Jump to content

Βοήθεια για axolotl


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους. Είμαι νέος στον χώρο οπότε δεν ξέρω πως λειτουργεί το όλο θέμα... Θα ήθελα να φτιάξω ένα ενυδρείο που ίσως να έχει μέσα ένα axolotl( αν μπορώ να ανταπεξέλθω, χωρίς να του δημιουργήσω προβλήματα). Οπότε θα ήθελα να ζητήσω, αν κάποιος έχει τις απαραίτητες γνώσεις και θα ήθελε να βοηθήσει να επικοινωνήσει μαζί μου !!! Ευχαριστώ για τον χρόνο σας

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα . 

Προσωπικά δεν έχω γνώσεις για να σε βοηθήσω άλλα ψάχνοντας  βρήκα αυτό που ίσως σου φανεί χρήσιμο.  

 

  • love 1
Link to comment
Share on other sites

Το δύσκολο είναι η θερμοκρασία τους , 16-18 βαθμούς που σημαίνει ότι θα χρειαστείς cooler .... κατά τα αλλά δν έχουν τρελές απαιτήσεις , ενυδρείο ,καλό φίλτρο ,τροφή κατά προτίμηση ζωντανή γιατί είναι κυνηγοί  και κάτω καλύτερα να μην βάλεις τίποτα γιατί τρώνε τα πάντα και μπορεί να τραυματιστούν από κάποιο χαλίκι ...

  • love 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 ώρες, το μέλος marinos έγραψε:

Καλημέρα . 

Προσωπικά δεν έχω γνώσεις για να σε βοηθήσω άλλα ψάχνοντας  βρήκα αυτό που ίσως σου φανεί χρήσιμο.  

 

Ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος garganik έγραψε:

Το δύσκολο είναι η θερμοκρασία τους , 16-18 βαθμούς που σημαίνει ότι θα χρειαστείς cooler .... κατά τα αλλά δν έχουν τρελές απαιτήσεις , ενυδρείο ,καλό φίλτρο ,τροφή κατά προτίμηση ζωντανή γιατί είναι κυνηγοί  και κάτω καλύτερα να μην βάλεις τίποτα γιατί τρώνε τα πάντα και μπορεί να τραυματιστούν από κάποιο χαλίκι ...

Ευχαριστώ για την βοήθεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Να προσέξεις στο φίλτρο να μην έχει πολύ ροη να βάλεις ένα σπρει μπαρ για να σπάει λίγο ..

  • love 1
Link to comment
Share on other sites

On 21/3/2021 at 12:18 ΜΜ, το μέλος garganik έγραψε:

Να προσέξεις στο φίλτρο να μην έχει πολύ ροη να βάλεις ένα σπρει μπαρ για να σπάει λίγο ..

Ευχαριστώ για την βοήθεια

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...