Jump to content

Γιατί βγαίνουν για λιγο


Recommended Posts

Γεια σας.εχω αρχίσει και απογοητεύμαι δοκιμάσαμε και λάμπα θερμότητας αλλά τίποτα βγαίνει το ένα για λίγο και πάλι τα ίδια ξαναβουταει μέσα. θερμοκρασία νερού 29-30 και ξηράς 32 μπορεί κάποιος να μου πει καμία ιδέα η να το αφήσω έτσι να τελειώνει η υπόθεση.

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος Nikos Nikolopoulos έγραψε:

Γεια σας.εχω αρχίσει και απογοητεύμαι δοκιμάσαμε και λάμπα θερμότητας αλλά τίποτα βγαίνει το ένα για λίγο και πάλι τα ίδια ξαναβουταει μέσα. θερμοκρασία νερού 29-30 και ξηράς 32 μπορεί κάποιος να μου πει καμία ιδέα η να το αφήσω έτσι να τελειώνει η υπόθεση.

Αν έχεις με τα κόκκινα μάγουλα ιδανικά 26-27 ,είναι πολύ η θερμοκρασία και νερό και στεριά.

Δεν χρειάζεται να κάνεις καινούργιο θέμα υπάρχει ήδη το θέμα σου 

Έγινε επεξεργασία - Taxiarchis
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος Nikos Nikolopoulos έγραψε:

θερμοκρασία νερού 29-30 και ξηράς 32 μπορεί κάποιος να μου πει καμία ιδέα η να το αφήσω έτσι να τελειώνει η υπόθεση.

Θερμοκρασια νερου πρεπει να ειναι πιο χαμηλη, αλλιως δεν θα βγαινουν. Καν τη 24-25 βαθμους. Στεριά - 30 βαθμους - δεν χρειαζεται παραπανω.

Βλεπω δεν εχεις θερμομετρο ουτε στην στεριά ουτε στο νερο. Παρε. 2€ εχουν.

Link to comment
Share on other sites

πριν 34 λεπτά, το μέλος natateo έγραψε:

Θερμοκρασια νερου πρεπει να ειναι πιο χαμηλη, αλλιως δεν θα βγαινουν. Καν τη 24-25 βαθμους. Στεριά - 30 βαθμους - δεν χρειαζεται παραπανω.

Βλεπω δεν εχεις θερμομετρο ουτε στην στεριά ουτε στο νερο. Παρε. 2€ εχουν.

Έχω θερμόμετρο στο νερό.στην ξηρά δεν έχω πρέπει να βάλω και εκεί?

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος Nikos Nikolopoulos έγραψε:

Έχω θερμόμετρο στο νερό.στην ξηρά δεν έχω πρέπει να βάλω και εκεί?

Λογικό, πώς θα ξέρεις τι θερμοκρασία έχει εκεί !!!😊

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Taxiarchis έγραψε:

Λογικό, πώς θα ξέρεις τι θερμοκρασία έχει εκεί !!!😊

Σας ευχαριστώ για την βοήθεια σας να ρωτήσω και κάτι που το έχω απορία γιατί στα pet shop τα χελωνακια κάθονται συνέχεια έξω και είναι το ένα πάνω στο άλλο και περνάς από μπροστά και δεν κουνάνε λες και είναι ψευτικα.ξερει κάνεις να μου πει?

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος Nikos Nikolopoulos έγραψε:

Σας ευχαριστώ για την βοήθεια σας να ρωτήσω και κάτι που το έχω απορία γιατί στα pet shop τα χελωνακια κάθονται συνέχεια έξω και είναι το ένα πάνω στο άλλο και περνάς από μπροστά και δεν κουνάνε λες και είναι ψευτικα.ξερει κάνεις να μου πει?

.

Έγινε επεξεργασία - Taxiarchis
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος Nikos Nikolopoulos έγραψε:

Σας ευχαριστώ για την βοήθεια σας να ρωτήσω και κάτι που το έχω απορία γιατί στα pet shop τα χελωνακια κάθονται συνέχεια έξω και είναι το ένα πάνω στο άλλο και περνάς από μπροστά και δεν κουνάνε λες και είναι ψευτικα.ξερει κάνεις να μου πει?

δεν τους αρεσει το κρυο το νερο :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...