομπίστα που ξεκινά να δημιουργεί ενα οικοσύστημα. Εμεις προσθέτουμε μόνο εμπειρικές γνώμες που αν εισακουστούν ίσως και να βγει ενα καλό αποτέλεσμα.

ΥΓ. Και που να την δείτε σε δυο χρόνια που θα κάνει και το ενυδρείο απο την λίμνη Malawi !!!!

  • love 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 λεπτά, το μέλος marinos έγραψε:

Ολη η δουλειά τα νεύρα η απογοήτευση και στο τέλος ο ενθουσιασμός και το αποτελεσμα ανήκουν σε εκείνηοπως και σε κάθε νεο χομπίστα που ξεκινά να δημιουργεί ενα οικοσύστημα. Εμεις προσθέτουμε μόνο εμπειρικές γνώμες που αν εισακουστούν ίσως και να βγει ενα καλό αποτέλεσμα.

ΥΓ. Και που να την δείτε σε δυο χρόνια που θα κάνει και το ενυδρείο απο την λίμνη Malawi !!!!

Αφηστε το κοριτσι ησυχη! Εσεις στην Αφρικη ειστε πολυ τσαμπουκαδες! :argue:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Χριστινα, μαλλον εκανες αλλαγες νερου και επεσαν τα νιτρικα.
P.S. μιση ωρα εψαχνα πληροφοριες για Ebi Aqua Della Aquarium soil.... Τελικα δεν βρηκα καμια. Ουτε το τι περιεχει, ουτε οδηγιες (εκτος , που πρεπει να ξεπλυνεται με χλιαρο νερο)... Τι soil ειναι αυτο... :wacko:
Πρωτη φορα ακουω, πως υπαρχει soil, που θελει ξεπλυμα!
Δεν είναι ενεργο υπόστρωμα. Απλή άμμος είναι την έχω κι εγώ σε ένα ενυδρείο.

Στάλθηκε από το Redmi 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 35 λεπτά, το μέλος natateo έγραψε:

Αφηστε το κοριτσι ησυχη! Εσεις στην Αφρικη ειστε πολυ τσαμπουκαδες! :argue:

Για αυτό της ταιριάζει η Αφρική. Οπως και σε εσένα. Μάλιστα δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο που δεν είσαι ακόμα!!!!!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...