Jump to content

Αναβάθμιση ενυδρείου σε 80 λίτρα


Recommended Posts

Για σας και καλησπέρα για άλλη μια φορά θα ήθελα να σας ρωτήσω και άμα έχετε καμία καλή ιδέα για το ενυδρείο των 80 λίτρων (δεν είναι ακόμα σε λειτουργία,είναι σαν να το αρχίζω από το μηδέν έτσι μπορώ από τώρα να πάρω ότι μου πείτε σας εμπιστεύομαι) θα ήθελα να μου πείτε κανένα είδος ψαριού το οποίο να είναι λίγο "μεγαλο" και άμα χρειαζετε να φυτέψω φυτά να βάλω χαλικη,ψιλή άμμο ή κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Τι διαστάσεις έχει το ενυδρείο σου; Αν θες ρίξε μια ματιά εδώ να δεις τι μπορείς να βάλεις στα λίτρα αυτά για να έχεις έναν μπουσουλα για το πώς θα κινηθείς περίπου στο στήσιμο αλλά και στον εξοπλισμό που απαιτείται

 

Έγινε επεξεργασία - ChrisEco
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 ώρες, το μέλος Stavros Svigos έγραψε:

Για σας και καλησπέρα για άλλη μια φορά θα ήθελα να σας ρωτήσω και άμα έχετε καμία καλή ιδέα για το ενυδρείο των 80 λίτρων (δεν είναι ακόμα σε λειτουργία,είναι σαν να το αρχίζω από το μηδέν έτσι μπορώ από τώρα να πάρω ότι μου πείτε σας εμπιστεύομαι) θα ήθελα να μου πείτε κανένα είδος ψαριού το οποίο να είναι λίγο "μεγαλο" και άμα χρειαζετε να φυτέψω φυτά να βάλω χαλικη,ψιλή άμμο ή κάτι άλλο.

Με το άλλο 30 λιτρο τι εγινε? Θα πάρεις μεγαλυτερο?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...