Jump to content

Co2


Nikos Pavlidis 94

Recommended Posts

Καλησπέρα στην ομάδα παιδιά έχω μια 6 κιλη μπουκαλα σε ενυδρειο 180 λίτρων έχω το σύστημα co2 art pro se series την γέμισα πριν έναν μήνα πήγε στο 500 και τώρα πάλι είναι στο μηδέν να σημειωθεί ότι δεν έχω αντεπιστροφη βαλβιδα τι να φταίει 3 σταγόνες το δευτερόλεπτο φεύγουν περίπου και διάχυτη έχω κανονάκι για ενυδρειο έως 250 lt

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος Nikos Pavlidis 94 έγραψε:

Καλησπέρα στην ομάδα παιδιά έχω μια 6 κιλη μπουκαλα σε ενυδρειο 180 λίτρων έχω το σύστημα co2 art pro se series την γέμισα πριν έναν μήνα πήγε στο 500 και τώρα πάλι είναι στο μηδέν να σημειωθεί ότι δεν έχω αντεπιστροφη βαλβιδα τι να φταίει 3 σταγόνες το δευτερόλεπτο φεύγουν περίπου και διάχυτη έχω κανονάκι για ενυδρειο έως 250 lt

καλημερα οταν λες στο 500 εννοεις την κοκκινη ενδειξη? γιατι με γεματη μπουκαλα νομιζω δειχνει 750-800, παντως σε ενα μηνα να αδειασε ειναι περιεργο μηπως εχεις καπου διαρροη? τσεκαρες με σαπουναδα να δεις αν βγαζει καπου φυσαλιδες?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Takis Karatzannos έγραψε:

καλημερα οταν λες στο 500 εννοεις την κοκκινη ενδειξη? γιατι με γεματη μπουκαλα νομιζω δειχνει 750-800, παντως σε ενα μηνα να αδειασε ειναι περιεργο μηπως εχεις καπου διαρροη? τσεκαρες με σαπουναδα να δεις αν βγαζει καπου φυσαλιδες?

Λίγο πάνω από την κόκκινη ένδειξη έδειχνε όταν μου την γεμησε θα το τσεκάρω σήμερα γιατί αυτό υποπτευθηκα 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...