Jump to content

Διαχείριση αγγελίας μου


george1280

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα, 

Πως μπορώ να διαχειριζομαι πλέον τις αγγελίες μου;; πχ να κάνω pumb, επεξεργασία, διαγραφή κλπ... 

 

Παλιά το έβρισκα στο αγγελίες μου... Τώρα βλέπω δεν υπάρχει... 

Link to comment
Share on other sites

bump μπορείς να κανεις με σχόλιο (comment) στην αγγελία σου.

Δικαίωμα για edit έχεις τα πρώτα 30 λεπτά της δημοσιευσης , οτι ισχύει δηλαδή και στις υπόλοιπες δημοσιεύσεις στο forum

 

Τις αγγελίες που έχεις δημοσιεύσει συνολικά μπορείς να τις δεις από το προφίλ σου 

image.png

(με την πρώτη ευκαιρία θα διορθώσω την εμφάνιση του κειμένου)

 

Στο κάτω μέρος της κάθε αγγελίας υπάρχει το παρακάτω μενού το οποίο κάνει οτι ακριβώς περιγράφει

 

image.png

 

Για οτιδήποτε άλλο χρειάζεσαι σχετικά με μια αγγελία μπορείς να χρησιμοποιείς το κουμπί report ή να στείλεις pm σε όποιον συντονιστή θέλεις

για να σε βοηθήσει :)

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη κ πάλι αλλά από το προφίλ μου που ακριβώς έχει το offers ;;; δεν το βρίσκω.... Ευχαριστώ κ πάλι 

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνω από κινητό κ δεν μου ανοίγει κάτι τέτοιο... Εννοώ το << εύρεση περιεχομένου μέλους >>

Μηπως μπορώ μόνο από υπολογιστή;;; 

Link to comment
Share on other sites

Και γω αυτο ψαχνω και δεν βρισκω απο κινητο

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος Katrin έγραψε:

Είναι αυτό 

Screenshot_20220610-173031_Samsung Internet.jpg

 

Katrin από αυτό που έστειλες βρίσκω όλα τα θέματα που έχω δημοσιεύσει κ την αγγελία μου που θελω για παράδειγμα να διαγράψω αλλά δεν μπορώ να κάνω κάποια ενέργεια.... Δεν μου βγάζει από κάτω κάτι όταν μπαίνω μέσα στην αγγελία 

Link to comment
Share on other sites

Βγάζει τέρμα κάτω αλλαγή κατάστασης σε πωλήθηκε ή βρέθηκε. Μπορείς να το αλλάξεις από εκεί. Αν θέλεις να διαγραφεί το κάνω εγώ 🙂

Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος Katrin έγραψε:

Βγάζει τέρμα κάτω αλλαγή κατάστασης σε πωλήθηκε ή βρέθηκε. Μπορείς να το αλλάξεις από εκεί. Αν θέλεις να διαγραφεί το κάνω εγώ 🙂

 

Από κινητό πάντως δεν βλέπω να βγάζει τέρμα κάτω τπτ... Ενώ μπαίνω μέσα στην αγγελία μετά βγάζει τα γενικά προφίλ ψαριών κλπ. Αν θες πάντως σβήσε μου την αγγελία με τίτλο χαρίζονται 3 odessa barbs κ ας παραμείνει η αγγελία χαρίζονται 2 odessa barbs. 

Θα τσεκάρω κ από desktop 

 

Ευχαριστώ πολύ 👍

Έγινε επεξεργασία - george1280
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος rastaman έγραψε:

@george1280 @noli

 

  profile content.gif

 

 

Rastaman πήγα κ έτσι όπως δείχνεις... Βρίσκω τις 2 αγγελίες μου αλλά από κάτω δεν μου βγάζει τη διαχείριση των αγγελιών... Ούτε κάτω κάτω...  Αφού πρώτα έχω μπει μέσα στην κάθε αγγελία ξεχωριστά εννοείται 

Έγινε επεξεργασία - george1280
Link to comment
Share on other sites

Και μενα ακριβως ετσι

βλεπω τις αγγελιες αλλα παραδειγμα μια που πουλησα χτες δεν μου δινει το δικαιωμα να τη σβησω ως πουληθηκε

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος noli έγραψε:

Και μενα ακριβως ετσι

βλεπω τις αγγελιες αλλα παραδειγμα μια που πουλησα χτες δεν μου δινει το δικαιωμα να τη σβησω ως πουληθηκε

Κ εσύ από κινητό μπαίνεις;; 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος george1280 έγραψε:

... Βρίσκω τις 2 αγγελίες μου αλλά από κάτω δεν μου βγάζει τη διαχείριση των αγγελιών... 

 

Στο post #2 περιγράφω κάποια πράγματα.

Τι ακριβώς θέλεις να κάνεις και δεν περιγράφεται εκεί ??

 

Μία ώρα πριν, το μέλος noli έγραψε:

βλεπω τις αγγελιες αλλα παραδειγμα μια που πουλησα χτες δεν μου δινει το δικαιωμα να τη σβησω ως πουληθηκε

 

Η δυνατότητα διαγραφής αγγελίας δεν υπάρχει.Δεν υπηρχε ποτέ εκτός αν παραβαίνει τους όρους χρήσης!

Αν εννοείς κάτι διαφορετικό θα σε πεαρακαλούσα να μου εξηγήσεις λίγο καλύτερα γιατί δυσκολεύομαι να καταλάβω :(

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος rastaman έγραψε:

 

Στο post #2 περιγράφω κάποια πράγματα.

Τι ακριβώς θέλεις να κάνεις και δεν περιγράφεται εκεί ??

 

 

Η δυνατότητα διαγραφής αγγελίας δεν υπάρχει.Δεν υπηρχε ποτέ εκτός αν παραβαίνει τους όρους χρήσης!

Αν εννοείς κάτι διαφορετικό θα σε πεαρακαλούσα να μου εξηγήσεις λίγο καλύτερα γιατί δυσκολεύομαι να καταλάβω :(

 

Αυτο εδώ το παράθυρο εγώ από κινητό δεν το βρίσκω πουθενά όταν μπαίνω σε μία μία αγγελία ούτε από κάτω κατευθείαν ούτε εντελώς κάτω..... Παράδειγμα στην αγγελία που γράφω χαρίζονται 3 odessa barbs θα ήθελα να την κλείσω... Θα πάταγα λοιπόν το πωλήθηκε κ update. σωστά;;; 

 

image.png.2658f18f7d088e9fef33f3bc02fc802b.png

Έγινε επεξεργασία - george1280
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ πάλι παιδιά... Μπήκα κ από laptop κ πάλι δεν μου βγάζει πουθενά το παράθυρο της διαχείρισης της αγγελίας. 

Συγνώμη αν κουράζω απλά να δούμε γιατί δεν το βγάζει επειδή από ότι βλέπω έχουν κ άλλοι συμφορουμιτης το ίδιο θέμα. 

 

Ευχαριστώ κ πάλι πολύ 

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος rastaman έγραψε:

 

Στο post #2 περιγράφω κάποια πράγματα.

Τι ακριβώς θέλεις να κάνεις και δεν περιγράφεται εκεί ??

 

 

Η δυνατότητα διαγραφής αγγελίας δεν υπάρχει.Δεν υπηρχε ποτέ εκτός αν παραβαίνει τους όρους χρήσης!

Αν εννοείς κάτι διαφορετικό θα σε πεαρακαλούσα να μου εξηγήσεις λίγο καλύτερα γιατί δυσκολεύομαι να καταλάβω :(

Καλημερα

Δεν εννοοω να τη διαγραψω

αυτο το παραθυρο που μας εμφανιζεις που λεει πουληθηκε - βρεθηκε δεν μου το εμφανιζει πουθενα.

εν ολιγης το πουλησα περα απο τα σχολια που μπορω να γραψω πουληθηκε το συστημα μου επιτρεπει να κανω κατι αλλο;

Link to comment
Share on other sites

Τωρα μαλιστα!!

Θα κοιταξω μηπως το κοβει και αυτο ο περιορισμος που υπαρχει στο edit time και θα επανελθω!!

Μεχρι τοτε μπορειτε να κανετε report ή comment ή pm σε καποιον συντονιστη και θα το τακτοιποιει αυτος!

Thanks both of you :d

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Όπως το υποψιαστηκα. . . 

Το restriction που υπάρχει στο edit time δεν δίνει την δυνατότητα στα μέλη να μαρκάρουν την αγγελία τους σαν "πουλήθηκε/βρέθηκε" .

Οπότε comment,report ή pm και όποιο μέλος της Ομάδας συντονισμού είναι διαθέσιμο θα το τακτοποιήσει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...