Jump to content

Περίεργο molly


Recommended Posts

Καλησπέρα! Έχω στο προφίλ μ λεπτομέρειες σε ότι αφορά το ενυδρείο μου🤩 οι τελευταίες μετρήσεις ειναι

No3-  40ppm

No2-  0

ammonia 0

ph 7.8

Μετράω με της api

Βρίσκομαι στην 4η μέρα θεραπείας με malafix γτ 2 Γκαπυ παρουσίαζαν Φίν ροτ το οποίο πάει ήδη πολύ καλά 

αλλα το μολύ από τις 18 του μήνα είναι κάπως έτσι,τρώει κανονικά,τα κόπρανα της είναι φυσιολογικά,τσακώνεται κανονικά αλλά ούτε καλά κολυμπάει κ έχει αλλάξει το χρώμα της.. καμία συμβουλή /ιδέα τι μπορεί να συμβαίνει;

 

Link to comment
Share on other sites

Οταν μιλαμε για αλλαγη χρωματος, τις περισσοτερες φορες φταινε τα πρωτόζωα.... το melafix δεν βοηθαει σ αυτη την περιπτωση...

Ριξε μια ματια εδω -

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος natateo έγραψε:

Οταν μιλαμε για αλλαγη χρωματος, τις περισσοτερες φορες φταινε τα πρωτόζωα.... το melafix δεν βοηθαει σ αυτη την περιπτωση...

Ριξε μια ματια εδω -

 

Επειδή προφανώς πρέπει να τελειώσω την θεραπεία για τα υπόλοιπα ψάρια ! Να την απομονώσω κ να της ξεκινήσω κατευθείαν θεραπεία; Γτ ήδη βρίσκεται σε μια κατάσταση μην την δηλητήριασω κ όλας.. 

ειχα πρόβλημα με το μωρό που έκανε ήταν πολύ επιθετικό γι.αυτό κ το έδωσα ειχα μεγάλο θέμα κ με τα υπόλοιπα ψαράκια πραγματικά πιστεύω ότι έφταιγε αυτό…

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα για καποιο λόγο δε μπορώ να δω το Video :( 

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Βρε παιδιά αυτή η γλυκούλα ακόμα έτσι είναι. Τρώει κολυμπάει λίγο κρεμασμένη αλλά ευχάριστη τα κόπρανα της είναι κανονικά την συνεχίζω octapur αλλά δεν νομίζω ότι βελτιώνεται.. @Παναγιώτης Καζεράκηςφαινεται τώρα;

IMG_0095.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ναι φαίνεται !!! αλλά δε μπορώ να σε βοηθήσω :(

Έγινε επεξεργασία - Παναγιώτης Καζεράκης
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...