Jump to content

750αρι ενυδρειο


Recommended Posts

Καλησπερα, θα ήθελα την γνώμη σας για την επιλογή ψαριών σε ενυδρείο 750 λίτρων. Ιδανικά να έχει χρώμα και να μπορουν να συνυπάρχουν με αγγελοψαρα που τους έχω αδυναμία. 

Link to comment
Share on other sites

https://www.aquazone.gr/freshwater-profiles/ψάρια-γλυκού-νερού/pterophyllum-scalare/. Καλησπέρα.Διαβάστε εκεί που λέει για ιδανικούς συγκατοίκους.

Έγινε επεξεργασία - marinos
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 17 ώρες, το μέλος Ζωη έγραψε:

Καλησπερα, θα ήθελα την γνώμη σας για την επιλογή ψαριών σε ενυδρείο 750 λίτρων. Ιδανικά να έχει χρώμα και να μπορουν να συνυπάρχουν με αγγελοψαρα που τους έχω αδυναμία. 

Καλώς ήρθες!! Σε τέτοιο ενυδρείο μπορείς να βάλεις ότι θες!! 🙂 πες μας τι σου αρέσει και τι σκέφτεσαι να κανείς για να σε βοηθήσουμε 🙂

Link to comment
Share on other sites

κατ εμε κοπαδι tiger oscar με ενα μεγαλο ξυλο και τανινες για να παρει το νερο καφε χρωμα και να γινει αμαζονιου. δεσε και με πετονια ανουμπιες στα ξυλα και θα ειναι διαμαντι 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/6/2023 at 1:38 ΠΜ, το μέλος Ζωη έγραψε:

Καλησπερα, θα ήθελα την γνώμη σας για την επιλογή ψαριών σε ενυδρείο 750 λίτρων. Ιδανικά να έχει χρώμα και να μπορουν να συνυπάρχουν με αγγελοψαρα που τους έχω αδυναμία. 

Αν εχεις χρόνο και ορεξη (και κανα ευρουδακι στην ακρη), κανε ενυδρειο με δισκους. Παραπανω χρωμα δεν θα βρεις πουθενα στο γλυκο..

Θελει ομως διαβασμα, καλο εξοπλισμό και υπομονή.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...