Jump to content

Γιατί δεν ανεβαίνουν τα ψάρια επάνω


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους είμαι νέος με την λίμνη και με τα ψάρια γενικά έχω μια λίμνη περίπου 15.000 λίτρα και λίγο παραπάνω ίσως έχω κοι και χρυσόψαρα και κάτι κυπρινους δεν τους ξέρω καν πως τους λένε ήταν μέσα στη λίμνη μετά το χειμώνα εμφανίστηκαν επάνω κανονικά αλλά κλάδεψα ένα δέντρο και πέσαν μέσα στην λίμνη πολλά κλαδιά και φοβήθηκαν τα ψάρια εδώ και 10 μέρες μόνο το βράδυ εμφανίστηκαν πόσο πρέπει να περιμένουμε να έρθουν επάνω η να αγοράσω 2 καινούργια για να ηρεμήσει και τα άλλα ευχαριστώ πολύ από Γερμανία είναι η λίμνη 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικη. Τάιζε τα καθημερινά και αφιέρωσε τους λίγο από τον προσωπικό σου χρόνο χωρίς να κάνεις φασαρία και απότομες κινήσεις και σιγά σιγά θα ξανακερδίσεις την εμπιστοσύνη τους. Όταν λείπεις τριγυρνάνε άλλα ζωντανά όπως γάτες, υδρόβια πτηνά κτλ γιατί και αυτό παίζει τον ρόλο του.

 

Έγινε επεξεργασία - DrKOI
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ όχι δεν έχω τέτοια προβλήματα είναι περίφραξη και δεν υπάρχουν αδέσποτα από τότε που κλάδεψα και έπεσαν μεσα στο νερό τα κλαδιά κάθισαν κάτω στο βυθό πάλι 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος Athanasios Athanasiadis έγραψε:

Ευχαριστώ πολύ όχι δεν έχω τέτοια προβλήματα είναι περίφραξη και δεν υπάρχουν αδέσποτα από τότε που κλάδεψα και έπεσαν μεσα στο νερό τα κλαδιά κάθισαν κάτω στο βυθό πάλι 

αλλά έχει 10 μέρες σχεδόν μήπως χρειάζεται περισσότερο???

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...