Jump to content

700lt Wildcaught Tanganyika


adlib

Recommended Posts

Πραγματικά δεν έχω λόγια, πολλά συγχαρητήρια και πάλι πολλά συγχαρητήρια. Ηθελα πολύ καιρό να σου γραψω, παρατηρώ ότι θέμα και αν έχεις ανοίξει και έχω διαβάσει το 60 to 700 πάνω από 2-3 φορές. Πανέμορφα ψαρια πανέμορφα ενυδρεια και σε όλα προσεγμένα και διαβασμένα από το πιο μικρο μέχρι το πιο μεγάλο κομμάτι τους. Και πάλι πολλά συγχαρητήρια 

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Πολλά πολλά μπράβο φίλε Στάθη.

Ολόκληρη η ομορφιά των Tropheus σε μια παρουσίαση .....:bowdown:

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος antonium98 έγραψε:

Πραγματικά δεν έχω λόγια, πολλά συγχαρητήρια και πάλι πολλά συγχαρητήρια. Ηθελα πολύ καιρό να σου γραψω, παρατηρώ ότι θέμα και αν έχεις ανοίξει και έχω διαβάσει το 60 to 700 πάνω από 2-3 φορές. Πανέμορφα ψαρια πανέμορφα ενυδρεια και σε όλα προσεγμένα και διαβασμένα από το πιο μικρο μέχρι το πιο μεγάλο κομμάτι τους. Και πάλι πολλά συγχαρητήρια 

ευχαριστώ πολύ φίλε για τα καλά σου λόγια! Πραγματικά χαίρομαι πολυ που ζήσαμε την μέχρι τώρα πορεία του ενυδρείου όλοι μαζί μέσω του φόρουμ! Αυτός είναι και ο λόγος που έφτιαξα το θέμα από την αρχη, για να μάθουμε όλοι μέσω των ψαριών μου και να αποκτήσουμε εμπειρίες!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 42 λεπτά, το μέλος marinos έγραψε:

Πολλά πολλά μπράβο φίλε Στάθη.

Ολόκληρη η ομορφιά των Tropheus σε μια παρουσίαση .....:bowdown:

 

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε Μαρίνο! Προσπαθούμε για το καλύτερο για τα ψάρια μας!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 36 λεπτά, το μέλος adlib έγραψε:

ευχαριστώ πολύ φίλε για τα καλά σου λόγια! Πραγματικά χαίρομαι πολυ που ζήσαμε την μέχρι τώρα πορεία του ενυδρείου όλοι μαζί μέσω του φόρουμ! Αυτός είναι και ο λόγος που έφτιαξα το θέμα από την αρχη, για να μάθουμε όλοι μέσω των ψαριών μου και να αποκτήσουμε εμπειρίες!

Τα τροφεους είναι ο λόγος που ξεκίνηςα το χόμπι παρολο που τελευταία στιγμή άλλαξα ήπειρο και τελικά δεν διατήρησα ποτε κανένα σε ενυδρειο μου. Και μου έχουν μείνει απωθημένο. Συγκεκριμένα πήγαινα για τα ικολα εγώ τότε αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία. 
Μεσα από το θέμα σου φιλοξενήσαμε όλοι μας τροφεους μαζί σου και μάθαμε απειρα πράγματα για αυτά. Δεν πιστεύω ότι υπάρχει άνθρωπος που παρακολούθησε το θέμα σου και δεν ψηθηκε να φτιάξει ένα ενυδρειο για τροφεους. Και οποίος θέλει να το κάνει μέσα από το θέμα σου μπορεί να καταλάβει ακριβως τι χρειάζεται για να τους φτιάξει το σωστό σπίτι.

  • Like 3
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Γεά σου ρε Στάθη με τις ομορφιές σου. Για το ενυδρείο ότι και να πούμε είναι λίγο. Respect.:D

  • love 1
Link to comment
Share on other sites

Υ-ΠΕ-ΡΟ-ΧΟ!

Χωρίς να είμαι φαν της Ταγκανίκας εδώ μιλάμε για έργο τέχνης από κάθε άποψη![emoji846]

  • love 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος antonium98 έγραψε:

Τα τροφεους είναι ο λόγος που ξεκίνηςα το χόμπι παρολο που τελευταία στιγμή άλλαξα ήπειρο και τελικά δεν διατήρησα ποτε κανένα σε ενυδρειο μου. Και μου έχουν μείνει απωθημένο. Συγκεκριμένα πήγαινα για τα ικολα εγώ τότε αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία. 
Μεσα από το θέμα σου φιλοξενήσαμε όλοι μας τροφεους μαζί σου και μάθαμε απειρα πράγματα για αυτά. Δεν πιστεύω ότι υπάρχει άνθρωπος που παρακολούθησε το θέμα σου και δεν ψηθηκε να φτιάξει ένα ενυδρειο για τροφεους. Και οποίος θέλει να το κάνει μέσα από το θέμα σου μπορεί να καταλάβει ακριβως τι χρειάζεται για να τους φτιάξει το σωστό σπίτι.

Ποτέ δεν είναι αργά φιλαράκι! ???

Ξανά σε ευχαριστώ για τα λόγια σου!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος adlib έγραψε:

Ποτέ δεν είναι αργά φιλαράκι! ???

Ξανά σε ευχαριστώ για τα λόγια σου!

Τα ενυδρεια ποτε δεν είναι αρκετά ο χώρος είναι το θέμα

  • Agree 2
Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρείο σου είναι από αυτά που κρατάν ψηλά τη σημαία ? της Αφρικής! Keep walking! 

  • love 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος johnbaggios έγραψε:

Το ενυδρείο σου είναι από αυτά που κρατάν ψηλά τη σημαία ? της Αφρικής! Keep walking! 

Ευχαριστώ φιλαράκι! Africa Rules!!!???

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ψαρουκλες!!! ?

  • love 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...